Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

yok yok vazgeçtim yazdıklarımdan :)))

şimdi bu testlerin üstüne tıklayın bakalım ne düşüneceksiniz.. sizce silik çizgi var mı orda?

aay koymuşsun bile resmi bak benımkı de oyle çıktı hamilesin bencee inanılmaz sevindim yaa ben hamıle olsam boyle sevınırmıyım bılmıyorum canım bence ayy cok heyecanlı:)

şimdi bu testlerin üstüne tıklayın bakalım ne düşüneceksiniz.. sizce silik çizgi var mı orda?

hatta ben yanlıştır diyip çöpe attım arkadaşlar zorla kan testi yaptırdılar 2700 çıkmıştı:)

canım benim gül sen gül.. ben senin kocayı elimde oklava ile kovalarım seni gıcık etmeye devam ederse:KK9::KK9:
hiiiç kafana takma.. herşey çok güzel olacak. üstüne gitme fazla eşinin de..

yok canım üstüne gitmiyorum zaten bıraktım artık kovala valla :)

doktorun vermiş gliforu bence kesinlikle kullanmalısın faydasını mutlaka görürsün canm
ama o .çok çok önceydi şimdi bi dr görüşmüyorum sence alıp kendim kullansammı die düşündüm herkes kullanıo burda bende belki zayıflarım
puhhahahhhaaa..
kız dur daha hamile filan değilim.. ortada fol yok yumurta yok sadece belki de hatalı bir test var :KK9::KK9:

ama sanki onkere baktm resme gördüm çizgiyi ya inş.vardır inşallah inşallah

büyük ihtimal gebesinn:)sılık de olsa pozıtıf demek benım de boyle cıkmıştı...yarın bır daha yaparsan testi ve aynısı olursa egerr şimdiden tebrık edıyorumm:nazar:

tuncsss canımm inanımıyorum resmen ikinci çizgi görülüyor:KK52::KK52:
süper ya sabah bi kaç test daha yap ayyy çok sevindim senin adına canım meleğin seninledir inşallah

merhabalar bayanlar aranızda yeniyim bende pko luyum 2.5 yıllık evliyim ve çocuk arayışındayız malesef olmuyor bu ay 2. aşılamamı yaptırdım daha 8 gün oldu ama bana asır gibi geldi allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

aay koymuşsun bile resmi bak benımkı de oyle çıktı hamilesin bencee inanılmaz sevindim yaa ben hamıle olsam boyle sevınırmıyım bılmıyorum canım bence ayy cok heyecanlı:)

hatta ben yanlıştır diyip çöpe attım arkadaşlar zorla kan testi yaptırdılar 2700 çıkmıştı:)

sende hamiş olsan hepimiz burda yine aynı sevinçleri yaşarız.. ama ben şuan kendimi hiç hamile diye düşünmüyorum.. test hatalıydı kesin.. yarın sabah da yapacağım test.. eğer onda da çıkarsa hepbirlikte bayram ederiz..Virüs
benim testi atmadım ben belki daha belirir diye.. ama 1 saat sonra filan çizgi yok olmuştu.. o nedenle çok heves etmiyorum..

yok canım üstüne gitmiyorum zaten bıraktım artık kovala valla :)

:KK53::KK53::KK53:

ama o .çok çok önceydi şimdi bi dr görüşmüyorum sence alıp kendim kullansammı die düşündüm herkes kullanıo burda bende belki zayıflarım

ama sanki onkere baktm resme gördüm çizgiyi ya inş.vardır inşallah inşallah

inşallah.. metformine gelince kesinlikle her pkolu kadın kullanmalı..

Son düzenleme:
sende hamiş olsan hepimiz burda yine aynı sevinçleri yaşarız.. ama ben şuan kendimi hiç hamile diye düşünmüyorum.. test hatalıydı kesin.. yarın sabah da yapacağım test.. eğer onda da çıkarsa hepbirlikte bayram ederiz..Virüs
benim testi atmadım ben belki daha belirir diye.. ama 1 saat sonra filan çizgi yok olmuştu.. o nedenle çok heves etmiyorum..

:KK53::KK53::KK53:

inşallah.. metformine gelince kesinlikle her pkolu kadın kullanmalı..

canım hiç öyle düşünme içini ferah tut zaten testte hemen çıkması önemli bekleyince koyuluk olunca asıl onda problem oluyor, inşallah yanılmıyoruzdur canım yarın sevincimiz ikiye katlar bak bu ayın efsanesi sen olacaksın bence:KK66:

bende gördüm.. ve birkaç saat önce yine yaptım test.. yine aynısı oldu.. ama sonra test kuruyunca o silik çizgi yok oluyor.. anlamadım.. boşa heveslenmeyelim gibi geliyor.. :KK9:

ayy yok ben kan vermemeye yeminliyim.. adet günüm geçerse doktoruma giderim ki o güne kadar eğer bebek varsa bu testteki siliklik de azalacaktır..
ayrıca bak yukarda da dediğim gibi testin üstünden 1 saat kadar zaman geçince o çizgi yok oluyor.. neyse bakalım zamanla göreceğiz hepimiz.. Allah'ım hayırlısını versin.. tek duam içimde bir canın filizlenmesi..

canım valla korkmuşum senden.. testi akşam yaptım söleyemedim.. ama sonra sizlerle paylaşmayacağım da kimle paylaşcam dedim.. :KK9::KK9: iyiki varsınız canlarım beniiiim..
ama kan vermek yok.. heyecanla bekleyeceğiz.. elimde bir tane başka marka test var.. yarın sabah ikisini birlikte yapacağım.. farkı o zaman görüp anlarım.. zaten eğer diğer markada birşey çıkmazsa bu testlerin hepsini çöpe atacağım..

canım valla amma heyecan yapmışsın.. bende aşure dağıtmakla meşguldüm.. hmm öğlenden beri aşure yiyorum.. artık içim bulandı valla.. karnıma ağrılar giriyor.. :KK9:

canımcım bende heyecanlıyım ama bekleyeceğiz.. kan da baktırmam ben asla.. Allah'ım sabır versin birkaç gün daha bekleyelim..
bu arada eşini de sakın kafana takma.. hepimiz toplaşıp ayin yaparız.. onun aklını alırız :KK9:
kızım öldürecek misin sen beni kan testi sonucun için koşa koşa nete geldim gitmemişsin bile offff:KK14: sen hamilesin ben boş yere konuşmam yarın sabah ilk idrarla erken gebelik testlerinden alsın kocan ve yap onu canım....
10 dk dan sonraki sonuçları kaale almayınız yazısını okumadın mı sen?
karabocuqunkü de çok silikti hatta hiç emin olamamıştı ama komşusuna göstermişti o onaylamıştı hamileliğini canım.... bence sen bu pozitifliğinle yarın pozitifi göreceksin ve öyle çıkarsa da hepimiz havalara uçacağız ve canım en az senin kadar sevineceğiz moral kaynağımız oldun sen şu anda...

en iyisini ediyorsun bicim çünkü doktorum demişti ki kadınların stres etmelemeleri bile yumurtlamalarını engelliyormuş. ne durumda nice hamile kalanlar var inşşalah seninde güzel haberlerini alacağız . bu yıl yeni atandığım için yorgunluğu bile duymuyorum çok özlemini duyduğum bir şeydi atanmak . öğrencilerim çok şeker... benden önce yokmuş öğretmenleri boş geçiyormuş dersleri çok meraklılar maşallah. maddi durum olarak iyi değilller bazen kışın bi süveterle gelenler oluyor o kadar üzülüyorum ki anlatamam. aile birliğine söyledim tespitlerimde var inşallah faydam dokunur.

metformin bende gerçekte çooook faydalı oldu anlatamam.. kilolarım yer etmeden hemen gittiler en güzeli bu . ara tatilde bizimkiler çok şaşıracak muhtemelen yeni öğretmen old verecekler zayıflamamı.
aynen öyle canım en güzeli rahat olmak....
çok iyi bir öğretmensin canım anladığım kadarıyla... öğrencilerinle ilgilenmen de bir o kadar güzel.... maşallah...
inşallah öğretmenlikte hep yüzün gülsün canım.... metformini 2 ye çıkartsam mı ben acaba yoksa 1 tane mi devam etsem? emin değilim...
merhaba kızlar...çok sevindim tunçs arkadaşımıza inş.güzel bi hamileleik geçirir....................
kızlar ben hiç kullanmadım metformin sizce başlasammı ne dersiniz dr danışmadan yani gilifor vermişti ilk dr ama kullanmadım ilacın neye yaradını bilmiyodum daha doğrusu pkolu olduğumu söylememişti dr bicim ve kızlar lütfen yardım edin:KK50:

canım metformin 3 ay içip deneyebilirsin faydasını görürsen devam edersin ben faydasını gördüm...:KK8:

Son düzenleme:

canım seni heyecanlandırmak istemem ben daha koyu çizgi gördüm kendimde ama hamiş değildim ama hisslerim kuvvetlidir burda bazı arkadaşlar içinde hamilesin dedim çıktı sende öyle Allahın izniyle hamilesin cnm öyle hissediyorum Allah büyüktür canım inşallah şimdiden çok sevinmiyorum çünkü sen buraya kocaman harflerle zaten bunu yazacaksın inşallah o zaman bayram edicez canım benim seni heveslendirmemek adına sakinim şu anda :=)) :KK16:

merhabalar bayanlar aranızda yeniyim bende pko luyum 2.5 yıllık evliyim ve çocuk arayışındayız malesef olmuyor bu ay 2. aşılamamı yaptırdım daha 8 gün oldu ama bana asır gibi geldi allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

hoşgeldin canım aramıza inş.aşılaman tutar bol bol dua et canım sorun sadece sendemı yoksa eşindede varmı sorun

kızım öldürecek misin sen beni kan testi sonucun için koşa koşa nete geldim gitmemişsin bile offff:KK14: sen hamilesin ben boş yere konuşmam yarın sabah ilk idrarla erken gebelik testlerinden alsın kocan ve yap onu canım....
10 dk dan sonraki sonuçları kaale almayınız yazısını okumadın mı sen?
karabocuqunkü de çok silikti hatta hiç emin olamamıştı ama komşusuna göstermişti o onaylamıştı hamileliğini canım.... bence sen bu pozitifliğinle yarın pozitifi göreceksin ve öyle çıkarsa da hepimiz havalara uçacağız ve canım en az senin kadar sevineceğiz moral kaynağımız oldun sen şu anda...

ayy bicim bak geçmişte de olmuştu bana bu durum.. ama o zaman tam tersiydi.. yani birkaç saat sonra ikinci çizgi belirmişti ve ben hemen kan testine koşmuştum sonra da avucumu yalamıştım.. şimdi de heveslenmek istemiyorum.. eşimde baktı baktı boşa kandırma kendini dedi iyice hevesimi kırdı anlayacağın.. bekleyeceğim birkaç gün daha.. canım benim iyiki varsın.. inşallah hepimiz birgün hamiş olacağız.. eğer bende hamişsem bunu ilk önce sizlerle paylaşacağım ve hep birlikte uçacağız :KK9:
ayy ben heveslerinizi kursaklarınızda bırakmamak adına kendimi az geri çekmeyi düşünüyorum.. bir de bebek yoksa boşa sevinmiş olcaz :KK14:

canım seni heyecanlandırmak istemem ben daha koyu çizgi gördüm kendimde ama hamiş değildim ama hisslerim kuvvetlidir burda bazı arkadaşlar içinde hamilesin dedim çıktı sende öyle Allahın izniyle hamilesin cnm öyle hissediyorum Allah büyüktür canım inşallah şimdiden çok sevinmiyorum çünkü sen buraya kocaman harflerle zaten bunu yazacaksın inşallah o zaman bayram edicez canım benim seni heveslendirmemek adına sakinim şu anda :=)) :KK16:

hah işte bak.. bende heveslenmek istemiyorum canım arkadaşım.. inşallah hislerin gerçektir.. inşallah içimde bir can büyüyordur..

yav iyi haberler olsa inletirim burayı sen merak etme :KK1::KK1: bekliyoruz işte 24. günüm bugün bakalım neler olcak ateşimde söyle

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

pek ümidim yok senden güzel haberler bekliyorum ben asıl :)

bir gün hepimiz inleteceğiz burayı.. hepimizin vakti saati var.. bicim bence de elini eteğini çekti iyice apansızın hamişim ben diye coşturacak bizleri.. ateşin şimdilik iyi gidiyor.. inşallah hiç düşmez ve bebişin gelir..

benim de tablom böyle;

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canım dualarım seninle... İNŞALLAH verirsin şu çok beklediğimiz güzel haberiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

:emir_bebek:çok heyecanlandım canım ,görüntülerine baktım inşallah hamilesindir sevinelim biraz artık değilmi.güzel haberlerini bekliyorum evet fazla ümit etmemekte lazım ama sen yazınca gördüğüm kadarıyla herkes çok heyecanlanmış.işte insan duramıyor birileri ile paylaşmak yoksa çatlarız .bizlerede umut olacaksın tıpkı diğer hamileler gibi.

canım dualarım seninle... İNŞALLAH verirsin şu çok beklediğimiz güzel haberiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

saol canım.. inşallah çok ihtiyacı var topiğin artık hamiş haberine.. uzun zaman oldu hamişimiz yok..

:emir_bebek:çok heyecanlandım canım ,görüntülerine baktım inşallah hamilesindir sevinelim biraz artık değilmi.güzel haberlerini bekliyorum evet fazla ümit etmemekte lazım ama sen yazınca gördüğüm kadarıyla herkes çok heyecanlanmış.işte insan duramıyor birileri ile paylaşmak yoksa çatlarız .bizlerede umut olacaksın tıpkı diğer hamileler gibi.

ayy sorma canım yaaa, herkes heyecan yaptı ama ben de bi rahatlık ki sorma.. hiç umudum yok.. boşa heveslenmeyelim yani..

bende doğumkontrol haplarını bıraktım 10mg duphaston alıyorum o da aynı işlevi görüyor niye okadar yüksek dozda progesterona ihtiyaç duyuluyor ki ?

ilaçların içerikleri farklı olabilir canım..
progestan 100mg ve 300 mg lik olarak varmış.
ben de 100 mg lıktan aldım onu kullanıcam

X