Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Kilo verdikçe mutlu oluyoruz tabiki canım inşllh kurtuluruz fazlallıklardan.Ben koşmaya devam 45 dk hergün koşmaya çalışıyorum.yediklerimede dikkat ediyorum bende hissediyorum verdiğimi birkaç gün sonra kontrole gidicem diyetisyene kontrol için gel demişti bakalım nedicekAma daha vermem lazım herşy beyinde bitiyor önceleride diyet yapıyordum çok uzun sürmüyodu ama bu sefer kesin karar verdiğim için faydasını görüyorum
Hepimizede kolay gelsin canım:21

Maşallah busmai darısıda sağlıklı kucağına almaya inşallah

Canım bizlerde içimize atıyoruz illaki ama içe attıkça olan bize oluyor daha çok etkiliyor bunu değiştirmek içind mücadele etmeliyiz.İçine atıp kendini boşa üzme derdi veren Allah çaresinide veriyor.İnşllh isteklerimiz dileklerimiz gerçkleşir.Sen kafanı toparlamya bak.Belli müddet çocuk konusunu konuşma Allah gönlüne göre versin

Günaydın Bicimciğim nasılsın?Gribin geçiyordur umarım kendine dikkat et

bebeğinin ve seninin iyi olmana sevindimmm canım karamsar olma lütfen

günaydın kızlar ben adet oldum çok şükür .progestan şaşırmıyor adetimi ilaç bitince 3,günü mutlaka oluyorum şimdiki hedefim biraz zayıfalamk vee bitkisel şeylerle adet olmak ve adetimini düzene sokmak :) civanperçemini düşünüyorum adet söktürmek için nasıl kullandınızmı acaba

merhaba kızlar herkes iyidir umarım hava çok çok soguk ve benim evimede yansıo yan tarafımız boş 70 yakıorum kaloriferi ama ev malesef duymuo kışı hiç sevmiyorum benim sol kasımın üstündeki ağrı hız kesmeden devam edio hayırlısı ne diyeyim

Gözün aydın canımBen hayıt tohumu kullanıyorum internetten araştır faydası çok adet düzenleyici ve kadın hastalıklarına iyi geliyormuş .Sende araştır ve dene derim.

ben bir ara başlamıştım tadı çok acııı :2: rahmime faydası olmuştu diye hatrlıyorum. ama daha çok bağırsaklarımdaki iltihapları sökmüştü. dene canım fayda gören birisi bana da tavsiye etmişti

ayyy canım aynı ağrı şuan bende var sıcak bişeyler yapacağım üşüttüm sanıırmmm :2: sana da geçmiş olsunn

teşekkür ederim canım.. bahar kilon kaç . spor yapman çok iyi aman elden bırakma canım benm ..

ayyy canım aynı ağrı şuan bende var sıcak bişeyler yapacağım üşüttüm sanıırmmm :2: sana da geçmiş olsunn

sanada geçmiş olsun ama neden ağrıdını çözemedim geçen ay ağrıyla birliktr yumurta beyazı akıntı gelmişti yumurtladımı anlamıştım ama şimdi akıntıda yok anlamadım

benim az az leklenmem hala var dün sabah sol kasığım nasıl ağırdı ölüyorum sandım bıçak saplanır gibiydi neyse çok sürmedi geçti gece gene o uzayan akıntı geldi az bir miktar tabi azıcık kanla karışık sonra leke kesildi.bugünde kanama yok ben adet olacağıma yumurtluyormuyum neee.allah allah...test te yapmadım belki yarın sabah yaparım.çünkü geçen ay 26 sında başladı ama gerçek anlamda 28 inde geldi ağrılı sızılı şekilde gelme hali yanii.yarın 28 i yarın tam gelir belkii bugün de kesildi ama ayyy nebileyim kafam çok ama çok karıştıııı.
bu da ateş tablom
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
hadi biçim gelde doktordan bakalım neler dedi sana doktor.tuncs sende yarın doktora gidecekmişsin bakalım ne diyecekkk.

Son düzenleme:
2 tablo eki var geçen aylardakinide eklemeye çalıştım yapamadım maalesef aynısı yapıştırmışım.

tam çıkıyordum tuncss gelmişsin.canım adetin gelmedimi hala.yarın bi doktora gidip görün bence tatlımmm.

bence bi gitsen doktora.. senin geçen ayda böyle olmuştu ama sanki değil mi? gelir gibi yapıp sonra azalıp geri başlamıştı sankii.. ama neden böyle oluyor ki? valla ben yorum yapamıyorum canım..

tam çıkıyordum tuncss gelmişsin.canım adetin gelmedimi hala.yarın bi doktora gidip görün bence tatlımmm.

geldim geldim de çıkacağım.. öyle üşüyorum ki tarifsiz.. hala gelmedi kırmızılarım.. bekliyorum bakalım.. karnım çok ağrıyor ama geldi gelecek yani..

canım geçen ayda az az geldi 6-7 günn sonra birden geldii.bu ayda sanırım öyle olacak gibiii.gerçi metformin düzeltir sanmıştım gene düzeltmedi. yarın doktora gidecen sanırım gelişmelri mutlaka yaz tatlımm.bende kaçtım.öpüyorum seni.akşama gelirim gene biçim doktora gidecekti bakalım ne oldu onuda çok merak ediyorum.

yo doktora gitmiyorum.. adet olurum ben kesin. onu bekliyorum.. bakalım ne zaman gelecek kırmızılar.. adetten sonra giderim doktora.. şimdi gitmemin anlamı yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…