Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

evet canım ilk aylar iyi kilo verdim .. ne mutluyum anlatamam eski elbiselerim oluyor. sen nasılsın nasıl gidiyor çalışmalar :KK3:

tuncss öncelikle üzüldüm gerçekten ümitlerini yüreğinden eksik etme. derler ya bir şey olmuyorsa bir nedeni vardır . Rabbim tüm bebek isteyenlere verir inşallah.. elinden geleni yapıyorsun sonuçta kendini yıpratmaya değmez devamı senin elinde olna bişey değil çünkü..
dediğin gibi biraz gez kafa dağıt iyi gelir.. çok öptüm canım seniii

ben okuldaydım canımm nasılsın ecrin?

Kilo verdikçe mutlu oluyoruz tabiki canım inşllh kurtuluruz fazlallıklardan.Ben koşmaya devam 45 dk hergün koşmaya çalışıyorum.yediklerimede dikkat ediyorum bende hissediyorum verdiğimi birkaç gün sonra kontrole gidicem diyetisyene kontrol için gel demişti bakalım nedicek:KK1:Ama daha vermem lazım herşy beyinde bitiyor önceleride diyet yapıyordum çok uzun sürmüyodu ama bu sefer kesin karar verdiğim için faydasını görüyorum:nazar:
Hepimizede kolay gelsin canım:21

gördük canım kolları bacakları kıpır kıpırdı,çok sevimli koca kafalı birşey:KK1: teni çok ince, saydammış, o yüzden beynini bile gösterdi doktor. hep aklımdasınız hamiş olmayan arkadaşlar sizler de yaşayın inşallah.. ama hala insan korkuyor zor bulunca, tam rahata eremedim.doktor kaygılı durumumun farkında.keyfimi kaçıran birşey de oldu. doktora "pko lu olarak gebelikte diyabet riskim var mıdır, ne yapılabilir" dedim,"sen çok kötümsersin,bunları niye düşünüyorsun, sen bu kötümserlikle 40 yaşında depresyona girersin" falan abuk subuk konuştu. soru da soramayacağız yan.i. öyle bir doktor işte. pek sevimli bir kadın değil ama tecrübeliymiş diye gidiyorum. 2,5 hafta sonra baş burun mesafesi bişeyler varmış onlara bakmak için çağırdı.
sen nasılsın canım

Maşallah busmai darısıda sağlıklı kucağına almaya inşallah:nazar::emir_bebek:

canım teşekkür ederim.. üzülmüyorum ya artık bünyem bu sonuca alıştı :KK9:sadece şuan adet olmak istiyorum.. gerginliği yetti bana.. gelsin kırmızılar içim rahatlasın..

canım dur hele yaaw karamsar değilim.. sadece bir süre ara vermek istiyorum.. yoruldum sanırım.. şu yılbaşı bi geçsin hele de.. ayın 1inde halamın okuması olacak, herkes oraya gidecek belki bende giderim ordan da babamlarla adapazarına geçerim.. bakalım eşimle daha paylaşmadım bu durumu o ne diyecek.. sende takma kafana.. eşini hele hiç takma kafana..

canım elimde olmadan içime attığımı düşünüyorum.. yani sürekli güleryüzlü pozitif olmaya çalıştıkça bakıyorum ki birşeyler içimde birikiyor.. Allah'ım hayırlısını versin.. elbet bir zaman kararlamıştır bizim için de.. beklemek sabırlı olmak ve dua etmekten başka elimizden birşey gelmiyor.. hastane olayını zaten bırakmam.. tedaviye ara bile versem kontrollere giderim..

canım ocak ayında eşimi bile istemiyorum yanımda.. yalnız kalmaya çok ihtiyacım var.. çocuk ile alakalı hiçbirşey düşünmek istemiyorum. ben biliyorum eşim yanımda olsa her an bunun konuşması geçecek.. ben yalnız kalmak istiyorum.. doktorumu değiştirmiyorum bu arada.. sadece eşim başka doktora da mı gitsek demeye başladı.. ayrıca da ocak ayında hormon tahlillerimi yaptırmam lazım.. çünki 1 yıl oldu hormonlara baktırmayalı.. araştırma hastanesine gidersem tam takım herşeye bakılır dedim.. sadece bir fikir benimki.. tabii ki adetli olmam lazım ocak ayında onu nasıl denk getiricem bilmiyorum.. çünki akşam sabah adet olurum.. ocak sonuna doğru giderim artık bende ne yapayım.. offff düşünmek istemiyorum.. böyle nötr bir ortama atsınlar beni.. aklımı fikirlerimi herşeyimi orda boşaltayım.. bende artık söylüyorum arkadaş çevreme ama akrabalarıma söylemek istemiyorum.. çünki çok laf söz ediyorlar.. hiç gerek yok bilmesinler.. ateşe son gaz devam zaten.. hadi hakkımızda hayırlısı olsun..

ateşin bomba yaaa :KK9: acaba enfeksiyon filan mı var bicim? neden bu kadar yüksek ki?

teşekkür ederim canım.. bende seni öpüyorum.. artık düşünmeden zaman geçirmek istiyorum.. bakalım bunu nasıl başaracağım..

Canım bizlerde içimize atıyoruz illaki ama içe attıkça olan bize oluyor daha çok etkiliyor bunu değiştirmek içind mücadele etmeliyiz.İçine atıp kendini boşa üzme derdi veren Allah çaresinide veriyor.İnşllh isteklerimiz dileklerimiz gerçkleşir.Sen kafanı toparlamya bak.Belli müddet çocuk konusunu konuşma Allah gönlüne göre versin:KK16::KK19:

ohh ya şükür canım maşallah bu arada doktorunun genişliğine de hastayım yani o ne öyle senin her ihtimali düşünmen normal elbette... ama belki de çok rahat olması sana huzur veriyordur böyle de düşünmek gerekli... maşallah küçüğüne...
canım ben iyiyim... bu gün doktor randövum var gece nete gelirim yazarım sonuçlarımı....aklım karışık biraz haliyle endişeliyim hamile kalabilecek miyim diye ama inşallah olacak umutsuz değilim... :KK9: kaç haftalık olmuşsun canım? :emir_bebek: bu arada öyle kolları bacakları görünüyorsa gelişimi iyi gidiyor demektir maşallah miniğine...

anladım haklısın demek yalnız kalmak istiyorsun haklısın eşin benimki gibi yapsa bu konuda sana üstelemese daha farklı olacaktı her şey ama o da çocuk istediğinden daha da bunalıyorsun çok haklısın canım... bence de git o zaman canım kafanı dinle... ama başka doktor falan bunları düşünme Allah verecek ve olacak miniğin bunun doktorla ilgisi yok zamanlama ile ilgili, eşinin bu konudaki sözlerine bir süre kulak asma diyorum ben...
hormonlarına baktır elbette ama bence hepsi iyi çıkacak canım kaç aydır aynı tedaviler düzeltti bence hepsini... diyorum ya senin kafa dinginliğine ihtiyacın var bunu uzaklaşma ile yapabileceksen arkandayım canım benim... :KK9: :KK54: herşey güzel olacak diye düşün ve yeni yıla eşinle gireceksin de mi?
Ateşime gelince ben de anlayamadım gitti bu sabah daha normaldi şükür 37.0 ye inmiş... yakında anlaşılır ne olduğu zaten daha 16. günüm aceleye gerek yok yumurtlama bile olmamıştır daha...

kendinden bu ay için umutlu olmaman iyi aslında çünkü hiç umut edilmeyen zamanda pat geliyor bu minikler....
belirtilere takılma gerçekten....inan hiç belirtisiz ağrısız sızısız hamile kalan çok kişi var... hatta üstüne adet gören öyle çok kadın varki... yani canım Allah verdiğinde bebeğinin nasıl geldiğini anlamayacaksın bile bu sebepten aklını yorma belirtilerle.... biliyorum ki tez zamanda gelecek miniklerimiz.... ay sanki hepimiz birbirimizi bekler gibiyiz... oysaki birimizden gelseydi şu bebek haberi de çok sevinseydik :KK9:
inşallah babanın morali de iyi olacak canım sizler yanında olacaksınız yeni yıl güzel umutlarla,başarılı bir tedaviyle sağlığına kavuşsun inşallah :))
çalışmalara devam ediyorum... tabi ateşe göre hareket etmem ben... ilişki günlerini de ona göre çok ayarlamıyorum psikolojim etkilenmesin diye akışına bırakıyorum....
:KK9:

canım en kısa zamanda git doktora bence her şeyi en başından anlat o da laporoskopi derse o zaman yaptırırsın hiç soru işaretin de kalmaz canım....

Günaydın Bicimciğim nasılsın?Gribin geçiyordur umarım kendine dikkat et:KK16:

gördük canım kolları bacakları kıpır kıpırdı,çok sevimli koca kafalı birşey:KK1: teni çok ince, saydammış, o yüzden beynini bile gösterdi doktor. hep aklımdasınız hamiş olmayan arkadaşlar sizler de yaşayın inşallah.. ama hala insan korkuyor zor bulunca, tam rahata eremedim.doktor kaygılı durumumun farkında.keyfimi kaçıran birşey de oldu. doktora "pko lu olarak gebelikte diyabet riskim var mıdır, ne yapılabilir" dedim,"sen çok kötümsersin,bunları niye düşünüyorsun, sen bu kötümserlikle 40 yaşında depresyona girersin" falan abuk subuk konuştu. soru da soramayacağız yan.i. öyle bir doktor işte. pek sevimli bir kadın değil ama tecrübeliymiş diye gidiyorum. 2,5 hafta sonra baş burun mesafesi bişeyler varmış onlara bakmak için çağırdı.
sen nasılsın canım

bebeğinin ve seninin iyi olmana sevindimmm canım karamsar olma lütfen :KK16:

günaydın kızlar ben adet oldum çok şükür .progestan şaşırmıyor adetimi ilaç bitince 3,günü mutlaka oluyorum şimdiki hedefim biraz zayıfalamk vee bitkisel şeylerle adet olmak ve adetimini düzene sokmak :):KK16: civanperçemini düşünüyorum adet söktürmek için nasıl kullandınızmı acaba

merhaba kızlar herkes iyidir umarım hava çok çok soguk ve benim evimede yansıo yan tarafımız boş 70 yakıorum kaloriferi ama ev malesef duymuo kışı hiç sevmiyorum benim sol kasımın üstündeki ağrı hız kesmeden devam edio hayırlısı ne diyeyim

günaydın kızlar ben adet oldum çok şükür .progestan şaşırmıyor adetimi ilaç bitince 3,günü mutlaka oluyorum şimdiki hedefim biraz zayıfalamk vee bitkisel şeylerle adet olmak ve adetimini düzene sokmak :):KK16: civanperçemini düşünüyorum adet söktürmek için nasıl kullandınızmı acaba

Gözün aydın canım:nazar:Ben hayıt tohumu kullanıyorum internetten araştır faydası çok adet düzenleyici ve kadın hastalıklarına iyi geliyormuş .Sende araştır ve dene derim.

ben bir ara başlamıştım tadı çok acııı :2: rahmime faydası olmuştu diye hatrlıyorum. ama daha çok bağırsaklarımdaki iltihapları sökmüştü. dene canım fayda gören birisi bana da tavsiye etmişti

merhaba kızlar herkes iyidir umarım hava çok çok soguk ve benim evimede yansıo yan tarafımız boş 70 yakıorum kaloriferi ama ev malesef duymuo kışı hiç sevmiyorum benim sol kasımın üstündeki ağrı hız kesmeden devam edio hayırlısı ne diyeyim

ayyy canım aynı ağrı şuan bende var sıcak bişeyler yapacağım üşüttüm sanıırmmm :2: sana da geçmiş olsunn

Kilo verdikçe mutlu oluyoruz tabiki canım inşllh kurtuluruz fazlallıklardan.Ben koşmaya devam 45 dk hergün koşmaya çalışıyorum.yediklerimede dikkat ediyorum bende hissediyorum verdiğimi birkaç gün sonra kontrole gidicem diyetisyene kontrol için gel demişti bakalım nedicek:KK1:Ama daha vermem lazım herşy beyinde bitiyor önceleride diyet yapıyordum çok uzun sürmüyodu ama bu sefer kesin karar verdiğim için faydasını görüyorum:nazar:
Hepimizede kolay gelsin canım:21

teşekkür ederim canım.. bahar kilon kaç . spor yapman çok iyi aman elden bırakma canım benm ..

ayyy canım aynı ağrı şuan bende var sıcak bişeyler yapacağım üşüttüm sanıırmmm :2: sana da geçmiş olsunn

sanada geçmiş olsun ama neden ağrıdını çözemedim geçen ay ağrıyla birliktr yumurta beyazı akıntı gelmişti yumurtladımı anlamıştım ama şimdi akıntıda yok anlamadım

benim az az leklenmem hala var dün sabah sol kasığım nasıl ağırdı ölüyorum sandım bıçak saplanır gibiydi neyse çok sürmedi geçti gece gene o uzayan akıntı geldi az bir miktar tabi azıcık kanla karışık sonra leke kesildi.bugünde kanama yok ben adet olacağıma yumurtluyormuyum neee.allah allah...test te yapmadım belki yarın sabah yaparım.çünkü geçen ay 26 sında başladı ama gerçek anlamda 28 inde geldi ağrılı sızılı şekilde gelme hali yanii.yarın 28 i yarın tam gelir belkii bugün de kesildi ama ayyy nebileyim kafam çok ama çok karıştıııı.
bu da ateş tablom
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
hadi biçim gelde doktordan bakalım neler dedi sana doktor.tuncs sende yarın doktora gidecekmişsin bakalım ne diyecekkk.

Son düzenleme:
2 tablo eki var geçen aylardakinide eklemeye çalıştım yapamadım maalesef aynısı yapıştırmışım.

tam çıkıyordum tuncss gelmişsin.canım adetin gelmedimi hala.yarın bi doktora gidip görün bence tatlımmm.

benim az az leklenmem hala var dün sabah sol kasığım nasıl ağırdı ölüyorum sandım bıçak saplanır gibiydi neyse çok sürmedi geçti gece gene o uzayan akıntı geldi az bir miktar tabi azıcık kanla karışık sonra leke kesildi.bugünde kanama yok ben adet olacağıma yumurtluyormuyum neee.allah allah...test te yapmadım belki yarın sabah yaparım.çünkü geçen ay 26 sında başladı ama gerçek anlamda 28 inde geldi ağrılı sızılı şekilde gelme hali yanii.yarın 28 i yarın tam gelir belkii bugün de kesildi ama ayyy nebileyim kafam çok ama çok karıştıııı.
bu da ateş tablom
hadi biçim gelde doktordan bakalım neler dedi sana doktor.tuncs sende yarın doktora gidecekmişsin bakalım ne diyecekkk.

bence bi gitsen doktora.. senin geçen ayda böyle olmuştu ama sanki değil mi? gelir gibi yapıp sonra azalıp geri başlamıştı sankii.. ama neden böyle oluyor ki? valla ben yorum yapamıyorum canım..

tam çıkıyordum tuncss gelmişsin.canım adetin gelmedimi hala.yarın bi doktora gidip görün bence tatlımmm.

geldim geldim de çıkacağım.. öyle üşüyorum ki tarifsiz.. hala gelmedi kırmızılarım.. bekliyorum bakalım.. karnım çok ağrıyor ama geldi gelecek yani..

bence bi gitsen doktora.. senin geçen ayda böyle olmuştu ama sanki değil mi? gelir gibi yapıp sonra azalıp geri başlamıştı sankii.. ama neden böyle oluyor ki? valla ben yorum yapamıyorum canım..

geldim geldim de çıkacağım.. öyle üşüyorum ki tarifsiz.. hala gelmedi kırmızılarım.. bekliyorum bakalım.. karnım çok ağrıyor ama geldi gelecek yani..
canım geçen ayda az az geldi 6-7 günn sonra birden geldii.bu ayda sanırım öyle olacak gibiii.gerçi metformin düzeltir sanmıştım gene düzeltmedi. yarın doktora gidecen sanırım gelişmelri mutlaka yaz tatlımm.bende kaçtım.öpüyorum seni.akşama gelirim gene biçim doktora gidecekti bakalım ne oldu onuda çok merak ediyorum.

canım geçen ayda az az geldi 6-7 günn sonra birden geldii.bu ayda sanırım öyle olacak gibiii.gerçi metformin düzeltir sanmıştım gene düzeltmedi. yarın doktora gidecen sanırım gelişmelri mutlaka yaz tatlımm.bende kaçtım.öpüyorum seni.akşama gelirim gene biçim doktora gidecekti bakalım ne oldu onuda çok merak ediyorum.

yo doktora gitmiyorum.. adet olurum ben kesin. onu bekliyorum.. bakalım ne zaman gelecek kırmızılar.. adetten sonra giderim doktora.. şimdi gitmemin anlamı yok..

X