Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

En gerekli zamanda yok net ya. Arkadaslar telefondan alıntı yapamıyorum hepinize tesekkur ederim Allah hepinize yaşatsın
Belirtim adet belirtisiyle ayniydi göğüs acısı ve karın agrisi ...
Rabbim ol deyince oluyor benim rahim agzi yram vardi tedavi olmamıştım tedaviye de ara vermiştim...
Şimdilik bu kadar yazıyorum fazla yaZinca çıkmıyor yazdıklarım
Tuncss kendine dikkat et canim

canım ya nasıl da seviniyorum senin için maşallah sana da küçüğüne de.......
amin canım benim....
göğüs acısı regl dönemindeki gibi mi canım karın ağrısı da herhalde regl dönemindekiyle aynı de mi herkes böyle diyor zaten....
ilaçlarını ihmal etme kendine dikkat et progestan içmediğinden ağır işler yapman yasak bilesin öptüm :KK9: :nazar:

bana yardımcı olur musunuz kızlar,
Ctesi doktoruma gittim,geç kalan adetlerim vardı,
evet şikayetlerin polikstlerden ama sağda çok parlak bir yumurtan oluşmuş,uygun çapa ulaşmış,istersen bugün yada yarın sabah bunu kaçırma dedi,
ve eşim bebek istemediği için benimle beraber olmadı :KK43:

neyse,
duphaston diye bir ilaç verdi,bu nasıl bir ilaç kızlar,kullananlar vardır,siz bilirsiniz bunu?

kullanım amacına göre kullanma şekli ve günü değişiyor canım sen ne amaçla kullanackasın?

duphaston ile gluchopage verdi,kilo vermeye de etken olur mu bunlar?

canım bende bu ikiliyi kullanıyorum. kilo verme de faydalı olur. ben baya kilo verdim gluchopage ile.. ilk başları zor olur yan etkileri falan sonra düzeliyor sakın bırakma

canım ben şu an sadece glifor içiyorum günde iki tane..bide spora başlamaya karar verdim..önümüzdeki 2 ayı bu şekilde değerlendirmek istiyorum..kilo versem belki düzelir diye ümit ediyorum..öyle aman aman bi kilom yok ama 5-6 kilo verirsem ii olacak gibi..sonrada filmi çektirip klomene başlıycam tabi karaımı değiştirmezsem o zamana kadar:18:

çok iyi düşünmüssün canım sporunun da gliforunu da ihmal etme. bazıları kilo vermeye başladığı zaman reglleri düzene giriyor :KK3:

]herkese iyi akşamlar..bu glifor bende aşırı bi mide bulantısı yapıyor..sizde de oluyom kızlar..çaresi varmı..bide dr. bana iştah keser demişti..hiçte öle olmadı:KK56:ha bire yemek istiyorum midem bulandığı halde düşünün yani:44:

canım ilk haftadan sonra yen etkileri geçecektir sık dişini birazcık daha . bende çok zorlanmıştımmm :2: geçiyor bu etkiler şuan hayatımda metformin var mı yok mu belli değil bol su iççç

ütü yapmam gerekli kızlar netten çıkıyorum öptüm görüşürüz :)) :KK9:

bicim yakaladım seni yine ütü yapıyorsun :KK3: nasılsın canım bayadır vakit bulamadımmm :2: bende dün duphastona başladım. 10 gün kullanacağımm. seninle hesaplamıştık günü :KK3:

yasmin güzel haberlerin hepimizi mutlu etti sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmen duasıyla canım benm kendine ve bebişine çok iyi bak :KK3:

tuncs nasılsın canım geçmişi kısaca okudum . idrar torbanın arkasına geçmiş kistin :2: çok üzüldüm. doktorunun dedği gibi ağır işler yapma canım benm .dua et canım bende ediyoruumm . adetinle beraber eriyecektir inşallah kistin. çok geçmiş olsun canım benm

evet canım sonraki tedavilere devam etmen için böylesi daha iyi aklında soru kalmaz en azından. ben bebeği hayal ediyorum sadece,göremediğim için cinsiyetini de bilmediğimden hayal etmek zor. öyle beklemedeyim, haftaya perşembe randevum. dua ediyorum. hepimize. canım bir de bebek çizelgesi yapmak nedense gelmiyor içimden ,bebek çizelgesi görünce içim sızlardı. soğudum ondan. belki hamişlerimiz artınca yaparım.. 11 haftalık şu anda.yani 3 aya 1 hafta kaldı.:nazar:

..
kıymammm sana yaaaa niya yapmıyorsunn çizelgeee...başkasınında içi cızlarr diyemiii..istiyorsann yapp ben sizz yazıncaa duygularınızııı kontrollerinizii dahada seviniyorummm...umudumm bittiği anlardaa umutt oluyorrrsunuzzz banaaaaaa.....allahımm sanada evladınada sağlıkk versinn bi çırpıdaa geçsin kucagına al inş....mucize resmen dimi senin içinde bi canlıı varrr...ayyy düşünemiyorummm...senide bebeğinide öpüyorummm......

En gerekli zamanda yok net ya. Arkadaslar telefondan alıntı yapamıyorum hepinize tesekkur ederim Allah hepinize yaşatsın
Rabbim ol deyince oluyor benim rahim agzi yram vardi tedavi olmamıştım tedaviye de ara vermiştim...

aminnnn aminnnnn...doğru diyorsunn ol deyince oluyorrr....dua ediyorsun bizedee çokk sağoll hiç unutmaa...

ben bugün istanbula geldim babam yarın kemoterapiye başlıyor Allahın izniyle çocukluk arkadaşıma uğradım 8 yaşında kızı var elimde doğdu ilk ben kucağıma almıştım onu görünce içim cız etti 35 yaşına girdim hala bebeğim yok ona baktım kocaman kız olmuş dedim napıcam ben 35 yaşş çok büyük geldi gözüme ya bebeğim olmazsa diye çok korktum sen benim girdiğim paniği düşün çok üzülüyorum bazen :KK14::KK14:

lüttfennn üzülmee yaaaa....babanada çooookkk geçmişş olsunn....panige girdim ya hiç olmassa diye demişsinn hiç panik yapma aynını bende yapıyorum bi an içime geliyor ya hiç olmassa diye elim ayağım kesiliyor o an sonra geciyorr...alnımızda varsaa rabbim ol dediğinde olacakkk....bende eşime diyorumm sen kaç yaşına geldin arkadaşların hep baba oldu sen benim yüzümden olamadınn bana dediki benim alnımda yoksa baba olmak senle deği başkasıylada evlensem olmasdııı...beni etkilemiştii...şimdi bizde erken düşünmüş olsaydıkk bebeğii bizimde olmayaksa yazılan zamanda gelecekse ozaman gelecekti demekkii.....birass karışık oldu amaaa :)) inşallah anlatmak istediğimi anlatabilmişimdirrr.....

günaydın kızlar naıslsınız bakalım:)

yaaaa vallahi inanmıcan amaa şu yorumu atayımmm ecrine mesaj yazayımm dedimm nerelerdesin diye...bi geldimki sayfaya gelmişsinnn...sanada günaydınn canımmm nasılsınnnn....ben bugün erkenciyimm...erken girdim siteye...

ütü yapmam gerekli kızlar netten çıkıyorum öptüm görüşürüz :)) :KK9:
mübarekk insann senin de ütü hiç bitmiyorkii benimm gibiii.....ben evlendim evlenelii gına geldiii ütüdennnnn...birgün yoksa diğer gün varrr....çekas ve ütü masasıyla aramızda aşırı duygu yoğunluğu yaşıyoruzzzzz:KK1::KK1::KK1:

yaaaa vallahi inanmıcan amaa şu yorumu atayımmm ecrine mesaj yazayımm dedimm nerelerdesin diye...bi geldimki sayfaya gelmişsinnn...sanada günaydınn canımmm nasılsınnnn....ben bugün erkenciyimm...erken girdim siteye...

iyiym canım sgaol sen naıslsın :) teşekkürler ilginn için diyetle uğrşıyorum liste yapmaya çalışıyorum ne yesem diye sen nasılsın bakalım :)

tuncuss

tatlım çok geçmiş olsun geçmişetam bakamadım ama kistin varmış galiba.tam yumurtalılardamıki bu kadar riskli bi kist cnm???:26:

günaydın kızlar.. ben nedense birkaç gündür çok uyumaya başladım.. 10da kalktım yaa hemde gece 12de yatmıştık.. sürekli uyumak istiyorum.. depresyona giriyorum sanırım kendimi kurtarmam lazım benim tez zamanda.. :KK9:

tuncss canım sence ben progestana başlayım mı bu gün 23. günüm kararsız kaldım da....
kendiliğimden adet olma durumu da olabilir bilemedim...

canım doktora gidecekmişsin ayın 6sı mı demiştin? rahim filmini adetten hemen sonra çekiyorlar.. hazır doktora da gideceksen madem bekle içme, ona da danış belki progestan değil de duphaston verir.. o 3 gün içiliyor. progestan uzun sürüyor.. gerçi sen sanırım onu da 3 gün içip bırakıyordun.. yanlış mı hatırlıyorum ki.. neyse kısacası doktor kontrolün yakınsa bekle doktora danışıp al progestanını..

ahh canım benim yaaa inan kendi derdim oldu senin derdin birden .atlatıcaksın tabiki herşey bizler için canım.bu çektiklerin güzel günlerin habercisi olacak.inanıyorum.sana çok dua edicem.doğum kontrol hapın atacak kistini inşallah.kendine iyi bak.

saol canım Allah razı olsun cümlemizden.. inşallah dediğin gibi gidiverir kistciğim :KK9:

canım çok üzülüyorum bu duruma ne insafsız kaynanan varmış ya, benimki de bebek bebek diye sinir ederdi beni ama her hasta olduğumda gelip yemek yapmıştır. kadını öpüp başıma koymam lazımmış demek ki.annenlerin yanına gitmen iyi olabilir ..sonuçta otobusler yavaş yavaş sarsmadan gidiyor. ama ilacın etki göstereceğine inanıyorum. doktorlar hep en kötü ihtimalleri söyler.sen onu düşünme inşallah geçecek.. boş kaldığın zamanlarda "Ya Şafi" (şifa veren) diye Allahın ismini söyle, sık sık. inşallah herşey düzelecek..

tabii canım öp başına koy.. dün akşam üstü eşimle telefonda konuşuyorlardı, bi sürü şey söyledi.. yok içi sudur onun korkmayın patlasa da bişeycik olmaz, siz doktora inanmayın, kötü konuşur hep doktorlar, bişey olmaz, baksın evinin işine öyle salmasın kendini, devlet hastanesine gitsin, özelde doktorlar kesip biçmek için hemen ameliyat etmek isterler vs vs.. bi sürü şey sıraladı.. sonra ne dedi biliyomusun? şoka girdim duyunca.. ağzım bi karış açık kaldı.. aslında bi hamile kalsaydı o kisti bebek emerdi yok ederdi..! yok artık daha neler diye eşim bi sürü söylenmeye başladı.. kafayı mı yedin anne koca bi greyfurt diyoruz normal bi kistten bahsetmiyoruz diyo.. o sanki 40 yıllık uzman doktor yok yok bebek o kisti emerdi.. yapamadınız bi çocuk deyip laf soktu.. hiç ses etmeyen eşimde en sonunda patladı.. hangi gün derdimizi sordun, yap çocuk demekle olmuyo çocuk.. biz 1 yıldır ne yaşıyoruz bilen yok, dedi.. size soru mu soruluyo, karına çocuk desem biz istemiyoruz deyip kestirip atıyo, koca koca insanlarsınız bana ne çektiğiniz sıkıntıdan dedi.. ağzım bir kere daha açıldı kaldı.. sonra yemeğe gelin dedi.. gittik akşam yemeğini yedik.. hiç umurlarında değildim.. kayınpeder araba alacakmış, onun derdine düşmüşler.. en son evden çıkarken babası ne karar verirseniz haber verin bilgimiz olsun ameliyat filan olursan dedi.. eşimde adapazarına gönderebilirim ben tuncssu orda daha rahat eder hiç değilse rahat bakılır dedi.. babası döndü öyle şey mi olur, biz geçmiş olsuna nasıl gelcez taa oralara dedi.. eşimde bi geçmiş olsun deyip gidecen diye kızı neden buralarda kestirelim ki dedi.. orda anası babası yanında olcak burdan daha rahat olacağı garanti dedi.. o gene olmaz öyle şey orda nasıl hallederler her şeyi dedi.. anne baba diyorum farkında mısınız dedim.. benim annem babam.. maddiyat maneviyat herşeyin dorukta olduğu bir evden huzurdan bahsediyoruz dedim.. hiç bişi diyemediler.. belki dedim bir nebze anlamışlardır.. ama hiç sanmıyorum.. eşimde yazık çok üzülüyor ailesinden hiç destek alamıyoruz diye.. lazım değil zaten anası aman.. gelecek evime bi çorba kaynatcak 50 bin kelime konuşur.. beynimi düdükleyip çekip gider.. hiiiç lazım değil.. ben yalnız daha rahatım..
amaaan çenem düştü kusura bakmayın.. ama akşam sinir olmuştum şimdi içimi döktüm rahatladım :KK9:
Ya Şafi bilgisi için de ayrıca teşekkürler.. muhakkak dilime pelesenk olacak..

canım yaaa of inan çok üzüldüm ama merak etme dk hapıyla kurtulursun inşallah bu kistten çok dikkatli ol ailenin yanına giderken yolda dikkatli olmalısın bence doktoruna sor mutlaka yolculuk etki edermi diye çünkü yolda gittiğin zaman basınç etkiliyor ben kulak rahatsızlığı geçirmiştim tatile çıktım otobüsten iner inmez kulaklarım tamamen doldu ve iki günümü yatarak geçirdim sürekli aktı durdu doktorumda kızdı neden haber vermeden gittin diye bazı durumlarda yolculuk etki ediyor

ben bugün istanbula geldim babam yarın kemoterapiye başlıyor Allahın izniyle çocukluk arkadaşıma uğradım 8 yaşında kızı var elimde doğdu ilk ben kucağıma almıştım onu görünce içim cız etti 35 yaşına girdim hala bebeğim yok ona baktım kocaman kız olmuş dedim napıcam ben 35 yaşş çok büyük geldi gözüme ya bebeğim olmazsa diye çok korktum sen benim girdiğim paniği düşün çok üzülüyorum bazen :KK14::KK14:

saol canım inşallah kurutulacağım.. yolculuk için ayın 10undan sonrasını düşünüyorum.. muhakkak doktoruma gider görüşür bi baktırır, onun kararına göre hareket ederim.. orda da 5 -6 sene devamlı gittiğim bir doktorum var.. çok severim onu da.. eğer bir sıkıntım olursa da orda o takibimi yapar.. hemde hastanede tanıdık.. sıkıntı yaşamayız yani.. inşallah herşey güzel olacak tüm bu kötü senaryolar yaşanmayacak..
babacığına da Allah kolaylıklar versin.. tez vakitte rahatça atlatsın bu sıkıntılı günleri.. dert etme kendine hiçbirşeyi.. Rabbim ol dedikten sonra hiç zorluk güçlük yok.. yeter ki o nasip etsin..

canım valla çok sevindik hepimiz.. inşallah hayırlısı ile kucağına da alacaksın..

tuncs nasılsın canım geçmişi kısaca okudum . idrar torbanın arkasına geçmiş kistin :2: çok üzüldüm. doktorunun dedği gibi ağır işler yapma canım benm .dua et canım bende ediyoruumm . adetinle beraber eriyecektir inşallah kistin. çok geçmiş olsun canım benm

yok yok canım valla dinleniyorum sürekli.. bişi yapıyorsam da oturuyorum bir süre.. inşallah kurutulacağım Allah'ın izni ile..

kızlar test yaptım kopkoyu kırmızı çıktı galiba hamileyim :21: tabi kistten dolayı değilse :KK17:

canım hamile olabilirsin.. benim de kistim oldu bu ay.. 10 cm'lik.. bir ara testte silik çizgi gördüm ve kanda da değerim 2 civarında çıkmıştı.. biz belki yenidir bebek filan derken koskocaman nur topu gibi kistim olmuş meğersem :KK9:
ama inşallah seninki bebektir.. hemen kanda baktır bence, aklından da soru işaretleri çıkmış olur..

tuncuss

tatlım çok geçmiş olsun geçmişetam bakamadım ama kistin varmış galiba.tam yumurtalılardamıki bu kadar riskli bi kist cnm???:26:

evet canım sağ yumurtalıkta kistim.. 9.63*7.92 boyutları.. biz yuvarladık 10 cm diyoruz :)))
en büyük risk yumurtalığı kaybedebilme riski ama bunu da aklıma dahi getirmek istemiyorum.. herşey çok güzel olacak.. ben Allah'ımın izni ile bu kistten kurtulacağım..

naber naıslsın canım kaynana çok kızdım valla :KK47::KK47: ama sen onu takma canım en iyisi annenlerin yanında olman olur bana göree canım hakkında hayırlısı olsun inş.amelıytaa gerek kalamdan gider kistin

slm kızlarrr :KK3: nasılsınızzz iyi bir yıl gecirmeniz dileği ileee miniğimle sizeee bol bebişli bi yıl dilioruzz :KK9: ecmişe bakamadm sayfalar dolusu seyler yazmıssınızz yaaa nasılsınızzz ne var ne yok hamiş varmi hamişşş tuncss nasıl oldn canm kistin noldu ? bicim sen nasılsın ? ve dierr tüm kızlarr nasılsınızzz.ben ailemin yanındayım :21: sonunda kavustum annecimeee az öncede burda kontrole gittim doktoraaaaa ayyy benm minikkkkkk poposunu bize dönmüşş yatıooooo doktor o kadr dürttü salladııı dönsünde bakalım cinsiyetine yuzde 50 belli olur dedi dönmedi ayy :KK9: cok merak ediorum cinsiyetini cokkkk :emir_bebek: boyuda uzamış aralık 15 te gittiğimde 3.5 cm idi şimdii 7cm olmuşşş :)))) 200grda kilomuzz rabbim bu muhteşem duyguyu sizlerede yasatr inş.ellerini bacaklarını artk daha net görebildik cok güseldiiii :KK52:

iyiym canım sgaol sen naıslsın :) teşekkürler ilginn için diyetle uğrşıyorum liste yapmaya çalışıyorum ne yesem diye sen nasılsın bakalım :)

iyiyim canım sağolll....diyett deme banaaa diyett demee hiçbişi yemiyorumm seda sayanın dediği gibii açıımmm anammm açımmmmm....benim yolunn çoookk uzun senin gibide değill ama sanada zorr allah yardımcın olsunnn.....

günaydın kızlar.. ben nedense birkaç gündür çok uyumaya başladım.. 10da kalktım yaa hemde gece 12de yatmıştık.. sürekli uyumak istiyorum.. depresyona giriyorum sanırım kendimi kurtarmam lazım benim tez zamanda.. :KK9:

tabii canım öp başına koy.. dün akşam üstü eşimle telefonda konuşuyorlardı, bi sürü şey söyledi.. yok içi sudur onun korkmayın patlasa da bişeycik olmaz, siz doktora inanmayın, kötü konuşur hep doktorlar, bişey olmaz, baksın evinin işine öyle salmasın kendini, devlet hastanesine gitsin, özelde doktorlar kesip biçmek için hemen ameliyat etmek isterler vs vs.. bi sürü şey sıraladı.. sonra ne dedi biliyomusun? şoka girdim duyunca.. ağzım bi karış açık kaldı.. aslında bi hamile kalsaydı o kisti bebek emerdi yok ederdi..! yok artık daha neler diye eşim bi sürü söylenmeye başladı.. kafayı mı yedin anne koca bi greyfurt diyoruz normal bi kistten bahsetmiyoruz diyo.. o sanki 40 yıllık uzman doktor yok yok bebek o kisti emerdi.. yapamadınız bi çocuk deyip laf soktu.. hiç ses etmeyen eşimde en sonunda patladı.. hangi gün derdimizi sordun, yap çocuk demekle olmuyo çocuk.. biz 1 yıldır ne yaşıyoruz bilen yok, dedi.. size soru mu soruluyo, karına çocuk desem biz istemiyoruz deyip kestirip atıyo, koca koca insanlarsınız bana ne çektiğiniz sıkıntıdan dedi.. ağzım bir kere daha açıldı kaldı.. sonra yemeğe gelin dedi.. gittik akşam yemeğini yedik.. hiç umurlarında değildim.. kayınpeder araba alacakmış, onun derdine düşmüşler.. en son evden çıkarken babası ne karar verirseniz haber verin bilgimiz olsun ameliyat filan olursan dedi.. eşimde adapazarına gönderebilirim ben tuncssu orda daha rahat eder hiç değilse rahat bakılır dedi.. babası döndü öyle şey mi olur, biz geçmiş olsuna nasıl gelcez taa oralara dedi.. eşimde bi geçmiş olsun deyip gidecen diye kızı neden buralarda kestirelim ki dedi.. orda anası babası yanında olcak burdan daha rahat olacağı garanti dedi.. o gene olmaz öyle şey orda nasıl hallederler her şeyi dedi.. anne baba diyorum farkında mısınız dedim.. benim annem babam.. maddiyat maneviyat herşeyin dorukta olduğu bir evden huzurdan bahsediyoruz dedim.. hiç bişi diyemediler.. belki dedim bir nebze anlamışlardır.. ama hiç sanmıyorum.. eşimde yazık çok üzülüyor ailesinden hiç destek alamıyoruz diye.. lazım değil zaten anası aman.. gelecek evime bi çorba kaynatcak 50 bin kelime konuşur.. beynimi düdükleyip çekip gider.. hiiiç lazım değil.. ben yalnız daha rahatım..
amaaan çenem düştü kusura bakmayın.. ama akşam sinir olmuştum şimdi içimi döktüm rahatladım :KK9:
Ya Şafi bilgisi için de ayrıca teşekkürler.. muhakkak dilime pelesenk olacak..

..

aaayyyyyyyyyyy inannn benn çatladımm okurkennn uyusss kadınnn emerrmişşş çocuk o kistiiii....kaç yaşında bu kadınn yaaa?? çocuk gibi konuşuyorrr...ayy amann sormasınn tuncs bu senin durumunuu böle her sormaya kalktıkcaa bide morelll bozarr bunlarr.oğluna destek olacağına çoşku veriyor bi çocuk yapamadınızz diyee...allahtann eşin vermişş cevabını.....kayınpeder desenn atrı bi alemmmm...biz geçmiş olsuna nasıl gidicezzzz...bi oydu derdimizzzzz....eksikk kalsınn onlarınn geçmişşş olsun demeleriiii....ayyyyyyyyyyyy bende çıldırdımm taramalı tüfekk gibi yazıyorumm cinslerr deli ettilerr benii yaaaaaaaa.........

slm kızlarrr :KK3: nasılsınızzz iyi bir yıl gecirmeniz dileği ileee miniğimle sizeee bol bebişli bi yıl dilioruzz :KK9: ecmişe bakamadm sayfalar dolusu seyler yazmıssınızz yaaa nasılsınızzz ne var ne yok hamiş varmi hamişşş tuncss nasıl oldn canm kistin noldu ? bicim sen nasılsın ? ve dierr tüm kızlarr nasılsınızzz.ben ailemin yanındayım :21: sonunda kavustum annecimeee az öncede burda kontrole gittim doktoraaaaa ayyy benm minikkkkkk poposunu bize dönmüşş yatıooooo doktor o kadr dürttü salladııı dönsünde bakalım cinsiyetine yuzde 50 belli olur dedi dönmedi ayy :KK9: cok merak ediorum cinsiyetini cokkkk :emir_bebek: boyuda uzamış aralık 15 te gittiğimde 3.5 cm idi şimdii 7cm olmuşşş :)))) 200grda kilomuzz rabbim bu muhteşem duyguyu sizlerede yasatr inş.ellerini bacaklarını artk daha net görebildik cok güseldiiii :KK52:

canımmm yaaa tahminn edebiliyorumm heycanını yazdığındanda anlaşılıyor o heycannn ben okurken hercanlandımm....ayyy ne naslıı olacakk senin bebek dönmedi he okadar uğraşmayaaa....zor senin işin kızımm bu daha şimdiden inatt :KK1:ne olacak burcuu...bi çırpıda geçsinn inşallahhh...al kucagına evladınıı....

evet canım sağ yumurtalıkta kistim.. 9.63*7.92 boyutları.. biz yuvarladık 10 cm diyoruz :)))
en büyük risk yumurtalığı kaybedebilme riski ama bunu da aklıma dahi getirmek istemiyorum.. herşey çok güzel olacak.. ben Allah'ımın izni ile bu kistten kurtulacağım..
:KK9::KK9::KK9::KK9:tatlım böyle düşünmennn tedavinii başarıya götürürr inankii.üzülerek kendimze zarra vermekten başka ne yaptıkkk.inşş şifa bulursunnn

saoll iyi kalpli arkadaşımmm.inşş senin totosuu dönükkk bıdığın abu yıl bol bol arkadaşş gelirrrr:KK49:

WAW

sen isminimi dğeiştirdin yenii bi arkadaşmısınnn???:26:

WAW

sen isminimi dğeiştirdin yenii bi arkadaşmısınnn???:26:

yokk arkadaşımm ben isim değişmedimm...benn gecen sene bu sayfaya girişş yaptımm 5 ....6 ayy tedavi gördümm burda arkadaşlarla paylaşıyordumm sonrasında gelen bi bunalımlaa burayla beraberr herşeydenn uzaklaştımm..şimdi yavaşş yavaş bunalımdan çıkıyorum gün yüzünee bu sayfadada böle oluyorrr:KK34:baktımm bunalımla biyere gelinmiyorr dedimm çık artıkk çıkk..bakalımm daha zaman neler gösterirrr....

X