Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bu adetinden sonraki kaçıncı gün yapılan bi test canım . günlerden dolayı da pek net olmayabiliyormuş bazen dediğin gibi yarın da bi yap AAAYYYYY inşaallhhh hamişsindir canım

canım bence de silik çizgi var başka bi tane daha yapsana ... hadi inşallah bi bebiş daha :KK3:

bi tane daha yapmaya korktum valla :KK9:
inşallah bebek vardır ama ben hiç sanmıyorum.. bu test hatalı kesin..
gerçi aldığım günden beri en az 20 tane test yapmışımdır aynı markadan hiç silik çizgi çıkarmamıştı.. bu hemide ilk saniyede belirdi.. :KK9:
bicim gelince bana test yaptım diye kızacak ama napıyım canım arkadaşım dayanamadım işte yine..

bu adetinden sonraki kaçıncı gün yapılan bi test canım . günlerden dolayı da pek net olmayabiliyormuş bazen dediğin gibi yarın da bi yap AAAYYYYY inşaallhhh hamişsindir canım

bu 27. günüm adet sonrası.. normalde hep 30 günde adet olurdum.. ama çatlatma iğnesi olduğum aylarda 33 günde adet oldum.. bu ay çatlatma iğnesi vurulmadım o nedenle 30. günde bekliyorum adetimi.. ama progestan da kullanıyorum.. bakalım nasıl olcak. inşallah gelmez kırmızılar.. hayırlısı ile içimde bebek vardır.. Allah'ım şu mübarek günlerde dualarımızı kabul eylesin.. Rabbim kimselerin kucağını boş bırakmasın..
ben bebek olacağını pek düşünmek istemiyorum en başından beri.. bunun fikri bile beni heyecanlandırmaya yetiyor..

gerçi aldığım günden beri en az 20 tane test yapmışımdır aynı markadan hiç silik çizgi çıkarmamıştı.. bu hemide ilk saniyede belirdi.. :KK9:
bicim gelince bana test yaptım diye kızacak ama napıyım canım arkadaşım dayanamadım işte yine..

insan merak etmeden duramazki ooo benm öle bi durumum olsa uyuyamazdım sanırım . tuncss çok heyecanladım empati yerine sempati kurdum sanıırım ... deiğiin gibi bicim sana kızacak gibi :KK9:

insan merak etmeden duramazki ooo benm öle bi durumum olsa uyuyamazdım sanırım . tuncss çok heyecanladım empati yerine sempati kurdum sanıırım ... deiğiin gibi bicim sana kızacak gibi :KK9:

bicim beni anlar anlar.. içimdeki sabırsızlığı o çok iyi biliyor.. mart ayından beri bu topicteyim ben.. her ay ben aynı şeyi yapıyorum.. 10. günden sonra dayanamayıp muhakkak test yapıyorum.. :KK9::KK9:
bicim bana kızma :KK17:

bu 27. günüm adet sonrası.. normalde hep 30 günde adet olurdum.. ama çatlatma iğnesi olduğum aylarda 33 günde adet oldum.. bu ay çatlatma iğnesi vurulmadım o nedenle 30. günde bekliyorum adetimi.. ama progestan da kullanıyorum.. bakalım nasıl olcak. inşallah gelmez kırmızılar.. hayırlısı ile içimde bebek vardır.. Allah'ım şu mübarek günlerde dualarımızı kabul eylesin.. Rabbim kimselerin kucağını boş bırakmasın..
ben bebek olacağını pek düşünmek istemiyorum en başından beri.. bunun fikri bile beni heyecanlandırmaya yetiyor..

amin canım inşallah ..İNŞALLAHH... erken bakmışsın ama bu zamanda da belli olanlar var . bi bekleyelim inşallah adet olmazsın da bebibişin olur canım

bende iyiyim kızlar teşekkürler akşam eşimle kavg ettim aşılama yüzünden adam resmen istemiyoru diyoo sinir oldum ama adete kadar belkı fikri değişir ama moralımı bozmuyorum kesınlıklee ben şimdi kafayı taktım zayıflıycam :)))) önümüzdeki ay aşılama olmayacak galıba hayırlısı diyorum

bicim beni anlar anlar.. içimdeki sabırsızlığı o çok iyi biliyor.. mart ayından beri bu topicteyim ben.. her ay ben aynı şeyi yapıyorum.. 10. günden sonra dayanamayıp muhakkak test yapıyorum.. :KK9::KK9:
bicim bana kızma :KK17:

haklısın canım dertler de mutluluklarda ortak olununca daha iyi anlaşılırmışşş ...

bende iyiyim kızlar teşekkürler akşam eşimle kavg ettim aşılama yüzünden adam resmen istemiyoru diyoo sinir oldum ama adete kadar belkı fikri değişir ama moralımı bozmuyorum kesınlıklee ben şimdi kafayı taktım zayıflıycam :)))) önümüzdeki ay aşılama olmayacak galıba hayırlısı diyorum

ahh kıyamam canım . kilon kaç canım . neler kullnıyorsun şimdi? çok sordum ama daha önce aşılama olmuşmuydun ? moralini hiç bozma canım gençsin daha stres etme

bak ben seninle yaşıtım ama evli bile değilim hala :2:

Son düzenleme:
ben silik çizgiyi gördüm orda ya canım benim adam akıllı bir test alda yarın sabah yap canım tamam mı?:KK52:

ne kadar güzelll bicim 3.yılına inşallah bebişinle giirersinnn :nazar:
amin canım inşallah :))
Kizlaarrrr merhaba nasilsiniz ben bugunlerde cok pozitifim internetimiz kesik giremiyorum kablolardan sanırım
Telefondan cok zor oluyor yazmak ya tuncss canim nasilsin ağrılar yeniden başlamış hayirdir insallah :KK66:
Bicim canim annende kaliyormussun artik cok gelmeyecegim diyorsun ama özletme kendini
Evde 100'luk progestan var 5 gün sabah aksam icsem yeterli olur mü??
yeterli olur canım ama 100 lükse eğer 6 gün iç derim ben ben 200 lük 5 gün sabah akşam içmiştim...
pko olunca hamile kalmam zor sanırım..
her ay adet olmamı sağlasın da..
bir de kullanımı nasıl? 100 mg lık aldım, adetin 15. 25. gününde günde 2 defa mı içeyim?
yasmine göre vücutta su tutması yan etkisi falan daha azmış doğru mu?
10 gün sabah 1 akşam 1 içmelisin 30. günde adetin gelir...
tuncs 100lül progesteron nasıl oluyor kafama takıldı şimdi. ben duphaston ve bir ara primolut allmıştım onlar maximum 10mg . 100lük nasıl oluyor
duphaston ve progestan farklı içerikli yani mg larına takılma canım....
ne kadar guzel anlatmıssın oyle gel dr um ol dıyesım geldı :) canı m ne kadar bılgılendık bu yolda dr olcak kadar ama yıne muhtacız dr lara. bıktım valla dr derdınden.
evet doktor gibi olduk bizlerde....
:) ama usg kan testi vs doktorlara gitmeden de olmuyor....

kızmadım canım bence hamilesin iğnede olmadın onun etkisi de olamaz...
koş git kan ver hemen nasıl durabiliyorsun?canım hemen çık hadi...

bicim tuncss korkuyordu senden erkeknden test yaptı diye :KK9:

:)))
iyi korkutmuşum ama bence hemen döllenmiş demek ki ve erken yerleşmiş rahme.... inşallah öyledir ve bu test doğrudur canım....
tuncss bizleri de kendini de sevindir hemen kan vermeye git canım

:KK1:
tuncss heyecanla ve dualarımla bekliyorum güzel haberini ya erken gebelik testi fortel al ya da kan ver.... gece nete girip kontrol edeceğim arkadaşım çok heyecanlıyım....şimdi beklemek daha da zor :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ahh kıyamam canım . kilon kaç canım . neler kullnıyorsun şimdi? çok sordum ama daha önce aşılama olmuşmuydun ? moralini hiç bozma canım gençsin daha stres etme

bak ben seninle yaşıtım ama evli bile değilim hala :2:

benim kılom 64.70 canım sadece glucophage kullanıyorum bide hayıt tohumu içiyorum hiç aşılama olmadım canım sadece 1kez klomen kullandım o kadar.yoo rahatım :9

benim kılom 64.70 canım sadece glucophage kullanıyorum bide hayıt tohumu içiyorum hiç aşılama olmadım canım sadece 1kez klomen kullandım o kadar.yoo rahatım :9

bence canım eşinin söyledikleri canını sıkmasın... öyle ya da böyle işe yarayacak senin yaptıkların ve gelecek bebeğin sakinliğini korumaya devam et.
eşinin de bir süre sonra fikir değiştirip aşılama yaptırmaya karar vereceğini düşünüyorum ben....

Tuncssssssssssssss nerreyeee kayboldun.....

Son düzenleme:
amin canım inşallah :))

duphaston ve progestan farklı içerikli yani mg larına takılma canım....

bicim sonunda kafamdaki düğümler çözüldüüü ben aynı içerikli sanıyordum sağolasın :KK3:

:KK1:
tuncss heyecanla ve dualarımla bekliyorum güzel haberini ya erken gebelik testi fortel al ya da kan ver.... gece nete girip kontrol edeceğim arkadaşım çok heyecanlıyım....şimdi beklemek daha da zor :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ayyy inşallah doğru bir testtir bende çok heyecanlıyım hadi inşalaaah...
bende sabırsızım takip edeceğim mesajlarını iyi haberlerin gelir inşallah

ecrin glukofen işe yarıyor mu sende bende etkili oldu baya kilo vermiştim. başladığın ilk zamanlar daha çok kilo veriliyor hatta

X