Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

görüşürüz canım..

kızlar ben de çıkıyorum netten öptüm hepinizi
hep böyle pozitif olalım inşallah :)
tuncss sabret canım bikaç günün kaldı

tamam arkadaşım.. bekleyelim bakalım.. inşallah sabredebilirim
öpüyorum çok çok.. kendine dikkat et..

canım ağrı oldu evet özellikle başta bişi takıyo o zaman çok kötü oldum ama ben kendimi kastığım için oldu o birazda sonra gevşek bırakmaya çalıştım kendimi ilaç verdiğindede adet sancısı gibi bişidi dayanılmayacak bişi yok yani kaltığında bişi kalmıyo evet kanamam oldu hala az az oluyo...

woll benimde aynen o kadar gecikti adetim duphaston aldım 5 gün sabah akşam içtim. 5 . gün bitiminden sonraki 4. gün geldi merak etme senin de gelir aynı belirtiler bende de olmuştu

Kizlaarrrr merhaba nasilsiniz ben bugunlerde cok pozitifim internetimiz kesik giremiyorum kablolardan sanırım
Telefondan cok zor oluyor yazmak ya tuncss canim nasilsin ağrılar yeniden başlamış hayirdir insallah
Bicim canim annende kaliyormussun artik cok gelmeyecegim diyorsun ama özletme kendini
Evde 100'luk progestan var 5 gün sabah aksam icsem yeterli olur mü??

canım 15. ile 25 günü arası kullanırsan hamile kalma ihtimalin var.

pko olunca hamile kalmam zor sanırım..
her ay adet olmamı sağlasın da..
bir de kullanımı nasıl? 100 mg lık aldım, adetin 15. 25. gününde günde 2 defa mı içeyim?
yasmine göre vücutta su tutması yan etkisi falan daha azmış doğru mu?

inşallah canım öyle olur bakalım... am bende daha evvel olmamıştı soğan kullandığımda bakalım artık birde inanılmaz akıntım var göğüslerim patlıcak gibi sende de öyle mi olmuştu???
birde bişey okudum geçenlerde süt ve maydonuzun buharına oturunca tüpler açılıyomuş hiç araştırdın mı?

woll benimde aynen o kadar gecikti adetim duphaston aldım 5 gün sabah akşam içtim. 5 . gün bitiminden sonraki 4. gün geldi merak etme senin de gelir aynı belirtiler bende de olmuştu

ayy gelse de bir an önce bitse sıkıldım walla brde bazen saçma saçma umutlanıyorum oysak 1 hafta önce çıktı bhcg 0.3 ama umut dünyası işte
zaten bu aydan sonra oluruna bırakıcam işi de değiştirmeyi düşünüyorum biraz kafam da daılır... hayırlısı artık. hayatıma hiç bu kadar regl olmayı istememiştim walla şimdi menapoza girenleri anlayabiliyorum felaket sıkıntı veren bişey

ayy kızlar yukarda bir hata yapmışım kusurabakmayın lütfen ama yazacaktım... sorry...

canım 10mg demek istemiştin sanırım. evet 15 ve 25 günleri arasında günde iki kere alacaksın. pkoluyum diye hamile kalmam deme bu dönemde çünkü düzenli progsteron alımı yumurtlamayı geri getirebiliyor. yanlız aldığın ayda yumurtlama olmayacaksa bi sorun olmaz yumurtlama olursa da hamile kalmanı engellemezz. yasmine göre bencede daha iyi en azından doğumkontrol hapı grubu gibi kilo alımı olmuyor

canım ya önemli bi düzeltme yapayım 100lük progsteron nasıl oluyor ben duphaston kullanıyorum 10mg lık. yanlış bi şey demeyeyim sonra .

Son düzenleme:

yeterli olur canım az önce wool e de yazdım 100 mg lık bi progesterondan mı bahsediyorsunuz. bu işi 10 mglık progestreronda sağlıyor çok değil mi. ben mi yanlış anladım acaba. duphaston kullanıyorum 10 mglık oda

aynen wolll benmde psikolojim alt üst olmuştu 4 bilemedin 5. gün gelir sıkma canını. şimdi kalplerini kırdıklarımın gönlünü almaya çalışıyorum. işini de değiştirecekmişsiin inşallah yeni iş yeni ve güzelll durumlar getiri sana

ewet canm kı cocugunun her bişeyi ayrı bi tatlı ya bayılıorum magzaya gittigimde onlarn elbiselerine inş hayırlısıyla saglıklı olsunda cinsiyeti farketmes ama gönlümde yatan bi kızımın olması

İyiakşamlar canımEvet bebek kıyafetleri çok cici oluyor sende doğuma yakın hazırlıklarını tamamlarsın inşallah.inşallah gönlündeki gibi olsun annesiOna bakılırsa benimde gönlümde yatan kız

canım valla her hareketimde beni rahatsız eden bir sancı var..
umarım sıkıntı çıkmaz.. inşallah bebek vardır
bu arada 100lük progestan 5 gün sabah akşam yeterli gelir..

Son düzenleme:

Merhaba canım geçmiş olsun bendede diş ağrısı vardı yarın doktora gidicem dolgu yapılıcak:18:Seninki baya kötü olmuş canım ya Allah şifa versin.Ay o 20 lik dişi hiç sorma benim eşimle 20 lik dişlerimiz aynı günde çekilmişti tesadüfen ikimizin aynı anda ağrıdı hemşirelerin bile hoşuna gitmiştiDiş ağrısı başka yaSende ihmal etme git çektir bir an önce.Diger günde prolaktin için hastaneye gidicem bu hafta hastane haftası oldu benim için.

yok canım yaa 100 mg lık.. hatta 300 mg lık da varmış progestanın.
genelde sabah akşam birer kere alınıyormuş sonra adet oluyormuşsun..
bıktım ben doğum kontrol hapındani kilo da aldım. bakalım bu nasıl gelecek..
şimdi adet olmayı bekliyorum olduktan sonra başlarım ilaca artık..

neyse eşim korunur artıkın, bebiş de olursa olur,kısmet. şimdilik istemiyoruz ama bi sürpriz olursa da yok demem asla

canım valla her hareketimde beni rahatsız eden bir sancı var..
umarım sıkıntı çıkmaz.. inşallah bebek vardır
bu arada 100lük progestan 5 gün sabah akşam yeterli gelir..

tuncs 100lül progesteron nasıl oluyor kafama takıldı şimdi. ben duphaston ve bir ara primolut allmıştım onlar maximum 10mg . 100lük nasıl oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…