Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ya regli oldum bitti ama akıntım hala devam ediyor bel ağrımda ara ara sanki çok erken yumurtaldım gibime geldi ateşten ve akıntıdan anladım bugün yumurta akı geldi regli bittekten beri akıntı devam ateşimde ani düştü ve çıktı çok ilginç

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

İyiakşamlar canım buda iyi bir gelişme sonuçta pkolu olupta zor yumurtlama günleri olan çok kişi var.Baban içinde Allah şifa versin inşllah iyi olur canım duanı eksik etme:KK16:

kızlar merhaba konuyu görünce yazmak istedim ama iceriğini okumadım acıkcası. 27 yasımdayım ve ilk adet oldugum günden beri sürekli adet düzensizliği yasıyorum. yani 13 yasımdan beri ... neler yapmaım diane 35ler yasmine ler sürekli kullandım ama bıraktıktan sonra hiç düzene girmedi yine . sürekli moralim bozuktu bu durumdan 2009 da evlendim ilk 1.5 yıl diane 35 ve baska yöntemlerle korunduk ve son 1 yıldır bebek istememize ragmen malesef sonuc alamadık. gecen ay doktora gittik esimden ve benden gerekli testleri istediler benim hormonlarımda ve eşimin spermiogram testinde hiç bi sorun cıkmadı. doktor bi sonraki adet döneminde gel önce hsg cekelim ardından klomen tedavsine baslayalım dedi tabi adet döndüm 2-3 ay arası oldugu icin 1 aydan sonra gebelik testi yaptır ve farlutal basla dedi bu arada folbiol verdi bunu da bi yandan iç dedi. 15 kasım son adet tarihimdi 15 aralıkta beta hcg yapıldı 0 cıktı umutsuzlukla farlutal ictim adet olmadım ardından doktora tekrar gittim 28 aralıkta progynex igne verdi 2 sini karıstırıp vuruldum yine olmadım. sonra 2 ocakta doktora giderken bi gebelik testi aldım hastanede yaptıgımda ne göreyim POZİTİF inanamadım doktor cok sevindi bak hsg isterken sonuca bakar mısın dedi. valla kanda görmeden inanamayacagım diyerek anında test yaptırdım sonuc ertesi gün aksam üstü cıkar dediler sabah dayanamadım tekrar baska hastaneye gittim ve sonuclar 2 ocakta 1100 3 ocakta 1559 HAMİLEYİMMM :))))) 2 hafta sonra kalp atısları icin gidicem kısacası kimse umudunu kaybetmesin benim kücücük bi umudum bile yoktu inanın 2-3 ayda bir olan adet döngüsüyle cok zor diyordum. tabi hala düsük tehlikemde var yalnız Allah korusun kötü birseyle sonuclansa bile tedavisiz hamile kalabildigimi ögrendim. Sükürler olsunn :))) darısı isteyenlerin basına

Nekadar güzel.Allahın büyüklüğü herşeye kadir.Hayırlı olsun canım.Sağlık ve mutlulukla bebeğine kavuşman dileğiyle:nazar::emir_bebek:.Darısıda bizlere ve isteyen herkeze olsun inşallah:KK16:

canımcım nasılsın iyimisin kendi dertlerimden sana soramadım bir türlü
estağfurullah ne demek. iyiyim canım,sivilcelerim ve tüylerim aşırı arttı çok çirkin oldum.lazere gidiyordum ama bebeğe bişey olur diye bıraktım.ne yapalım artık

canım sen hamilesin snaıırm demi yanlış hatırlamadıysam. pco dan dolayı sivilcelenme varmıydı sende ve hamilelikten sonra sivilcelerin yatıştı mı???

ewet hamileyım canım ama benım hamılelık önceside sonrasıda sivilcem yoktuu cok sukur sivilce dısındaki nerdeyse tum belrtıler vardı ama :KK70:

kızlar merhaba konuyu görünce yazmak istedim ama iceriğini okumadım acıkcası. 27 yasımdayım ve ilk adet oldugum günden beri sürekli adet düzensizliği yasıyorum. yani 13 yasımdan beri ... neler yapmaım diane 35ler yasmine ler sürekli kullandım ama bıraktıktan sonra hiç düzene girmedi yine . sürekli moralim bozuktu bu durumdan 2009 da evlendim ilk 1.5 yıl diane 35 ve baska yöntemlerle korunduk ve son 1 yıldır bebek istememize ragmen malesef sonuc alamadık. gecen ay doktora gittik esimden ve benden gerekli testleri istediler benim hormonlarımda ve eşimin spermiogram testinde hiç bi sorun cıkmadı. doktor bi sonraki adet döneminde gel önce hsg cekelim ardından klomen tedavsine baslayalım dedi tabi adet döndüm 2-3 ay arası oldugu icin 1 aydan sonra gebelik testi yaptır ve farlutal basla dedi bu arada folbiol verdi bunu da bi yandan iç dedi. 15 kasım son adet tarihimdi 15 aralıkta beta hcg yapıldı 0 cıktı umutsuzlukla farlutal ictim adet olmadım ardından doktora tekrar gittim 28 aralıkta progynex igne verdi 2 sini karıstırıp vuruldum yine olmadım. sonra 2 ocakta doktora giderken bi gebelik testi aldım hastanede yaptıgımda ne göreyim POZİTİF inanamadım doktor cok sevindi bak hsg isterken sonuca bakar mısın dedi. valla kanda görmeden inanamayacagım diyerek anında test yaptırdım sonuc ertesi gün aksam üstü cıkar dediler sabah dayanamadım tekrar baska hastaneye gittim ve sonuclar 2 ocakta 1100 3 ocakta 1559 HAMİLEYİMMM :))))) 2 hafta sonra kalp atısları icin gidicem kısacası kimse umudunu kaybetmesin benim kücücük bi umudum bile yoktu inanın 2-3 ayda bir olan adet döngüsüyle cok zor diyordum. tabi hala düsük tehlikemde var yalnız Allah korusun kötü birseyle sonuclansa bile tedavisiz hamile kalabildigimi ögrendim. Sükürler olsunn :))) darısı isteyenlerin basına

ne güzel bir haber canım benim rabbim isterse herşey olur sen 2 3 ayda bi adet gördüm yazmışsın ya ben de bişey söyleyeyim benim görümcem bazen 1 sene boyunca adet görmediği oluomuştu ama ne hikmet iki tane oğlo var rabbim isteyince herşey oluo düşük tehlikende kalmaz inş.güzel bi hamişlik geçirirsin allahın izniyle

sakın umutsuzluga kapılmayın bunu söylemek kolay degil biliyorum hergece aglayıslarımı yorumları okuyuslarım aklıma geliyor. benim icinde suan riskli bir dönem sonuna kadar benimle olup olamayacagı belli degil bebegimin ama icim cok rahat sükürler olsun en azından hamile kalabildigimi ögrendim. Allahım hepinize nasip kısmet etsin

allahın izniyle hep yanında olsun canım benim bol bol yat dinlen allah aemanet olun bebiş ve sen

inş canım pek bi umudum yok açıkçası ama yinede insanın aklına geliyo. ilacım bugün bitti. inş adet olmam:) doktorlar bazen hiç bilgi vermiyo hiç konuşmuyo sinir oluyorum o zaman. deseya bana daha belli olmayabilir haftaya gel bi kan testi yapalım diye. yok illa merak ettircek uğraştırcak:):) hayırlısı bakalım. inş Rabbim hepimize kısa zamanda nasip etsin
aynen bazı doktorlar anlatmaz bişey zorla laf alırsın ağızlarından bir de bazı doktorlar başka bazıları başka tedavi uyguluyor ikisi de doktor bazen neye inanacağını bilemiyor insan...adet olmazsın bebeğin gelsin canım inşallah :KK9:
babam için biliyorsunuz istanbuldaydım ama meğerse kemotrepi şimdi değilmiş doktor kontrol yaptı ve ilaçlarını verdiler onlar alıncak ayrıca kan testi falanda yapılcakmış çünkü her kemoterapi tedavisinde kan testi mutlaka alıyorlarmış gün verdiler ayın onunda yapılacak bende geri döndüm evime ayın dokuzunda tekrar istanbula gidicem orda ne kadar çok insan vardı çok üzüldüm ya küçücük çocuklar gencecik insanlar valla şok oldum Allah hepsinin yardımcısı olsun
anladım canım sıkı takip edecekler sanırım ona göre yavaş yavaş tedaviyi uygulayacaklar öylesi daha iyi baban da kendisini psikolojik olarak hazırlar bu süreçte gerçi öyle zor bişey ki Allah ım inşallah iyileşsin hemen cevap alınsın....
sen iyi misin? nasılsın? moralin iyi mi canım?

hayır canım ,bu dikişleri nerden çıkardın .sorunlu durumlarda içerden dikiş olur mesela kadının rahim yolunda darlık durumu falan varsa. eğer sorunsuzsa hooop diye kayarak çıkıyor bebek. dikiş gerekmiyor. evde doğuranlar nasıl doğurabilir yoksa. yarım anesteziyle normal doğum yapan kadını gördüm hemen ayağa kalktı,sezeryanlılar yatıyor bikaç gün. neyse yaa o günleri gördük sanki de konuştuğumuz konuya bak. :KK37:
bulantılarım çok şükür geçti herşeyi yiyorum artık:KK1:

evet belden aşağıyı uyuşturup normal doğum yaptırılıyor şimdi herkes onu tercih ediyor

ben izledim dediğim belgeseldeki kadın belgeselin sonunda o şekilde doğum yapıyor belden uyuşturularak normal doğum gördüm nasıl olduğunu.....
canım o zaman ben anlamadım bu işi bebeğin iri olmasıyla ilgili o zaman çünkü 2 arkadaşımın da içerde çok dikişi oldu normal doğumdan sonra dedilerki sezeryan olsaydık daha iyiydi.... çünkü öksürükle açılabiiliyor içerdeki dikişler.... onda da dikkatli olunmalı ama demek ki senin de dediğine göre herkeste olmuyormuş bu iyi işte....
:KK34: bulantılarının geçmesine de sevindim yakında 3 aylık olacaksın :)) :nazar: bak nasıl takip ediyorum :KK9:

izmir yağışlı bu gün güzel hava :)) yağmuru severim Romatizmam olmasına rağmen :KK1:
benim bu gün doktor günüm kızlar.... dua edin bana da doktor iyi çıksın ilk defa gidiyorum buraya... umarım her şey yolunda gider benim için... gece gelirim yazmaya....
bu arada daha yumurtam çatlamadı bence... bakalım doktor ne diyecek?:KK9:

gunaydın kızlarrrrrrr hayırlı cumalarınız olsun göbeğimde çatlaklar oluşmaya başladıııı :44: bu catlklrn olşmaması için ne yapmam lazım acaba :26:

canım günaydın mesaj kutun dolu mesaj ataamdım sana burdan yazıyorum

bana çizelge yaparmısın diyetle ilgili ben sana yazayım

başlangıç tarıhım 19-11-2011
1.hafta 64,80 kg ( 23-11-2011)
2.hafta 63,80 kg (30-11-2011 )
3.hafta 63,00 kg (06-01-2012 )

yaparsan çok sevinirim canım :)

merhabalar..
hayırlı Cuma'larınız olsun.. Allah'ım dualarınızı kabul etsin..
ben iyiyim.. bir sıkıntım yok.. hayatıma devam ediyorum, etmek zorundayım :KK9: altı üstü bi kist yahu abartmanın anlamı yok değil mi :)) deprem gibi.. kistle yaşamayı öğrenmeliyim diye slogan yaptım kendime :)))
geçmişi hızlıca okudum.. atlaya atlaya..

bicim akşama güzek haberler getir..

123m canım ben soğan içemem sanırım.. dün salataya soğan doğradım.. doğramaz olaydım.. sabaha kadar midem ağrıdı.. bi de suyunu içsem ölürüm kesin.. birde korkarım şimdi ben.. sıradan bi kist değil ki.. koskocaman.. ya bi zararı dokunursa diye.. :KK34:

gyaman.. babacığının yeni süreci hayırlı olsun.. kan testleri yapılıyor, çünki kan değerleri düşük çıkarsa kemoterapiye alamıyorlar.. kan ilaçları filan veriliyor.. inşallah sıkıntısız çıkar sonuçları da bir an önce tedaviye başlamış olur.. düşünüp durma arkadaşım, herşey çok güzel olacak..

busmai ve bicim.. doğum hakkında yorumlarınızı okudum.. belden uyuşturmalı yani epidural normal doğum artık çokça tercih ediliyor.. hiç hissetmiyormuşsun.. 2 arkadaşım öyle doğum yaptı.. sadece ıkınma hissi geliyormuş başka da bi ağrı sızı yok.. ama epiduralin takılabilmesi için 5 cm açıklık olması gerek.. 5 cm açıklığa kadar ağrı sancı çekiliyor.. ve bence o kadarına dayandıktan sonra doğurmak hiç uyuşturucu bişey almadan daha mantıklı geliyor.. geçenlerde kuzenim doğum yaparken, epidural isteyip durdu.. ama nedense doktorlar sürekli çok kolay yaparsın doğumu gerek yok deyip durdular.. hakikaten de öyle oldu.. ağrıların nasıl diye sorduğumda da sürekli adet ağrısının şiddetlisi demişti.. yani öyle dayanılmıcak gibi değildi.. ve doğum sonrasında tekerlekli sandalye ile getirdiler öyle neşeliydi ki.. yatağına yattı ve 10 dakika sonra kalkıp wc gitti.. hiç bişeyi yok gibiydi.. sezeryanda ise hemen kalkmak ne mümkün.. bence eğer gerekli değilse yani risk faktörü yoksa sezeryan tercih edilmemeli..

canım günaydın mesaj kutun dolu mesaj ataamdım sana burdan yazıyorum

bana çizelge yaparmısın diyetle ilgili ben sana yazayım

başlangıç tarıhım 19-11-2011
1.hafta 64,80 kg ( 23-11-2011)
2.hafta 63,80 kg (30-11-2011 )
3.hafta 63,00 kg (06-01-2012 )

yaparsan çok sevinirim canım :)

canım dün deli gibi kurcaladım.. ama yok yapamadım :))) ama yine denerim şimdi.. sitede de bulamadım kilo çizelgesi yapmayla ilgili önerileri :))

izmir yağışlı bu gün güzel hava :)) yağmuru severim Romatizmam olmasına rağmen :KK1:
benim bu gün doktor günüm kızlar.... dua edin bana da doktor iyi çıksın ilk defa gidiyorum buraya... umarım her şey yolunda gider benim için... gece gelirim yazmaya....
bu arada daha yumurtam çatlamadı bence... bakalım doktor ne diyecek?:KK9:

allah kolaylık versin iyi haberlerini bekliyoruz

allah yardımcınız olsuncanım inş.güzel sonuçlar alırsınız acil şifalar versin allah

ben izledim dediğim belgeseldeki kadın belgeselin sonunda o şekilde doğum yapıyor belden uyuşturularak normal doğum gördüm nasıl olduğunu.....
canım o zaman ben anlamadım bu işi bebeğin iri olmasıyla ilgili o zaman çünkü 2 arkadaşımın da içerde çok dikişi oldu normal doğumdan sonra dedilerki sezeryan olsaydık daha iyiydi.... çünkü öksürükle açılabiiliyor içerdeki dikişler.... onda da dikkatli olunmalı ama demek ki senin de dediğine göre herkeste olmuyormuş bu iyi işte....
:KK34: bulantılarının geçmesine de sevindim yakında 3 aylık olacaksın :)) :nazar: bak nasıl takip ediyorum :KK9:

anladım canım. bakalım başımıza neler gelecek.. zor iş ama göze almışız hepsini. doğum sancılarını erkeklerin kaldıramayacağını hesaplamış bilim adamları. biz aslında erkeklerden daha güçlüyüz, ne ağrılar çektik. yok kist, yok adet sancısı.
evet süpersin maşallah 3 aya 1 haftam kaldı
inşallah bugun kontrolün verimli geçer

babam için biliyorsunuz istanbuldaydım ama meğerse kemotrepi şimdi değilmiş doktor kontrol yaptı ve ilaçlarını verdiler onlar alıncak ayrıca kan testi falanda yapılcakmış çünkü her kemoterapi tedavisinde kan testi mutlaka alıyorlarmış gün verdiler ayın onunda yapılacak bende geri döndüm evime ayın dokuzunda tekrar istanbula gidicem orda ne kadar çok insan vardı çok üzüldüm ya küçücük çocuklar gencecik insanlar valla şok oldum Allah hepsinin yardımcısı olsun

allah yardımcınızz olsunn canımm...ne dertler var dimi onları görüncee kendime kızıyorum bendee...derdi veren rabbimm bütün dersi olanlara dermanınıda versinnnn....

Canım doğumgünün kutlu olsun. Tüm isteklerin yeni yaşında gerçekleşsin cnm...
çookk teşekür ederimmm canım güzel dileklerin içinnn:KK54:
doğum günün kutlu olsunnnnn...

teşekkürr ederimm canımmm...

canım biraz geç oldu ama nice mutlu yıllara yeni yaşının senesinde bebeğin gelsin inşallah.

.

çokk teşekkür ederimm canımmm.....kocamannn AMİİİİİİİİİİİNNNNNNNNN diyorumm bütün isteyenlara gelsin inş..

Canım doğumgünün kutlu olsun nice mutlu yıllar sevdiklerinle birlikte :KK16:

çokk teşekkür ederim arkadaşımmm...hepinizi çook seviyorumm iyiki varsınızzzz......

KIZLARR nerdesinizz yaaa:KK43: :KK43: BİCİMMMM bugün dr gidecektinn seni bekliyorum gözlerim yolda inş iyi geçmiştir güsel yumoşlarlagelirsinnn.......

kızlarr bişi sorucamm ben progestan içiyordum bu ay içmicem dedim ama gelmicek gibi adetimmm ama içeceğim günüde geçtii ben 10 gün günde 2 tane 100lük içiyordummm....adet olabilmek için 5 gün kullananlar bende öyle içeyim dedim 5 gün 3 tanede dr tavsiyesimi???bide adet olmaya 7 gün kalamı başlıyorsunuzz bana bilgi verirseniz sevinirim bende başlıyımmmm en kısa zamanda...

bicim seni merak ettim canım.. iyi haberlerle geldim de hadi.. yaz bekliyorum :)))

X