Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ya sen ne tatlı bir insansın ne güzel yazmışsın çok teşeküür ederim hamile olayım ya da olmayım yazdıkların bana bir anlık ümit verdi canım ya çok sağol....

ben de kuru fasulye pilav yaptım ama eşim geç gelecekmiş.... baş ağrısı dışında iyiyim...

canım benim o senin tatlılığın.burdaki herkese o kadar yardımcı oluyorsunki emin ol herkes şu an sana du adiyor adetin gelmesin hamile kal diyeee.birimizden birinin duası tutar inşallahhh.sana katılıyorum ARALIK ayı boş geçmesinnnn.hadi önce iyi haberi sen ver sonra gyaman sonra tuncss başka kim var bu ay haber verecek olannn.ayyy inşallah bu ay tüplerimle oynandı diye bende iyi haber veririm inşallahhhhhhhhh....
nedenini bilmediğim olumlu bir duygu var bu ay benim içimde allah hayırlısını versinnn.rahim filmim iyi çıkmamasına rağmen ben çok umutluyum.ilginç olan annem ve teyzemde benle aynı düşüncede olumlulukta.tüplerle oynandı bişeyler olacak inşallah diyorlar.o filim çekilirkenki bağırmalarım ve ağlamalarım inşallahhh bebeğimin geleceğinin işarettidir.:KK49::KK49::KK49:
HADİ ARALIKKKKK AYIII HEPİMİZE UĞURLU GELLLLLL.POZİTİF DÜŞÜNCEEEEEEE...

dikkat et kendine canım iyi akşamlar...
bir daha dalmak ve boş bakmak üzülmek yok sakın canım dünyanın sonu gelmedi ya :))

kesinlikle haklısın canım çok şükür sağlımız yerinde bunlar basit şeyler dimi hadı öptüm görüşürüz hiçde çıkasım yok muhabbet güzel ama cıkmam lazım grss :))):KK16::KK16:

kesinlikle haklısın canım çok şükür sağlımız yerinde bunlar basit şeyler dimi hadı öptüm görüşürüz hiçde çıkasım yok muhabbet güzel ama cıkmam lazım grss :))):KK16::KK16:

kesinlikle basit şeyler akılda büyütüyoruz olmasını daha çok engelliyoruz canım
öptüm :)) :KK34::KK9:

canım benim o senin tatlılığın.burdaki herkese o kadar yardımcı oluyorsunki emin ol herkes şu an sana du adiyor adetin gelmesin hamile kal diyeee.birimizden birinin duası tutar inşallahhh.sana katılıyorum ARALIK ayı boş geçmesinnnn.hadi önce iyi haberi sen ver sonra gyaman sonra tuncss başka kim var bu ay haber verecek olannn.ayyy inşallah bu ay tüplerimle oynandı diye bende iyi haber veririm inşallahhhhhhhhh....
nedenini bilmediğim olumlu bir duygu var bu ay benim içimde allah hayırlısını versinnn.rahim filmim iyi çıkmamasına rağmen ben çok umutluyum.ilginç olan annem ve teyzemde benle aynı düşüncede olumlulukta.tüplerle oynandı bişeyler olacak inşallah diyorlar.o filim çekilirkenki bağırmalarım ve ağlamalarım inşallahhh bebeğimin geleceğinin işarettidir.:KK49::KK49::KK49:
HADİ ARALIKKKKK AYIII HEPİMİZE UĞURLU GELLLLLL.POZİTİF DÜŞÜNCEEEEEEE...

canım hep böyle olumlu bak ve pozitifliğin hiç gitmesin... sırayla hamile haberlerimiz gelecek hiç birimiz endişe etmeyelim bu güne kadar böyle oldu...
hazır olumlu duygular içindeyken ilişki sıklığına da dikkat et ve rahim filmin de çekildi tüplerinin birini bilmesen de diğerinin iyi durumda olduğunu biliyorsun bu da çok iyi bişey inşallah Allah gönlüne göre versin canım benim....
:KK9:

aynen öyle. durmak yok yola devam..
ahh bende yarın için heyecanlıyım.. bakalım ne diyecek doktorcuğum :KK9:

tuncssssssss tatlım hadi güzel haberlerle gel inşallah.bak seninde tüplerinlede oynandı hem temizde çıktı ben bile umutluyum bu aydan. inşallahhh güzel haberler verirsin bize.belki bu ay 4 yumoşun olacakkkkkkkk.:KK1::KK1:

tuncssssssss tatlım hadi güzel haberlerle gel inşallah.bak seninde tüplerinlede oynandı hem temizde çıktı ben bile umutluyum bu aydan. inşallahhh güzel haberler verirsin bize.belki bu ay 4 yumoşun olacakkkkkkkk.:KK1::KK1:

valla ben de 123 m ye katılıyorum tuncss canım en az 4 yumurta ile gel canım benim :))

123m sen hayıta başlayacak mısın? ben adet bitiminde ya da adetle bir başlıyorum...

canım hep böyle olumlu bak ve pozitifliğin hiç gitmesin... sırayla hamile haberlerimiz gelecek hiç birimiz endişe etmeyelim bu güne kadar böyle oldu...
hazır olumlu duygular içindeyken ilişki sıklığına da dikkat et ve rahim filmin de çekildi tüplerinin birini bilmesen de diğerinin iyi durumda olduğunu biliyorsun bu da çok iyi bişey inşallah Allah gönlüne göre versin canım benim....
:KK9:

benimde çıkmam gerekli gerçekten sohbette çok güzel gerçii.
peki biçim son sorum dün çekildim ya filmi ben ne zaman ilişkiye girebilirim iltihabik bi durum filan olmasın diyee.bu konuda bilgin varmı.tuncss sen deneyimli idin senin doktorun filmden sonra ilişki yasağı koydumu bikaç günnn

peki biçim son sorum dün çekildim ya filmi ben ne zaman ilişkiye girebilirim iltihabik bi durum filan olmasın diyee.bu konuda bilgin varmı.tuncss sen deneyimli idin senin doktorun filmden sonra ilişki yasağı koydumu bikaç günnn

ilişki yasağı koyan doktor da var ama koymayanlarda var yani canım sen şu 2 gün istersen bekle kaçıncı günün? yumurtlama olursa kaçırmamak kaydıyla bir süre bekle bence radyasyon etkisi geçsin canım.... ilaçda aksın gitsin...rahim toplasın kendini... ama yumurtlama akıntısı olursa onu kaçırma sakın tamam mı?
içinden ne geliyorsa onu yap aslında kalbin temiz senin bişey olmaz...
ben de biraz uzanırım kızlar başım geçsin....

Son düzenleme:
ilişki yasağı koyan doktor da var ama koymayanlarda var yani canım sen şu 2 gün istersen bekle kaçıncı günün? yumurtlama olursa kaçırmamak kaydıyla bir süre bekle bence radyasyon etkisi geçsin canım.... ilaçda aksın gitsin...rahim toplasın kendini...
ben de biraz uzanırım kızlar başım geçsin....

dün çektirdim filmii bencede 2-3 gün geçsin ki iltihab kapmayayım diye 3 günlük antibiyotik verdi onlar bitsin sonra ilişki olsun.adetimin kaçıncı günü diye soruyorsan bugün 12 günn.hepinizi öptüm iyi akşamlarrrr....

dün çektirdim filmii bencede 2-3 gün geçsin ki iltihab kapmayayım diye 3 günlük antibiyotik verdi onlar bitsin sonra ilişki olsun.adetimin kaçıncı günü diye soruyorsan bugün 12 günn.hepinizi öptüm iyi akşamlarrrr....

15. günden itibaren ilişki olur canım hem tutma şansı da yüksek olur ben de çok öpüyorum :)) :KK9:

tuncss canım ben çıkıyorum şimdilik... uzanayım biraz da başım geçsin...öptüm seni... :)

Son düzenleme:
bencede bir tablo lazım artık bize tedavı süreçlerimiz ve hamılelerımız :) sen yapsan tabloyu :))))

tabi tamam yapalım o zaman canım kopyala yapıştır yapar hamile kalan ve kendini de ekleyerek siteye koyar... çok iyi olur...umutsuz olduğumuzda da bakarız tabloya yeniden umutlanırız süper fikir...

nici yazalım yanına hamile kaldığı ay ve yılı ve ne kullandığını da yazalım...

tama süper.. ben şimdi bu akşam şu yemek faslından sonra aklımdaki isimleri bi toparlıyım.. sonra bu arkadaşlara mesaj atar hamiş kaldkları ayı öğreniriz.. tablomuz da oluşmuş olur.. bak heveslendim vallahi.. gaza getirir hem belki, umut olacağı zaten kesin..

ben çıkıyorum kızlar hepinizi ççok öpüyorum görüşmek üzere iyi akşamlarrr :))))))

dikkat et kendine canım.. yarın görüşürüz..

valla ben de 123 m ye katılıyorum tuncss canım en az 4 yumurta ile gel canım benim :))

123m sen hayıta başlayacak mısın? ben adet bitiminde ya da adetle bir başlıyorum...

bak yaaaaaa... 4 yumoş çok be :KK9: ya hepsi tutarsaaaaa:KK30::KK30:
ayyy olsun olsun ben 3-5 hiç önemli değil hepsine razıyım.. yeterki Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin..

canım benim doktor filmi 9. günümde çekti ve 2-3 gün yasak koydu enfeksiyon ihtimaline karşılık.. sonrasında son gaz devam ettik :KK17:
ama biliyorsun ben o ay klomen de kullanış hatta çatlatma iğnesi de olmuştum..

15. günden itibaren ilişki olur canım hem tutma şansı da yüksek olur ben de çok öpüyorum :)) :KK9:

tuncss canım ben çıkıyorum şimdilik... uzanayım biraz da başım geçsin...öptüm seni... :)

dikkat et kendine öpüyorum..
bende pilavımı ve çorbamı yaptım geldim iki dakkada.. :KK9:
iki dakka dediğime bakma 20 dakka sürmüş :KK9::KK9:
gece gelirsen görüşürüz canım... liste olayı kafama yattı.. hatta her ay bekleme tablosu bile yapabiliriz..

glifor içmeye başlayacak olursan günde en az 8 bardak su da iç ki böbreklere zarar gelmesin canım aklında olsun hem zayıflamaya da yarıyor bol su içmek...

tamam canım bu ara zaten çoğalttım su içimini..bi yandan da spor yapmaya çalışıyorum..bi de yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum..bu şeker ilacı kaç kilo verdirir tahminen ayda ben çok zor kilo veriyorum onu hesaba katarsak

anladım canım tamam o zaman bekle tabi biraz daha ama yoruyor beklerken biliyorrum....

ah bicimcim en iyi sizler anlarsınız beni saçlarım falan bu ara dökülecek diye korkuyorum yine . dökülen saçlarımız ileride adetlerimz normale dönse geri çıkarlar mı hep kafamda bu soru var :2: :2:

yesil_87 ve bicim teşekkürler cevap için kızlar..bende aşırı derecede halsizlik var zaten aşırı..sürekli yatıp uyumak istiyorum ben artık depresyonda olduğumu düşünmeye başlamaıştı..inşallah buna bağlıdır ve o ilaçla inşallah düzelirim çok istiyorum kurtulmak çünkü sıradan işlerimi bile yapamıyorum günlük ..
bicimcim de söylemiş su içmeyi ihmal etme canım. düzelirsin inşallah haberlerini bekliyorum :KK19:
tamam canım bu ara zaten çoğalttım su içimini..bi yandan da spor yapmaya çalışıyorum..bi de yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum..bu şeker ilacı kaç kilo verdirir tahminen ayda ben çok zor kilo veriyorum onu hesaba katarsak

canım kaç kilo verdiyor derken bünyeye çok bağlı ilacı kullanmaya mesala ben sadece sekerleri bide yapay yani ambalaj ürünleri hayatımdan çıkardım. eskiden bende sürekli kabızlık vardı o bile gitti çok korkuyordum hemoroid olacağım diye. ben aylık ortalama 3 kilo verdim canım başlarda daha çok veriliyor şuan okadar veremiyorum sanırım

bicim nasılsın canım adet gördün mü? en az kendiminki kadar seni de bekliyorum ...İnşallah güzel haberlerii alırız :KK19:

bubenimiste nasılsın canım uzun zamadır pek takip edemedim seni yeni dönem bitkisel olarak başlayacaktın başaladın mı?

cvr canım sende aklımdasın nasılsın?

karabocuq nerdeyse unutuyordum seni :2: rumuzun aklıma gelmedi sen nasılsın neelr yapıyorsun?
canım teşekkür ederim iyi olmaya çalışıyorum bal,tarçın,çörekotuna başladım bu ay,bakalım hayırlısı sen nasılsın adet oldunmu?

canım metformin içiyorum birde reglimin 2. günü başladım bal çörek otu tarçın polen kullandım bugüne kadar bu kahverengi akıntı olduğu için bugün içmedim

29. unda regli oldum 2.sinde bitti 4 gün sürdü söylemiştim hatırlıyorsan sanki regli belirtileri hala devam ediyor bende diye sivilce bel ağrısı göğüslerde hassasiyet ağlama krizleri kasıkta batmalar falan dün akşamda yani reglim bittikten 4 gün sonra kahverengi lekelenme ve hala devam ediyor bence bebek falan yoktur ya olsa olsa kist falan mı var çünkü bugünde ateşim düştü

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
lekelenmeleri acaba bu karışımmı yaptı canım onun için sordum,inşallah bebiştendir tabi.bende başladım karışımı kullanmaya metforminede devam tabi.

Arkadaşlar uzun uzun yazılanları okudum ve banada yardımcı olabilirmisiniz diye aranıza katılmak istedim.
2 sene önce kist tedavisi gördükten sonra aldığım 10 kiloyu veremiyorum ve bel fıtığı olduğum için bu kiloyu vermeden hamile kalmam yasak, bütün bunlar yetmezmiş gibi en son kontrolümde pko olduğumu söyledi doktor, düzenli adet görmeme rağmen pko hastası olunabiliyormuş.Sizce ben Glifor kullansam hem kilomdan hemde pko dan kurtulabilirmiyim...:emir_bebek:
öncelikle geçmiş olsun.doktoruna sor istersen ama çoğu doktor test yapmadan veriyor bu ilacı.kilo vermenede yardımcı olur.

Bicim canım ben hayıtı kullanıyorum aktar bana sabah akşam aç karnına dedi.Ama ben herakşam içmiyorum genelde sabahları içiyorum.Bu hayıt tohumunu nekadar kullanmak lazım bilgin varmı?

X