Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

tuncss ve diğer yumurtlamasını takip eden arkadaşlarım
yumurtlama gününüzde böyle silince peçeteye gelecek kadar çok akıntınız oluyor muydu yumurta akına benzeyen?
ama baya çok çok akıntı?....
bende tedavi sırasında akıntılar az oldu klomen tedavisi sırasında ama metformin içtiğimden beri fazlalaştı bu akıntı iyi bişey de mi?:KK19:

herkesin olacak bebeği.. hiç telaşa kapılmaya gerek yok.. yeterki kalpten isteyelim.. Rabbim duaları geri çevirmez..
sabrıma gelince valla tamamen hastalığın bana hediyesi.. ben hala adet olacağım diyorum inatla.. bakalım bir iki güne benim akıbetim belli olur..

inşallah bebeğin bu ay hemen gelsin arkadaşım :)):KK9:

yumurtlama gününüzde böyle silince peçeteye gelecek kadar çok akıntınız oluyor muydu yumurta akına benzeyen?
bende tedavi sırasında akıntılar az oldu klomen tedavisi sırasında ama metformin içtiğimden beri fazlalaştı bu akıntı iyi bişey de mi?:KK19:

canım ben genelde çamaşırımda denk geliyorum akıntıya ama çok nadir peçeteye de geliyor.. ama öyle çok yoğun yoğun yumurtlama akıntısı görmedim hiç..
ama sen akıntılar var ise boş geçme arkadaşım.. :KK34:
metformin mucize mucize.. sana da getirecek bebeğini..

herkesin olacak bebeği.. hiç telaşa kapılmaya gerek yok.. yeterki kalpten isteyelim.. Rabbim duaları geri çevirmez..
sabrıma gelince valla tamamen hastalığın bana hediyesi.. ben hala adet olacağım diyorum inatla.. bakalım bir iki güne benim akıbetim belli olur..

:KK9:yok anam yok cesaretim yok.. test yaptım negatif çıktı hep.. az sonra yine yaparım belki.. ya da sabaha yaparım bilmiyorum..
göğüslerim adet öncesi şişkinleşir benim.. birde çok hassas olur.. ama yok öle bişey.. şişkinlik var ama hassas değil.. odun gibi ruhsuz :KK9::KK9: wc ben zaten çok su tükettiğim için hep çok gidiyorum.. ama akıntı feci durumda.. hep ıslak vaziyetteyim..
hayırlısı olsun bakalım.. inşallah güzel haber veririm..

bu arada ben yarın olmayacağım.. kuzenime gidiyorum.. akşama gelirim ancak.. beni merak etmeyin :KK34:

testını yap öle git bizi merkta bırakma :KK9:

canım ben genelde çamaşırımda denk geliyorum akıntıya ama çok nadir peçeteye de geliyor.. ama öyle çok yoğun yoğun yumurtlama akıntısı görmedim hiç..
ama sen akıntılar var ise boş geçme arkadaşım.. :KK34:
metformin mucize mucize.. sana da getirecek bebeğini..

bu gün çok yoğun oldu akıntı ama nasıl şaşırdım ben adet gördüğüm ilk zamanlarda dahil böyle şey görmedim gerçekten benim mucizem metformin olacak sanırım...
23. günüm bu gün gerçi geç yumurtlama olacak ama olacak olması da çok güzel gerçekten... iyi hissetim ilk defa kendimi...

biriciğin de çok etkisi oldu bu ilacı içmemde vallaha Allah razı olsun....:KK9:
sanırım klomenden de etkili....

evet canım bendede az olurdu bazı aylar hiç olmazdı ama dediğin gibi metformine başladıktan sonra peçeteye gelecek kadar yoğun akıntı oluyor beyaz yumurta akı gibi iki parmak arası uzayan .ama bir iki gün değil nerdeyse 5-6 gün sürüyor.bence bu yumurtalarımızın güzel çalıştığını gösteriyor.metformin harika bir şey kesinlikle bırakmayı düşünmüyorum ben şuan 850mg devam edicem bakalım gebelik olmazsa 1000 almayı düşünüyorum.

bu gün çok yoğun oldu akıntı ama nasıl şaşırdım ben adet gördüğüm ilk zamanlarda dahil böyle şey görmedim gerçekten benim mucizem metformin olacak sanırım...
23. günüm bu gün gerçi geç yumurtlama olacak ama olacak olması da çok güzel gerçekten... iyi hissetim ilk defa kendimi...

çok yakın bir tanıdığımız metformini ilk içtiği ayda hemen hamile kalmış.. hemde 5-6 sene önce..
ben doktor bana bunu verdi diye söylediğimde kadın direk işte ben onunla hamile kaldım dedi.. darısı bizlere olsun inşallah..
inşallah en kısa zamanda konsun kelebeklerimiz göbişlerimize..
ben artık çıkıyorum canım.. kendinize iyi bakın.. yarın sabah gelip yazabilirsem sonucu yazarım.. yazamazsam da akşama gelirim kesin..
öpüyorum çok çok :KK54:

evet canım bendede az olurdu bazı aylar hiç olmazdı ama dediğin gibi metformine başladıktan sonra peçeteye gelecek kadar yoğun akıntı oluyor beyaz yumurta akı gibi iki parmak arası uzayan .ama bir iki gün değil nerdeyse 5-6 gün sürüyor.bence bu yumurtalarımızın güzel çalıştığını gösteriyor.metformin harika bir şey kesinlikle bırakmayı düşünmüyorum ben şuan 850mg devam edicem bakalım gebelik olmazsa 1000 almayı düşünüyorum.

bende canım 850 mg içiyorum... inanıyorum ki hamile de kalacağız... :KK8:
bende o yoğun akıntı bu gün başladı...

çok yakın bir tanıdığımız metformini ilk içtiği ayda hemen hamile kalmış.. hemde 5-6 sene önce..
ben doktor bana bunu verdi diye söylediğimde kadın direk işte ben onunla hamile kaldım dedi.. darısı bizlere olsun inşallah..
inşallah en kısa zamanda konsun kelebeklerimiz göbişlerimize..
ben artık çıkıyorum canım.. kendinize iyi bakın.. yarın sabah gelip yazabilirsem sonucu yazarım.. yazamazsam da akşama gelirim kesin..
öpüyorum çok çok :KK54:

canım güzel haber alırsan hemen yaz ama tamam mı?
bizi de bekletme :)) :KK9:
iyi geceler...

canım banada klomen hiç yaramadı 2 ay klomen içtim doktor dediki sen bu tedaviye cevap vermiyorun yumurtaların çok zor hiç cevap vermiyor. bırakalım dedi.metformin yazıcam uzun süreli kullanıcaksın dedi.ilk kullandığım ay hamile kaldım.sonuç hüsranda olsa gebelik oldu. ilaç çok iyi yani cnm bence biz PKO lulara klomen yaramıyo metformin en iyi ilaç diye düşünüyorum.

canım banada klomen hiç yaramadı 2 ay klomen içtim doktor dediki sen bu tedaviye cevap vermiyosun yumurtaların çok zor hiç cevap vermiyor. bırakalım dedi.metformin yazıcam uzun süreli kullanıcaksın dedi.ilk kullandığım ay hamile kaldım.sonuç hüsranda olsa gebelik oldu. ilaç çok iyi yani cnm bence biz PKO lulara klomen yaramıyo metformin en iyi ilaç diye düşünüyorum.

canım banada klomen hiç yaramadı 2 ay klomen içtim doktor dediki sen bu tedaviye cevap vermiyorun yumurtaların çok zor hiç cevap vermiyor. bırakalım dedi.metformin yazıcam uzun süreli kullanıcaksın dedi.ilk kullandığım ay hamile kaldım.sonuç hüsranda olsa gebelik oldu. ilaç çok iyi yani cnm bence biz PKO lulara klomen yaramıyo metformin en iyi ilaç diye düşünüyorum.

canım yine hamile kalacaksın eminim ve bu defa yolunda gidecek... önemli olan hamileliği hemen farkedip gerekli tedbirleri almak...
uzun süreli de olsa ben de kullanacağım bu ilacı bırakmadan.... :KK1:

ben çkıyorum netten kızlar... yarın sabah erken kalkacağım yine spora devam :)
iyi geceler
görüşürüz iyi haberle inşallah :KK9: tuncss yarın sabah güzel haberini bekleyeceğim...
her durumda güçlü ol tamam mı inşallah olacak bu defa :))

Son düzenleme:
hepimiz için iyi haberlerle dolu güzel bir gün olsun :KK8:
nasılsınız?
Tuncss canım kuzenine gidecek günü mü buldun biz burada meraktan çatlarken...
Busmai canım sakın sıkılma her şey yolunda gidecek....
Biriciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik nedeeeeeeeeeeeeeeeeen yazmıyorsuuuuuuuuuuuuuuuuuuun!!!!!!
Yellooww canım seni de merak ediyoruz az geliyorsun nete bilgisayarın yoktu canım de mi ondan demiştin...

geldim canım geldim.. ateş dip yaptı.. o nedenle test filan da yapmadım..
şimdi çıkıyorum.. kendinize iyi bakın.. iyiki kuzene gidiyorum kafam dağılır.. yoksa ben feci olurum bugün :KK9:
hadi öpüyorum, akşama kırmızılarımla gelirim.. işte bu da yine sonu hüsrana uğrayan ateş tablom... ;

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

bana da diğer arkadaşlarım 123m ve bngl gibi geçmişler olsun.. hepinizi yine umutlandırdım ama elimden gerçekten hiçbirşey gelmiyor.. :KK14: seviyorum sizi.. iyi ki varsınız canlarım...

geldim canım geldim.. ateş dip yaptı.. o nedenle test filan da yapmadım..
şimdi çıkıyorum.. kendinize iyi bakın.. iyiki kuzene gidiyorum kafam dağılır.. yoksa ben feci olurum bugün :KK9:
hadi öpüyorum, akşama kırmızılarımla gelirim.. işte bu da yine sonu hüsrana uğrayan ateş tablom... ;

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

bana da diğer arkadaşlarım 123m ve bngl gibi geçmişler olsun.. hepinizi yine umutlandırdım ama elimden gerçekten hiçbirşey gelmiyor.. :KK14: seviyorum sizi.. iyi ki varsınız canlarım...

canım elbetteki umutlanacağız ve umutlandıracağız...
ateşin 3 birim düşmüş evet ama yine de adetin gelmeden net bişey denmez... sen aklını rahat tut bırak adet gelecekse gelsin ama sakın üzülme olacak senin, benim, arkadaşlarımızn bebeklerimiz... :KK55: :KK9:
haber verdiğin için tekrar teşekkürler ama ben seni esas gece bekliyor olacağım sağlam moralle belki de regl olmamış olarak....
22. gününde yaşadığın 36.6 lık bir düşüş var canım bu günkü umarım öyle bişeydir... değilse bile önümüzdeki aya aynı güzel umutlarla devam

Son düzenleme:
X