Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

evet ben de senin gibi düşünüyorum saygılı olmak en iyisi.
inşallah bebiş gelir canım inşallahh

evet benimki de iyidir ama mesela şu torunu sahiplenmesi falan sinirime dokunuyo "yok ben yıkarım onu" falan. sanki benim annem yok.kendi kızının çocukları da hep onda. benimkini de istiyor AÇ

aç bunlarr aççç bnmkinn kızı yok üç oglu war ilk gelin benm benim eşim 2 cocuk dierleri bekarrr ilk torun olcak bizim bebek iki aileyede bizim tarafada bu tarafada ama bunlarda ilk torun olmasına ragmen hıc bı heycan falan görmuom annem canımm annem gitmiş o gun bi sürü şey almş minik minikkk msnde gösterdi bayıldımm yaaa

inşallah canım doktorundan memnun kalırsın tabi soğanla adet gelmezde duphastonu sabah akşam 6 gün içmen yeterli ben öyle yapmıştım... hem bebek varsa da korur bu ilaç korkma :) aynı zamanda düşüğü engelleyici...

dünyanın en şeker, en tatlı, en cici, en güzel, en sevimli,en anlayışlı, en sempatik, en en en................... insanlarıdır kızlar:)))))))))))))))

bizler de kayınvalide olucaz dimi ama:)))))))))))))))

dünyanın en şeker, en tatlı, en cici, en güzel, en sevimli,en anlayışlı, en sempatik, en en en................... insanlarıdır kızlar:)))))))))))))))

bizler de kayınvalide olucaz dimi ama:)))))))))))))))

kesinlikle

kızlar hepinizi öpüyorum ben çıkıyorum netten ayaklarımı uzatıp dinleneceğim biraz

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınızz.benimm adet haftam olduğu için çok gerginim daha adet olmadım ama karnım davul gibi şişti elim ayağım şişti belimde çok kötü ağrıooo her zamanki belirtilerrr.sizdede oluyormu böyle

evet evet devam edeceğim yine.. 850 mg'dan iki tane alınıyordu di mi? dozu artırayım bari..
fsh lh'dan yüksek ama fsh 4 gibi bir şey (lh 1 civarı), çok yüksek de değil kafam çok karıştı

1-1,5 tatlı kaşığı tohumu bir bardak kaynamış suda 5 dakika kaynatıp süzüp içiyorum.. Gerçi çalışıyorum soğan kürü bile çok zor oluyor (ılınması 40-50 dakikayı buluyor) ama artık akşam ve gece içerim? olur herhalde..

İnşallah işe yarar!!!! Şu an ilaçsız adet görebilmek için neler vermezdim :) sivilceler bastı suratımı kendimden soğudum ((

Çok teşekkürler tekrar.. Harikasın :))

canım aynen şu anda ben öyleyim patlamak üzereyim canımve karnım da ağrıyor

senin Fsh ve Lh da sorun yok bence canım Lh düşük olmalı zaten polikistik over neye göre dendi sana?
çay kaşığı canım tatlı kaşığı değil....
ben bardaktan bardağa süzdüğümden 5 dk da ılınıyor canım
öptüm görüşürüz...
yarın gelirim artık...

Son düzenleme:
yakında da olsa uzakta da olsa problem çıkaran insan tipleriyse huzursuz edebiliyorlar maalesef.... Benimki 8 saat ötedeki başka şehirde ama oğluyla her gün konuşmasa rahat edemez, bizimle ilgili herşeyden haberdardır. Ve öyle ki özelimizi bile merak ediyor, mesela annem sormadı ama kayınvalidem korunup korunmadığımızı bile merak etti... O kadar yani... Ben çözümü mesafeli olmakta buluyorum. Ben gereken saygıyı gösteriyorum eşimin annesi ve büyüğüm olduğu için ama mesafeyi de koruyorum, aramam gerektikçe arıyorum, o da yavaş yavaş anlıyor zaten

evet canım. ben bi kere gene 2 ay adet olamadığım bir zamandı,bekarım. karnım şişmiş.
otobüste kadının biri bana yer verdi "gel otur kızım hamilesin galiba" dedi. ayy çok kötüydü "yok değilim "dedim uzaklaştım yanından

canım aynen şu anda ben öyleyim patlamak üzereyim canımve karnım da ağrıyor
bendeee

banada herkes hamilemisin dioooçok kötü oluyrmmm bu haftaa olana kadar sinir küpü gibiyim

evettt aynen. annem sormuyordu, o soruyordu adetimi. sormamasını istedim. bu sefer de eşime sormaya başladı çok gıcık oldum.
ben hamile kalamadıysam bence biraz da onun sormaları yüzünden oldu. birgün anlatıcam ona bunları. ama kırmaktan da korkuyorum. neyseeee büyüklük bende kalsın

Ben de bir gariplik sezdim ama anlamadım açıkçası internette çok aradım bulamadım böyle değerler..
"pkos değil miyim" diye de hiç sormadım çünkü her belirti var: adet görememe, sivilce, kilo, yumurtalıkta pko görünümü..." ve dediğim gibi ilaçlardan sonra da bir yumurta gelişimi olmadı ((

soğanı ilk yaptığımda ben de ağzı kapalı demledikten sonra ağzını açıp bekletiyodum ama sonra yanlış mı yaptım acaba diye ağzı kapalıyken altını kapatıp başka bir yere alıp o şekilde bekletiyorum (bişi yanlış olmasın diye ) siz o şekilde fayda gördünüz mü? kapağını açıp soğuttunuz mu?

Görüşürüz, sık sık buradayım artık :)) iyi geceler herkese!

aynen canım ya bu aralar adetleri takip ediyor, olmadığım halde oldum dedim. Olmadım desem niye neden diye her gün beni deli edecekti. Ve bu konuda eşim de beni anlamıyor. Olmadığını söylesen ne olur sanki anneme, kendi annene söylüyosunn ya diye bir cümle kurdu ve beni çıldırttı. Evet anlıyorum bir anne olarak iyi niyetle soruyor ve o da en az bizim kadar çocuğumuzun olmasını istiyor bunu biliyorum ama her şeyi bilmek zorunda da değiller ya...
Dediğin gibi canım stres zaten bizim düşmanımız, onlar sordukça bizim stresler tavan yapıyor. Ben de kendim kırılıyorum onları kırmaktansa, mesafeyi koyunca belki içten içe kırılıyorlar ama sözü dökülen bir kırgınlık bari olmuyor.

hahahahaaa aynı canım yaa
anneme söylediğimi neden onun annesine söylemiyormuşum.
annem pko lu olduğumu biliyor tabi adetlerimi sormuyor o yüzden.
pko lu olduğumu söylemek istemiyorum annen beni anlayamaz boşyere söylemenin anlamı yok dedim. biraz da zırıldadım tabi.ühü ühü diye.neyse ki eşim bişey demedi artık. bazen kayınvalideme yalandan adet olduğumu söylemiştim ben de. ahh ahh gerçekten strese sokuyor insanı gene sinirlendim ya

banada herkes hamilemisin dioooçok kötü oluyrmmm bu haftaa olana kadar sinir küpü gibiyim
bu millet salak ya o kadar karnımız olması için en az 4 aylık hamile olmamız lazım
hiçbir bilgileri yok bizim kadar ne yumurta nedir bilirler ne de başka birşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…