Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bende bu aralar öyle bişeyler var hiç iş yapasım gelmıyorr uykudan açamıyorum gözlrimi sabahları zor kalkıyorummm (

canım kesinlikle bundan sonra sıkılmak yasak sana... benim de sağ kasıkta sancı oluyor ama kist diye düşünmüyorum hemen yani en kötüyü aklına getirme tamam mı?

pkodan kaynaklanıyor spor yaparsan çok faydası olur.... glifor da kullanabilirsin... ama önce sporla düzenlemeye çalış olmazsa doktora da danışıp glifor başlarsın...

canım çok yorulmuş olabilirsin son zamanlarda öyle mi oldu? ondan mı acaba?

aslında beyin olarak çok yoruldum canım yaaa şu son zamanlar kafama çok taktım bu çocuk olayını bide para biriktirmeye başaladım onumuzdekı ay aşılam ayaptırmak için nasıl olck idye düşünüyorm sürekli parayı denkleştişrebılcemmı ilaçlar etki edecekmıs eşimin degerleri nasıl diyee 1haftadır başım çatlayacak nerdeyse bilmiyorum şu son zamanlar böyleyim canım hiçbişey yapmak istemiyor valla

2 haftadır hayıt içiyorum kızlarr bugun adetimin 14,günü beyaz yumurta akı gibi akıntım oldu 1damlacık bugunden itibaren çalışmalara başlıyayım bari gün aşırı dimi

Son düzenleme:
yok canım 2-3 gün var daha galiba olmazsam çok sevineceğim ama adet olursam da napalım umutlarım devam edecek :)

bende hala adetimi bekliyorum dün akşam doktoruma mail atmıştım biraz daha bekle dedi

saolasın canım benim iyi olmaya çalışıyorum işte üzüntülerden hormonlar oynadı benim galiba ona anlam vermeye çalışıyorum işte
sen nasılsın iyimisin

canım sana üzülme her şey insanlar için.. Derdi veren Rabbimiz dermanını da verir inşallah.. beni sorarsan kötüyüm ya hala adet olamadım :2:

canım benim ama sen bunları bu kadar çok düşünür de aklından çıkaramazsan olmaz ki aşılama hiç yaptırma şu durumda çünkü önce aklını rahatlatman gerekli ki bebeğin sana gelsin...paranı biriktirmeye devam et ve gerçekten hazır olduğunda yaptır aşılamayı hepimizde böyle oldu kafaya takınca tutmadı olmadı biliyorsun... önce kendini iyi hissetmen hazır hissetmen gerekli ve olacağına inanman.... olumsuz düşünmemen lazım canım.... sen bu dediklerimi yap önce sonra da aşılamaya hazır olur zaten beynin ve yaptırırsın... önce beynini boşalt...

2 haftadır hayıt içiyorum kızlarr bugun adetimin 14,günü beyaz yumurta akı gibi akıntım oldu 1damlacık bugunden itibaren çalışmalara başlıyayım bari gün aşırı dimi
tabi ilişki olsun bu aralar ama önceki sayfanın en altında yazdım sana dediklerimi dinle olacak diye bak umutsuzluk yok ve çok takılma akışına bırak tamam mı?

bende hala adetimi bekliyorum dün akşam doktoruma mail atmıştım biraz daha bekle dedi

anladım canım tamam o zaman bekle tabi biraz daha ama yoruyor beklerken biliyorrum....

Son düzenleme:
canım benim çok sağol.ne olduğunuda bilemedikki rahim sağa belirgin yatık yazmışlar.iki durum var ya sağa çok yatmış diye sol tüpü göremiyorlar,ya sol tüp kapalı,yada rahimde perde veya çift rahim olayı var...

biçim çift rahimi ultrasonla anlamazlarmı yaaa.ayyy ben laparoskopiyi hemen yapmak istemiyorum bu ay sağ tüpüm açıkmış ya belki kendi kendine gelir bebişim allahın hikmeti.

canım benim ben hissediyordum diyordum tüpüm kapalı yada sorun var herhalde çünkü ilişkim ağrılı oluyordu önceleri sonra geçti şükür ve adetlerimdeki sancı gebertiyor resmen beni.

canım benim empati kurmuşsun benle ondan ağlayacak gibi olmuşsun çok teşekkürler.isyan etmiyorum artık bugün daha iyiyim hatta içimde şöyle bir his var sağ taraf güzel ve açık yaa belkide bu ay adet görmem gelir bebişimmm...

canımttnet çok pahalı.uydu net al onu araştır daha uygun ooo

biçim çift rahimi ultrasonla anlamazlarmı yaaa.ayyy ben laparoskopiyi hemen yapmak istemiyorum bu ay sağ tüpüm açıkmış ya belki kendi kendine gelir bebişim allahın hikmeti.

ne yazıkki anlayamıyorlar canım sıkışık olmadığın bir zamanda idrar torban tam boş olduğunda vajinal usg den bir baktır bakalım anlayabilecekler mi o kadar kolay olsaydı doktor sana laparoskopi demezdi.... hem perde varsa usg den hiç bilinmez yani...
sen bu şekilde hamile kalmayı dene olmazsa baktırırsın benim de baktırmam lazımdı ben de baktırmadım...

haklısın ama nasıl yapcam bilmiyorum ama dediklerine uycam yarından itibaren biraz daha çeki düzen vefrcem kendıme olu gibiyinm valla görenler nldu snaa diyorlaar ruh gibi salak salak bakınıyorum etrafıma konusuyorum ama sankı boşşş hep aklımda bebek neyse bu saatten sonra takammaya karar verdim rahat olcam kı beebğim gelsin bana :)

hayıta devam ediyormusun ben geçen hafta başladım p.tesi bu 2 haftam sabah akşAM içiyorum bakalım faydası olcakmı

hayıta devam ediyormusun ben geçen hafta başladım p.tesi bu 2 haftam sabah akşAM içiyorum bakalım faydası olcakmı

faydası oluyor canım bırakma onu... ben 30 günü tamamladım bıraktım adet göreyim diye ama daha yok.... adet günü başlıyorum ben ona ve 30 günden de fazla içmiyorum....25-30 gün gibi yani...

yine başım çatlıyor kızlar ama bu defa dayanacağım geçen defa apronax içmiştim bu defa sökecekse söksün artık...ayalarım buz gibi belim ve kasıklarım başım ağrıyor tam adet belirtileri sanırım test yapmama bile gerek kalmayacak...

Son düzenleme:
canım işte budur yapman gereken herşey bebek değil hayatının merkezine bebeği koyma... rahat ol ve beklemediğin bir anda gelsin sana....

sagol canım allah razı olsun :)

inş.adetin gelmezde hamılesindir canım :)

bişey soracam sende bu akıntı her ay olurmuydu hayıtmı yaptı bunu

perdeyi anlamazlar biliyorum tatlım.hani çift rahim yada çift rahim ağzını anlamazmı diye sordum.ki doktorum 10 gün sonra yine gel allttan iyice bakıp kontrol edelim dedi sanırım çift rahim olma olasılığı varmı ona bakacak.

ya biçimmm bi tanıdığım vardı onunda hormonları hep bozuktu adeti hep sancılı idi çocuğu olmadı filan sonra onu yaşlı bir teyzeye götürmüşlerrr karnına bişeyler yapmış masaj gibi yanii ertesi ay hamile kaldı.acaba bendemi gitsem sağa filan yatıksa düzeltirmi ben çok inanırım öyle şeylere

valla sen bilirsin usg den bakarak bana doktorun biri çift rahimsin dedi diğeri bikornuat dedi yani ikisi de farklı şeyler demek ki tam olarak anlaşılamıyor ama yine de sen baktır canım belli olmaz... doktora güven de çok önemli tabi....
o bahsettiğin teyzeye de gitme kimbilir neler yapıyor ben inanmam öyle şeylere Allah verirse olur zaten her türlü canım ya... bi de kadın istemeden zarar verir sana bilemezsin ki... rahim yumurtalık bunlar hassas konular... üstelik ne yaparsa yapsın rahmin şeklini değiştiremez.... annemin rahmi doğumlardan sonra yine ters dönmüş şekil değişmez...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…