Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

saol arkadaşım seninde günün kutlu olsun..
işimi yapamıyorum maalesef ama bir sürü kutlama aldım bugün.. bu bile nasıl mutlu etti anlatamam..

canm niye senn gibi bir öğretmeni öğrencilerinden mahrum ediyosun.çok yorucu, fedakarlık ve sabır isteyen bi meslek ama güzellikleride var.bir öğrencimizi ilerde güzel yerlerde görsek en güzel mutluluk bu olur bize...

canım atamam yoktu benim, ailemin yanındayken ücretli yapıyordum.. artı özel derslerim vardı.. orda tanıdıklar çoktu ücretli hemen ayarlanıyordu ama ankarada çok zor oldu.. gönderdikleri okullar en az 2 vesait ile gidilen yerlerdi.. eee aldığım para yola gidicekti.. dersaneleri istedim onu da eşim istemedi.. o nedenle maalesef evdeyim.. artık yavrucağım olunca onun öğretmeni olacağım, o okullu olunca da aktif olarak okul aile birliği filan falan düşünüyorum.. okul ortamından uzak olmak bana göre değil de işte.. katlanıyoruz mecburen..

selam kızlar hepsini okudum ama ammmaaddaaa uzun geldi :) kaynatıcılar sizi:))

bu arada tuvaletleri falan yıkadım çamaşır iş güç derken ddrsde çalışamadım halim kalmadı yemek yapmaya bile az dinlenim kalkıcam dedim ahanda yazıyorum birazdan kalkcam :)

çağ hastanesinin grubuna ait venividi hastaneside zaten sitesinde linkine yer verirler
Op. Dr. Erol BAYRAKTAR

Op. Dr. Ahmet Zülküf ERDEM

Op. Dr. Emine Sernur YORULMAZ

bu dr lar var çağda emine hanım yeni geldi ama daha öncede sanıyorum çağda çalışmış ama asıl olarak özeli var orada çalışıyormuş şi,mdi yarı zamanlı gibi galiba çağda çalışıyor nedenide sanıyorum ki benim dr izine ayrıldığı için bayan dr olması açısından yapılmış gibi. erol beyin bayaaaaaaa çok hastası var gelip giderken dikkatimi çekti odasının önü hiç boş kalmaz ahmet beyi bilmiyorum ama hemde venividide muayene yapıyor venividide birde ebru hanım var bildiklerim bu kadar ki bende en azından bi 2 ay kadar ebru hanımı görecek gibiyim.

evet önce dr unu bulmalısın sonra tedavi

dersden bahsediyorsun değil mi yok be canım son 1 aydır pek çalışmadım ondan önce iyiydi ama iktisat mezunuyum ben

incili kadınlarız bizler ayrıcalıklı gibi duruyor değil mi:)

herzaman canım ankaralılar çoğalıyor tuncss un dediği gibi :) belki bigün kadınlar klubü günü bile yapabiliriz:)

aynı şeyi bende yaptım aha geldi aha gelecek kk da takılmaktan gözüm bozulacaktı hoş bu aralarda çok sık takılıyorum basladımı bırakılamıyor ama bırakmak zorundayım yarın şehir dışında olucam sonraki gün ankaraya döncem misafirlerimle beraber çarşambaya kadar pek giremem misfirlerim olacak sonrasındada ders çalışmaya başlamam lazım amaaaann şimdidden ders kasveti çöktü :)

kızlar ben yemek yapmaya kaçar sizleri şimdilik iyi akşamlar...

kızlar yarın öğlene düşürüsem randevuyu ÖĞLEN ALIRSAM AÇ GİDEYİM DİMİ TEST İÇİN

KESINLİKLEEE BENDE HEP PKOLU OLMAK AYRICALIKTIR DERDİM HERKES OLAMAZ DERDİM HALADA DİYORUM AMA BU KULAĞA DAHA HOŞ GELİYOR :)))

yelkenli seni yine kaçırdım, ne güzel herkesee teekk teekkk cevap vermişsin

KESINLİKLEEE BENDE HEP PKOLU OLMAK AYRICALIKTIR DERDİM HERKES OLAMAZ DERDİM HALADA DİYORUM AMA BU KULAĞA DAHA HOŞ GELİYOR :)))

ay cok güldüm ya ama cidden kulağa hoş geliooo heee

valla bende okuyunca çok güldüm iyiki varsınız sen ansılsın bebek nasıl canım

cok şükür iyiyiz canım ya ara ara mide bulantılarım oluur gibi oluo ama gecio işte biraz iştahsızlık var özellkle sabahları canım hiçbişey yemek istemio hyırlısı ile 3 ayı bi atlatsaydık .sen yarın hormon tahlıllerı yaptırcan dimi cnm

herkes kür yapıyor ben de herseyı bıraksam kürlere mı adasım kendımı ne :18: ıyıce kafam karıstı. azcık sakın kafa iyidir. bıraz sakınleseyım guzelce bı baska doktora daha goruneyım, bugunden baslayayım meryem suresıne azcık da rejım yapayım bakalım sonuclara...

bu arada aklıma bırsey geldı...ben sağlık konusunda hemen hemen her cıkan haberlerı yada yazıları okurum, o konuyla ılgılensem de ılgılenmesem de mutlaka bılgım vardır az cok.bundan yıllar once tv de bır programda görmüştüm, dr. gebe kalamama olayında en basıt sorunun pko oldugunu enınde sonunda mutlaka gebelık elde edıldıgını soylemıştıı...ılgınççç..aklıma geldı soyleyım dedım.
BİR GÜN HERKESİN GÖBÜŞÜ VE KUCAĞI NUR TOPLARIYLA DOLACAK

yelkenli seni yine kaçırdım, ne güzel herkesee teekk teekkk cevap vermişsin

kaçmadım kaçıramadın dahaca burdaydım bi bakimde öyle kapatayım dedim bi topicde daha yazıyorum, orda arkadaşlara cevap yazıyordum, keyfi bu muhabbet etmek değil mi, yazışıyoruz işte.

bncede biraz sakin ol her seyden önce kafanı rahatlat sakinleş sonra ne yapmak istediğine karar ver kendin iiçin neyi uygun ve dogru görüyorsan onu yap canım doktorundan memnun deilsen değiştir doktorunu..elbette herkesn bebişi er yada gec gelecek onlar özel bebişler kıymetli bebişler olcaklar biraz sabır biraz inanç her sey cok güzel olcak inş.

yaa midemdeki gazın varya haddi hesabı yok.. öyle kötü ki.. ben acaba üşüttüm de ateşim ondan mı yüksek ki.. ama hiçbirşeyim de yok ki.. boğaz ağrısı filan falan.. iştahım gayet yerinde.. ama karın ağrım var, akıntım var,az önce ateşimi ölçtüm 37.1 çıktı.. off offf beklemek ne gıcık birşeymiş yahu.. bu ay daha bi zor oldu.. güya süreci kısaltalım dedim doktora, progestanı 10 günde bitirttirdi ama yok anam gene yok.. gelmedi hala kırmızılar.. yarın da gelmemiş olursa doktoru arayacağım bakalım ne dicek..
kendimi çıkmazda gibi görüyorum..
neyse ben artık çıkayım, kociş geliyormuş.. yarın buralarda olmayacağım, bu akşam belki gelemem.. eğer görüşemezsek yarın akşama görüşmek üzere.. beni özleyin, merak edin ve bana dua edin..

kızz bıdaha testtt yapsanaaaa gelmicekk işte kırmızılarınnn hamişşş olcann görr bakkk gazlar agrılarr hep ondan bnceeee hadii inşşşşş güzel hberlerle gell cnm dualarımzsenlee

sagol canım allah razı olsun sabah gelmezsem buralara anlayınkı hastanedeyım :)

öğretmenler günün kutlu olsun :)
canım benim de göbeği eritiyor metformin mucize gibi

kızlar yarın öğlene düşürüsem randevuyu ÖĞLEN ALIRSAM AÇ GİDEYİM DİMİ TEST İÇİN

canım yarın 2. gün olacak pazartesi gitsen mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…