Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

herkese merhabalarr nasılsınız geçmişi okuyamadım evimde internet yok şu anda annemlerdeyim.gebe olan varmı ay bana bi dopingg gece gece verin.beni sorarsanısss iyiyim hamdolsun oğluşş geliyoo oğluşşşş.keremimm geliyor hamdolsun bi sorun çıkmaz sağlıkla alrım inşallah miniğimi kucağıma onun korkusu hamile kalamamaktan inanın bin kat daha kötü.

Canım hoşgeldin hamdolsun inşallah sende iyisindir.Hadi gözün aydın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Korku endişe yapma kendine Allaha dua et içini ferah tut.İnşallah hayırla sağlıkla kucağına alırsın bizlerede dua etBildiğim kadarıyla tuncssda şüpheli durumlar var inşllh güzel habr bekliyoruz arkadaşlardan ve kendimden de ileride inşallh biraz şu fazla kiloları vereyimde öyleSende kendine dikkat et canım görüşürüz iyigecelerPardon birde keremine dikkat et annesi

sağol canım ben hsg çektirdiğim ay glifor kullandım sadece klomen falan vermedi oluruna bıraktı çünki o ay normal olma ihtimali yüksek oluyomuş ben korunmadım
ayyy canım benim 20 likler yaaa yoksa çürük yok aman kaç gün oldu geömedi bugün de ağrıyo bebek var mı acaba antibiyotik ağrı kesici de alamıyom korkumdan vardır diye ne yapcamı şaşırdım

canım yaaa valla kaç gün oldu durmuyo bu korkudan antibiyotik ağrı kesici alamıyom bebiş vardır belki diye...şiş insin bide bebiş işi belli olsun bende operasyonla aldırcakmışım dr öle dedi çok mu ağrılı oluya yakorktum bak şimdi nasıl yapılıyo kısaca yazarmısın anestezi falan veriliyomu sonrası çok ağrılı oluyomu yandım valla yaaa
al benden de o kadar biz de bebekten şüpeleniyoz kullandığımdan beri gaz kasık ağrısı akıntı hep şüpeleniyoz ama metmorfin yapıyo ben bunu daha öncede söylemiştim katılıyorum sana

darısı başımızı bi oğlum olmasını çok isterdim :)inşh sağ salim kucana alırsın canım

çok duydum zayıflayınca hamıle kalan bakalım inş.bizde kalırız ben zayıflamaya umut ettim bakalım nolcak :)))

aynen biçim yaaa ne kilolu kişiler var mesala annem yüzün üstünde kilosu var maşallahı var menopoza giresiye kadar hiç aksamamış adetleri bu gen babamdan gelse gerek :2: bi de babam şeker hastası doktorum demişti şeker hastalığı ile pko nun neden old genler aynı tedbirini almazsan şeker hastalığına yakalanma riskim varmışşş... dediğin gibi artık menopoza kadar uğraşacağım kilo şeker yasak bana... :2:

ayyy canım benim 20 likler yaaa yoksa çürük yok aman kaç gün oldu geömedi bugün de ağrıyo bebek var mı acaba antibiyotik ağrı kesici de alamıyom korkumdan vardır diye ne yapcamı şaşırdım
bol bol tuzlu su ile gargara yap o zamn canım çok geçmiş olsun... bebek gibi bir durumun varsa ilaç almamakla iyi ediyorsun da acı da acıdır yani Allah yardımcın olsun inşallah geçer..

64,80 canım senin kaç pek kılo durmuyorum ama göbek üç aylık

KLASİK pko görünümü işte... alınca kiloları bi göbeğimiz şişiyor

bence içmeye başla canım folic asit çünkü senin hamile kalman yakın gibi geliyor bana... 3 ay önceden içilmeliymiş ya....
kivi yemek de aynı şeymiş bilgin olsun canım...roka tere otu ıspanak vs çok faydalı ama bunları tüketemiyorsan ilaç olarak al ben folic plus alıyorum d ve c vitaminleride var içinde...
avatarına ve profil resmine de bayıldım :))

canım değerlerini yazarsan bildiğim kadarıyla yorumlarım prolaktininin düşmesi harika hayıt bana da yaramıştı ama en son aldığım tohumlardan şüphelendim içemedim isimsiz cisimsiz bir poşete koymuşlar aktara güvenip alıyoruz ama ya zehirlenirsem diye korkumdan içemedim sen tohumda belli bir marka kullanıyor musun? ben de ondan alayım?
ben de şu anda sadece metforminle devam ediyorum...öptüm canım

Reyhancım bir değişiklik yok Busmai 10. haftasındaymış pazartesi kontrolü var... tuncss, gyaman ve 123m den umutluyuz ve elbette biricikten bakalım nasıl olacak....Güzel oğlunu sağlıkla kucağına alırsın inşallah :) öpüyorum seni... sanırım her şey yolunda ve senin için çok seviniyorum....

Son düzenleme:
canım benim annem şeker hastası bu nedenle benim de aynen yakalanma riskim var hepimiz dikkat etmeliyiz... yediklerimize... sen şimdi ne yapıyorsun neler içiyorsun tedavi için?

bicim seni online görebilmek ne güzel nasılsın canım ?

iyiyim canım hala annemlerdeyim... yarın evime dönüyorum... her şey yolunda
sen nasılsın?

bu arada grip oldum sanki dikkat ediyorum kendime boğaz spreyiyle idare ediyorum.... korunmadığım için bebek belki olur diye ilaç da alamıyorum... doğal şeyler meyve sebzeyle geçirmeye çalışıyorum

Son düzenleme:

bicim şuan metformin kullanıyorum. adetten sonra 15. gün duphastona başlayacağım. bu ay geç geldi ya adetim muhtemelen kist var onun için normal olmaz . duphaston alayım diye düşünüyorum doktorum en son bi yumurtalıımda kist yok demişti ama hangisinde yumurtlama sırası bilmediğim için bu ay böyle yapayım dedim. bicim bu ay eve gidiyorum bi de gezme işim çok olacak ondan bundan sonraki ay soğan kürüne başlayayım diyorum :2: çünkü akraba ev ziyaretlerinde düzenli yapamam diye korkuyorum. sence ne yapayım bicimm...

bu arada benim de memleket adapazarı tarafında seninde oralarda old okumuştumm

merhaba kızlar kilolardan bahsedilmişbende 1.67 ye 50 kiloydum şimdi 75.5 aç karnına çıkıorum bende başlıcam gluoken var annem kullanıo dozajlarında bi fark olurmu kızlar annem şeker hastası oldu için vermişti dr.

canım ben izmirdeyim... :) sen şu anda görevin için hangi şehirdesin? unuttum kusura bakma yazdın belki de....
benim kistlerim duphastonla giden kistlerdi belki seninkilerde gider canım eğer gitmezse soğan yaparsın bence... evlendikten sonra bebek olmazsa soğanı yap şimdilik yapmana gerek yok bence....
bir de ben korktum soğan kürüyle et parçaları attıktan sonra miğdem bulandı sen bilirsin canım....
adetlerini düzene koy şimdilik bence.... kistlerin de gider kilon normal çünkü çok dirençli bir pko olduğunu düşünmüyorum... doktor ne diyecek bakalım?

canım benim de annem şeker hastası günde 850mg ı 3 kere alıyor sen 850mg bir tane ile başla sonrasında en fazla 2 içebilirsin daha fazla değil ve tok karnına bol su ile tamam mı?

sanki benm hkayemi yazmışsın canım tek fark benim babam şeker hastasıydı. ben de 49 kilodaydım dkh ile 60 ı vurdum . metformin kullanmaya başlayalı 3 ay oldu 7 kilo verdim. ilk iki ay 6 kilo vermiştim bu ay 1 kilo verdim. pko hastalarına önerilen metformin dozu 850 mg günde iki kere alım. doktorum öyle dmişti etki görmezsen dozajı artırılıyormuş..,geçmiş olsun canımm

trabzondayım canımmm yanlış mı hatırladım acaba kusura bakma izmit taraflarındasın gibi hatırlamıştım. bilgilerin için çok teşekkür ederim bicimcim. Allah hep yüzünü güldürü inşallah çok tatlı birisin maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…