Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

28 ini beklemeye gerek kalmadı tatlım,iç çamaşırımda azıcık leke var böyle sarı değil kırmızı değil sanırım geliyor benim hep öyle olur çünkü.

geçmişi okuyorum tatlım.benden kötü haber gelsin azıcık lekenlemem var sarı değil kırmızı değil koyu bişey ve kasğıma bir ağrı giriyor amanınnn bide aşırı sivilcelenme başladı geliyor benimki.ama üzülmedim desem yalan olur her an ağlayabilirim kötüyümmm yani.içimi korku saldı yaaa hiç çocuğum olmazsa diyeeee...:2::2::2::KK43:allah sabrınıda versin bana kötüyüm ne yapayımmmm.boğazımda bişey var düğüm düğüm ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.

canım sakin ol.. belki de yerleşme kanamasıdır.. bir çok insan üstüne görme denen şeyi yaşıyor.. dur hele.. lütfen üzme kendini..

inanmıyorum sana ya reglin gelcek ama ateşin 37 bu ateşe göre valla ne diyim şimdi çokta ümitlendirmek istemiyorum seni ama reglin geleceği zaman ateşin düşmesi gerekmiyormu benim 36 a düşer ateşim ve o gün regli olurum

ay dur kız.. bak ben hemen gaza gelen bir insanım :KK9: benimde adet olacağım gün hep düşerdi ateşim.. ama belki de bu ay yüksek ateşle adet olacağım.. bu da olabiliyor ateş topiğinde gördüm okudum :)))

canım sakin ol.. belki de yerleşme kanamasıdır.. bir çok insan üstüne görme denen şeyi yaşıyor.. dur hele.. lütfen üzme kendini..

ay dur kız.. bak ben hemen gaza gelen bir insanım :KK9: benimde adet olacağım gün hep düşerdi ateşim.. ama belki de bu ay yüksek ateşle adet olacağım.. bu da olabiliyor ateş topiğinde gördüm okudum :)))

ya kaç aydır uyguluyorsun ateş ölçme işlemini ben 3 aydır uyguluyorum ve 3 aydırda 36a düşünce ateşim regli oluyorum biraz vücudunu tanımışındır artık
valla felaket tellalı gibisin herşeye bir kulp takıyorsun maşallah :KK1:

ya kaç aydır uyguluyorsun ateş ölçme işlemini ben 3 aydır uyguluyorum ve 3 aydırda 36a düşünce ateşim regli oluyorum biraz vücudunu tanımışındır artık
valla felaket tellalı gibisin herşeye bir kulp takıyorsun maşallah :KK1:

canım iki aydır düzenli ölçüp kaydediyorum.. öncesinde de kaydetmeden öylesine ölçüyordum.. ama hep aşağı yukarı ortalama ateş civarına düşüyordu adet günü.. :KK9:
kız dur bak gaza geliyorum.. bişey yok.. olursa benim için mucize olacak :KK9:

canım iki aydır düzenli ölçüp kaydediyorum.. öncesinde de kaydetmeden öylesine ölçüyordum.. ama hep aşağı yukarı ortalama ateş civarına düşüyordu adet günü.. :KK9:
kız dur bak gaza geliyorum.. bişey yok.. olursa benim için mucize olacak :KK9:

hayatım gerçekten benim bildiğim ateşin düşmesi lazım mucizennn seninledir inşallah ama bu ateşle regli olursan bende çok şaşırıcam valla

hayatım gerçekten benim bildiğim ateşin düşmesi lazım mucizennn seninledir inşallah ama bu ateşle regli olursan bende çok şaşırıcam valla

bende bende şaşıracağım.. ama en azından böyle bir şeyle bir daha karşılaşırsam asla ama asla heveslenmeyeceğim..
mucize varya o mucize ahh bi gelse poposunu ısırıcam onun :KK9:

bende bende şaşıracağım.. ama en azından böyle bir şeyle bir daha karşılaşırsam asla ama asla heveslenmeyeceğim..
mucize varya o mucize ahh bi gelse poposunu ısırıcam onun :KK9:

inşallah canım olsun da benim içinde bir ısırık atarsın artık :KK1:
neyse canım ben şimdi çıkıyorum sonra yine girerim yemek yapmam lazım çok öptüm seni
dualarım seninleee:KK16:

inşallah canım olsun da benim içinde bir ısırık atarsın artık :KK1:
neyse canım ben şimdi çıkıyorum sonra yine girerim yemek yapmam lazım çok öptüm seni
dualarım seninleee:KK16:

teşekkür ederim canım :KK16:
benimde dualarım sizinle.. inşallah hepimiz bir gün anne olacağız.. :KK16::KK16:

ne güzel canm adetlerin gayet düzenli.ben bu kez söktürücü içmedim gerçekten çok farkediyo.söktürücü içtiğim aylarda çok az geliyodu bu ay ilk günden maşllahı var yani.bugün benmde adetimin 2.günü.eşinn test sonucuda iyi çıkmış gözün aydın canm.bizde bugün spermiyogram yaptırdık sonuç yarın çıkcakmış inşallah bizimde normal çıkar.boyuna göre kilon çok deil canm ama bi 5kilo daha versen süper olur.benm boyum 1,70 kilom 65 bende vermeye çalışıyorum ama kolay deil tabi spor yapamayınca veremiyorum sporada başlayamadım bi türlü.soğan kürünü ben adet bitiminde başlamıştım adetin 7.günü başlayabilirsin.daha önce yapmıştım ama bu ay 1kere daha mı yapsam diyorum.yoksa hayıt mı içsem bilemedim.yine yazışırız canm aynıgün başlarız nasılolsa ikimizinde 2.günüymüş..

bengülcüm inşallah eşinin sonucu güzel çıkar. Allahın izniyle ikimizde 7.gün başlayalım soğana. hamile kalınıyomu içerken acaba. kalınırsa düşüyomuydu.bi de ben dün ve bugün ateşimi ölçmeye başladım. adetimin bugün 4. günü. dün 36 çıktı. bugün 36.3 çıktı. ne zaman başlanıyor ateş ölçülmeye. onuda yapmak istiyom.

bıraz da stres heralde sebep 3 arkadasım var ucude pkolu... 1.sı ılk duyduğum zaman hıc takmadım doktoru ne soylerse soylesın dedım oluruna bıraktım demıs, 2 cocugu var :KK1: 2.arkadasım 1 sene tedavısız denedı oldu, daha sonra korunurken hamıle kaldı, 3.arkadasım tedavı ıle nıhayet kavustu bebegıne. ben kıme sorsam oluruna bıraktım dedığım anda hamıle kaldım dıyorlar.ınsallah allah kavusturur sana bebegını en kısa zamanda hayırlı sağlıklı guzel yuzlu ve guzel ahlaklı bır cocugun olur.buradakı herkes ıcın ınsallah aynı dıleklerım:)

çok isteriz hayatım ama napalım hamile olsam eşşek kadar büyük harfle yazıcam ben hamileyim diye :KK1:
bende yazacammm ama inşallah olur,sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor offfffffff

canım benimde vücudumda hiç olmadığı kadar çok sivilce çıktı sanırım soğan suyundan diyorum ben
ne kadardır çocuk için uğraşıyorsun bilmiyorum ama sakın umudunu kaybetme
bende regli olacağımı biliyorum ama kendimi kandırıp duruyorum napalım bizim sınavımız bu uğraştıracak bizi bebişler
hiç olmazsa tüp bebek yapıcaz artık napalım en son çare onu deniycez
aynen canım sorma adetin her belirtisi var ateşimde sizin gibi yüksek değil ilk tablom ve bilmiyorum kaça düşünce adet olur.ama bende var leke böyle boylamasını azıcık çubuk şeklinde koyu sarı kırmızıya kaçıyor sankiii..sorma canım kötüyüm maalesef bu arada bende öğretmenim öğle arasında görünce o hafif lekeyi o kadar kötü oldum ki sınıfta az kalsın ağlayacammmm.offf dedim allahım sabrınıda ver lütfennnn.

inşallah canımmmm ama çok kötüyüm bi kasıklarım ağrıyor artıkkk,ki bugün sınıfta bi ağırdı ölecem sanki nefes alamıyorum resmen.bu ilaçlar beni mahfetttii ya.ayyy yoksa benim tüplerimmi kapalı.offfffffffffffffff.....

Merhabalar. Bende polikistik over hastasıyım. İstanbul'da oturuyorum. Bana doktor önerebilir misiniz?
Şuan ki doktorumdan hiç memnun değilim. Hala hormonlarıma bile bakmadı. 34 yaşındayım, 5 yıllık evliyim, 1 yılı aşan süredir de hamile kalmaya uğraşıyorum.
Adet sancılarım başladı. Bu ayda olmadı. Şuan gerçekten çok kötüyüm.:KK43::KK43::KK43:
Lütfen bana yardım edin. Bildiğiniz iyi bir doktor var mı?
Teşekkürler

canım ben nisa hastanesinde hormon testi yaptırdım. sonrasında Prof. Engin Oral'a gittim. 200 nakit. 230 k.kartı. nişantaşında ve floryada muayenehanesi var. eşimle gittik. bana 4 ay dene dedi. sonra olmazsa gel dedi. eşimin spermiyogramını istedi. onuda biruni adında bir labaratuvarda yaptırdık. şükür normal çıktı. hayırlısı inşallah canım.

bengülcüm inşallah eşinin sonucu güzel çıkar. Allahın izniyle ikimizde 7.gün başlayalım soğana. hamile kalınıyomu içerken acaba. kalınırsa düşüyomuydu.bi de ben dün ve bugün ateşimi ölçmeye başladım. adetimin bugün 4. günü. dün 36 çıktı. bugün 36.3 çıktı. ne zaman başlanıyor ateş ölçülmeye. onuda yapmak istiyom.

ateşini her sabah yataktan kalkmadan önce aynı saatte ölçmelisin.. adet başlangıcı ile başlıyoruz biz ölçmeye hiç aralıksız.. bence sende hemen kendine bir hesap aç fertilityfriend sitesinde.. böylece grafiğin oluşmaya başlar.. hakkında hayırlısı olsun..
soğan küründe sana bebeğini getirsin..

aynen canım sorma adetin her belirtisi var ateşimde sizin gibi yüksek değil ilk tablom ve bilmiyorum kaça düşünce adet olur.ama bende var leke böyle boylamasını azıcık çubuk şeklinde koyu sarı kırmızıya kaçıyor sankiii..sorma canım kötüyüm maalesef bu arada bende öğretmenim öğle arasında görünce o hafif lekeyi o kadar kötü oldum ki sınıfta az kalsın ağlayacammmm.offf dedim allahım sabrınıda ver lütfennnn.
inşallah canımmmm ama çok kötüyüm bi kasıklarım ağrıyor artıkkk,ki bugün sınıfta bi ağırdı ölecem sanki nefes alamıyorum resmen.bu ilaçlar beni mahfetttii ya.ayyy yoksa benim tüplerimmi kapalı.offfffffffffffffff.....

seninde öğretmenler günün kutlu olsun canımcım.. herkesin ateşi farklıdır canım.. karşılaştırma asla yapma kimsenin ateşi ile.. ben ateşi yüksek bir yapıdayım ama belki sende düşüktür ateş.. bak kanama değil gelen şey.. leke şeklinde diyorsun hemde kırmızı da değil diyorsun :KK9: bak bak belki de yerleşme kanamasıdır.. lütfen kötü düşünme kırmızılar gelene dek.. :KK34:ayrıca öyle tüpler mi tıkalı filan falan gibi kötü fikirleri lütfen at aklından lütfen.. pozitif olmaya ihtiyacımız var.. negatif şeyleri çıkart içinden..
benimde ağrılarım çok oluyor anlamıyorum.. gelemedi de hala :KK9:

Son düzenleme:

canm eşimin sonucu çıktı hareketlilik azmış ama dr. çocuğumuzun olmasına engel olmadığını söyledi.canm ben belki rahim filmi çektircem adetin 7.ve 9.günü arasında çekiliyomuş heralde oda.daha dr.mla da görüşmedim yarın arıcam.ozman soğan yapamam galiba.karabocug soğanı içerken hamile kaldı.saraçoğlu hamile olduğunuzu öğrendiğinizde bırakın diyor.canm ben ateş ölçmüyorum hiçte anlamıyorum bilenler yardımcı olur mutlaka.adetin 1.günü başlıyolar heralde ölçmeye.bide ateşi kafaya takmıyayım diye denemedim hiç.

bende yazacammm ama inşallah olur,sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor offfffffff

öğretmenler günün kutlu olsun canm bende öğretmenim.canm leke nasıldı ama yerleşme lekesi olabilir bu sen niye üzüldün ki adet oldum mu sandın?

yarasın yarasın sana da bebiş için zemin hazırlansın.. inşallah hormon değerlerin de iyi çıkar..
ve yine inşallah benimkiler hamileliktendir demek istiyorum ama bi yanım engel oluyor:KK9: salakmısın kızım geliyor kırmızılar diyor :KK9:

gelmiycek kırmızılar inş.deger iyi çıkar bakalım yarın hayıt suyuna başlıyorum

gelmiycek kırmızılar inş.deger iyi çıkar bakalım yarın hayıt suyuna başlıyorum

sana da hayıt şans getirsin.. bebeğin gelsin artık.. çok uğraşıyoruz çok emek harcıyoruz.. inşallah en kısa zamanda emeklerimizin karşılığını alacağız..

senn de öğretmen olduğunu yeni gördüm canm.öğretmenler günün kutlu olsun.

saol arkadaşım seninde günün kutlu olsun..
işimi yapamıyorum maalesef ama bir sürü kutlama aldım bugün.. bu bile nasıl mutlu etti anlatamam.. :KK16:

kızlar mesajların hepsini okuyamadım bende öğretmenim :) tüm öğretmen arkadaşların da öğretmenler gününü kutlarımmm....

bu arada kızlar metformin kullanıyordum ya 2. ayımdayım ve göbeğim gitti :) her bölgem zayıftı ama bi göbeğimi eritemezdimmmm...

X