Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

kızlar doktor bana yarın klomen verecek ve bende de pko görünümü varmış ama ben sanırım düzenli yumurtluyorum ama 16aydır olmadı bebeğim.hormon testlerim güzel ateşlede yumurtladığım kesinleşiyor.ama adet düzenim pek iyi değil mesela yılbaşından beri şu şekilde
31günde 28günde 32günde 31günde 28günde 29günde 28günde 32günde 28günde 35günde 29günde.oldum
sorum şu pkosu olanlarda klomen işe yararmı ultrasonda 4 5tane kist görmüştü doktorum ve ondan pko demişti bana sizce bu kistler çoğalırmı.

canım selam,
bana da doktorum pko gorunumu demişti senın gıbıydım... ben de ekstradan hipotiroid de var neyse sonuç olarak tedaviyle ancak bebğin olur fln dedi bende o ay soğan suyu içtim ve hamile kaldım kistlerim de soğan suyu ıle gıttı sonrasında bebişimin kalbi atmadığı için 7.haftada aldılar, kürtajdan sonra şükür birdaha kistim olmadı 2 aydır çalışıyoruz bu 3. ay bakalım ne olucak...
bence hemen klomene başlama once kistlerin geçsin...

canım yaa ben bu soğanı kullandım bugun soğanda 6.gunum reglımın ılk gununden ıtıbaren 12.gunum ama sabah soltarafımda bir ağrı vardı şimdi de baş ağrısı acaba yumurtladım mı bir de ateş vardı ama bu kadar cabuk olur mu ki geçen ay reglım 35 gunde oldu sence? uff kafam cok karışık ve ağrıyo:KK43:

bn soğan suyu içerkn 6.gun yumurtlamştım

canım yaa ben bu soğanı kullandım bugun soğanda 6.gunum reglımın ılk gununden ıtıbaren 12.gunum ama sabah soltarafımda bir ağrı vardı şimdi de baş ağrısı acaba yumurtladım mı bir de ateş vardı ama bu kadar cabuk olur mu ki geçen ay reglım 35 gunde oldu sence? uff kafam cok karışık ve ağrıyo:KK43:

soğan içmişsin neden olmasın erken yumurtlama.. soğanın etkilerini bilmiyorum.. ama olabilir yani.. düşünüp durma bence.. bu adamı hasta ediyor..

kızlar doktor bana yarın klomen verecek ve bende de pko görünümü varmış ama ben sanırım düzenli yumurtluyorum ama 16aydır olmadı bebeğim.hormon testlerim güzel ateşlede yumurtladığım kesinleşiyor.ama adet düzenim pek iyi değil mesela yılbaşından beri şu şekilde
31günde 28günde 32günde 31günde 28günde 29günde 28günde 32günde 28günde 35günde 29günde.oldum
sorum şu pkosu olanlarda klomen işe yararmı ultrasonda 4 5tane kist görmüştü doktorum ve ondan pko demişti bana sizce bu kistler çoğalırmı.

bende pkoluyum.. hormon değerlerim normal ama yumurtalıklarımda kistik görünüm var.. kistlere hiçbirşey olmuyor.. ne eksiliyor ne artıyor bende durum böyle.. 4. klomen denemem.. ama sanırım yine hüsran.. 3 yumoşum vardı ama adet olacağımı hissediyorum.. klomen yumurta oluşumunu sağlıyor.. ama metformini de bir araştır derim arkadaşım.. gerçekten pkolular için mucize bir ilaç.. doktoruna bir danış istersen..

kızlar ben çıkıyorum işten artık sonra girerim yine akşama inşallah, kayınvalidem de bizde uff çok zor yaa:KK43:
görüşürüz ...

canım yaa normalde kaç gün sürüyodu senın reglın uff kafam karıştı walla bugun yumurtladım zannedersem şimdi yumurtlamadan once mı ılışki olması lazımdı?

son 4 aydır gunu gununde oluodu reglim valla biz tesadüfen yumurtladıgım gün ilişkiye girmiştik bilmiodum yumurtladımıyani :KK37:

canım selam,
bana da doktorum pko gorunumu demişti senın gıbıydım... ben de ekstradan hipotiroid de var neyse sonuç olarak tedaviyle ancak bebğin olur fln dedi bende o ay soğan suyu içtim ve hamile kaldım kistlerim de soğan suyu ıle gıttı sonrasında bebişimin kalbi atmadığı için 7.haftada aldılar, kürtajdan sonra şükür birdaha kistim olmadı 2 aydır çalışıyoruz bu 3. ay bakalım ne olucak...
bence hemen klomene başlama once kistlerin geçsin...

bende pkoluyum.. hormon değerlerim normal ama yumurtalıklarımda kistik görünüm var.. kistlere hiçbirşey olmuyor.. ne eksiliyor ne artıyor bende durum böyle.. 4. klomen denemem.. ama sanırım yine hüsran.. 3 yumoşum vardı ama adet olacağımı hissediyorum.. klomen yumurta oluşumunu sağlıyor.. ama metformini de bir araştır derim arkadaşım.. gerçekten pkolular için mucize bir ilaç.. doktoruna bir danış istersen..

kızlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim.wool arkadaşım ben 8 gün falan soğan suyu içtim ama sonra bıraktım devam edemedim ve ondan sonra 2 ay geçti ve ben 1 ayda 2 kez adet oldum 12 gün arayla.ve sonra bir doktora daha gittim ona söylemedim pko olduğumu bakalım aynı şeyi söyleyecekmi diye ve o bana hiç pko var falan demedi.ya gerçekten soğan kistleri yok etti yada doktora göre değişiyor görüş açısı.sana da çokk geçmiş olsun canımm inşallahh en yakın zamanda tekrar bebeğine kavuşacaksın.

tuncss canım sende çok sağol inşallah senin içinde bu ay son ayın olur ve bu bekleyiş biter meleğin gelir.şimdi ben sizleri hep takip ediyorum doktorumun bana pkosun dediği günden beri ve metamorfini araştırdım gerçekten çok güzel sonuçları varmış ama şimdi ben doktoruma söylesem bana kızar nerden duydun diye.geçen ay rahim filmi çektirdim ve çok ağrılıymış falan dedim kızdı bana nerden biliyorsun diye.ama yine de şansımı deneyeceğim hem agnucaston için hem metamorfin için.birde şunu düşünüyorum acaba doktor vermeden kendim alsam zararlı olurmu.

merhaba kızlar ben geldim.çok özledim sizleri 2gündür bi boşluk hissettim buraya gelemeyince.neler yaptınız görüşmeyeli yeni haberler var mı?geçmişi okuyamadım daha çok yazmışsınız yine.
tuncss canm nasılsın belirtiler var mı nasıl gidiyo bekleyiş?ben bugün adet oldum.dr.ma sinir oldum 18nde bakacağız demese ben ayı 22sine kadar beklemeyi düşünüyodum çünkü geçen ay 21nde olmuştm kandan bakıp morel bozmaya gerek yoktu neyse toparlandım iyiyimen azından söktürücü içmeye gerek kalmadı çok şükür.

canım ben bugun ani bir kararla doktora gittim..yumurtladım mı bari onu bileyim diye. ve, hamilelik kesesi gördü. şok geçirdim, ağlama krizine girdim:KK43: kadın sarıldı bana. 30unda gel kalp atışına bakalım dedi.
bu ay bebek hiç aklımdan çıkmadı açıkçası,kafamı dağıtamadım. oyuzden olmaz diyordum ve biliyosun 2 ay once kimyasal düşüğüm de oldu. bu ay sadece metformin içmiştim. demek işe yaramış. 7 aylık tedaviden eli boş ve iğneye geçmek üzereyken şaşkın ve tabi ki endişeliyim. 2 yıllık bekleyiş.. sonunda bitiyor mu,bilmiyorum inşallah Allahım bu sefer benimle kalsın:KK43: hepinize yaşatsın, vallahi dua ettim her birinize.
bu arada metformine devam dedi 1 ay daha. elevit vitamin ve coraspirin verdi. leke kanama falan olursa gel dedi. sürekli çamaşırıma bakıyorum korku içindeyim. henüz kimseye söylemedik eşim de korkuyor kalp atışlarını duymadan sevinemiyoruz. psikolojik mi bilmem karnımda batmalar kasılmalar oluyor

canm varya inanamıyorum şuan nasıl sevindim anlatamam.hiç beklemiyodum çok güzel bi süpriz oldu.sana da öyle oldu dimi kaç zamandr çok üzgündün umutsuzdun Allah'a çok şükür yüzünü güldürdü rabbim.canm benm ya Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı olsun.ne kadarlık acaba keseyi gördüğüne göre.
tam sende benm gibi iğnelere geçecektin negüzel hiç gerek kalmadı onlara.canm çok çok çok sevindim bizlerede dua et oldumu öpüyorum...

en güzelini yapıyorsun vallahi.dert yok sorun yok ütüleme yok.süpersin valla.

aynen ya her ütü yaptığımda geriliyordum şimdi rahatım Allaha şükür...

oo süper yöntem.. bende kuru temizlemeciye götürüyorum orda ütületiyorum.. evde makinede yıkıyorum. makinemim elde yıkama özelliği var. süper bişey.. tambur dönmüyor sağa sola yavaş yavaş salınım yapıyor.. bol suyun içinde sallanıyor sadece kıyafet.. çok rahatlık valla.. yeni evine beyaz eşya alacaksan bu özellikleri araştır derim..
bende ilk zamanlar çok stres oluyor kaynanaya götürüyordum ütülesin diye baktım sonraları ayıp olcak :KK9: şimdi hallediyorum ben..
bu arada ateşin süper gidiyor.. hadi bakalım inşallah güzel haber gelir senden de..

ben makinemi aldım canım arçelikten daha paketinde öyle bir özelliği varmı bilmiyorum 8 kilo istedim birde 15dk yıkama programı olandan kırışık önleyici özelliği var sanırım bundan bahsediyorsun ütüye verdiğim yer dedi makinede yıkama kızım elde yıka yazık güzelim pantolonlara diye bende biraz suda bekletiyorum sonra yıkıyorum kaynanamın makinesi çok kötü çünkü

herkese mrb kızlar bende pko derdinden çok çektim ben evlendim ve hiç tedavi olmadan 3 aylık evliyken 2 aylık hamileymişim sonra bebegim oldu şuan 9 yaşında ben hani daha sonrada kolay olur düşüncesiyle korundum tam 7 yıl falan sonra 2. olsun istedik ama benim ailemde genel olarak pko hakim osnra dr gittim defalarca klomen iğne kullandım ama arka arkaya degil ara vererek bu böyle1,5 2 yıl sürdü her tedavim hüsranla sonuçlamdı ben daha sonra internetten araştırdım ve bitkisel kürler denedim kimden ne duyduysam mantıklı olanları denedim yine olmadı en sonunda dr bana ramazan ayını geçirelim sana gonal f tedavisini yapalım olmazsa tüp bebek dedi ama o dönemlerimi anlatamam yani o yüzden sizleri çok iyi anlıyorum ben ramazanı geçirmek için memlekete gittim ramazanda havalar çok sıcak ve bunaltıcıydı çok zor oruç tuttum daha sonra kardeşlerim sen hiç oruç yemedin hamilemisin falan dediler bende güldüm benim hep böyle 1 ay adet görüyorum 2 ay görmüyorum ama içleri rahat etsindiye test aldık yaptım ve sonuç inanılmazdı pozitif hemen dr gittim 7 haftalık hamile oldugumu söyledi şuan 19 haftalık hamileyim hiçbir zaman umudunuzu yitirmeyin bitkisel kürleri deneyin kaybedecek hiç birşeyiniz yok.............inanıyorum ki sizlerinde benim gibi hiç ummadık beklemedik bir anda hamile oldugunuzu öğrenirsiniz.......

merhaba hangi kürleri kullandın cnm yazarmısın

ateşin iyi gidiyor maşallah... :KK1: güzel haberini ne zaman alırız canım 10 gün var mı?

evet cnm bu sefer ateşim erken yükseldi neden bilmiyorum belki soğan yaptım ondan olabilir metformin erkene çekermi adetimi bilemem ama genelde on gün falan var

sen hayırtsuyu içiyordun dimi nasıl içiyoırsun sumu katıyorsun fincanmı içiuorsun yoksa çay bardagımı bende adetle içmeye başlayacmda

hayıtı ben içiyorum canm su olarak çay bardağının 3/1 ine hayıt gerisine su koyup sabah öğle akşam yemeklerden önce içiyorsun

tamam canım yarın sonucu alıralmaz gelip yazacagım buraya...
yanı muhakka düşürdüki benım reglim 2 3 aydan önce olmazdı reglı olmaya başladıgımdan beri hayatımda ilk kez 28. gün regli oldum

yanlız bu hayıtı agdetliyken kullanmak tehlikelı mıdır? bilenınız var mı

sanırım ilk üç ay ara vermeden içiyorsun diye okumuştum bir yerde ama ben adetliyken bıraktım bitince başladım

vallahi kızlar okadar hızlı ilerliyorki sizi takip edemiyorum.arada konulara atlıyorum kusura kalmayın.

biricik
hamile sanırım çok sevindim.

bende varım bende :))))

pardon canm unutmuşum seni.

123m: canım benim hangimiz önce vercez peki mutlu haberlerimizi benim bugün 5. günüm ya senin ? :)

bicim :i nşallah tutmuştur canım herkez için hayırlısı olsun

bicim ve bngl 33 : canlar ben tedaviye ilk başladığımda dr tüplerin açıkmış gibi kabul edip tedaviye başlayalım kabul ediyomusun dedi sonra kapalı çıkarsa bana kızma dedi çünki kimyasal gebelik yaşamıştım üzerinden 1 yıl geçmeden çekemem dedi bekledik zaten dr açıktır muhtemelen pko dan olmuyo dedi bi kaç ay denedik bu arada 1 sene doldu geçti artık çekelim dedim ben tamam dedi oda çektik ve temiz çıktı bence tüplerde bi sorun yok canlar bizim pko dan olmuyo :KK43:

canm adetinn 5.günümü iğnen 5.günümü test yapmana kaç gün var?rahim filmi çektirmeye karar vermiştim ama senn gibi bikaç yazılanları daha okudum vazgeçmek üzereyim şuan.

ben de 180 liraya çektirdim benimki baya uygun olmuş öyleyse ve filmden sonraki ay sadece glifor kullandım olmadı bu da 2. ayım filmden sonra dediğiniz gibi 3-6 ay sonrası ise ben yakınım desenize :) inşallah

evet şansın yüksek canm.

slmmm.bugün burda çok yağmur varr.canımda nedense çok sıkkın.normalde eşimle her cmrts gezerdik ama ben bugünn hiç çıkmak istemiyrmm.bedenimi çok yorgun hissediyrmm:KK50:

az önce öğrendiğim bi ahber beni dahada kötü etti.allah herkese çok versin ama içinde bizede versinn.ben ne yaptım kader sana dedittirdii.:KK50:

temmuzun ortasında kuzenim evlendii eşi 1.ay adet oldu 2 ay egbe kaldıı.çok sevindimmm.çünkü o kuzenimi ve yetzemi çok severimm.Allah benim kadar sizi uğraştırmasın die hep dua ettim gerek içimden gerek yüzlerinee.

ama biri vardikiii o bana çok acı veriyorduu.dayımın hanımı.kocaman kadın benlee uğraşıodu.her gördüğüde allah para verecene evlat evrsinn evlatsızlık çok zor.sorun sendemii eşindemii die beni depresyına sokarrrdıı:KK43::KK43:.ona çok ahh ettim.ben etmedimm içim etti resmen.benden 2yıl sonra kızı evlendi.allah kzınada yaşatsın dedimm.çünküü benii çok eziodu.bakalım allah vermiosa nasıl olacakmış oda görsün dedim kzıı evlendi 3ay sonra gebe kaldı doğum bile yaptı.ekim ayında oğlu evlendi gelini şimdi hamileymiş.demekki dedim ben kötüymüşüm.bişey yapmışımkii cezasını çekiyrmmmşimdii bu gelinlerin gebe kaldını duyan kaynanam bana daha çok yüklenecekkkk :KK14::KK14::KK14::KK14:

canm öyle düşünme sakın buda bizim sınavımız.Allah öyle insanlara hemen bebek veriyo ama onlar şükretmiyolar farkında deiller verennde alannda Allah olduğunn.kendilerimi yapıyo ondanmı oluyo tövbe yarabbim. Allah vermesin bakayım nasıl olacak.bilinçsiz insanlarla uğraşma canm üzme kendini onlar için.Allah iyi kuluna dert vermezmiş böyle düşün.hepimizin sınavı farklı canm ben kötüyüm diye düşünme ozman dünyada hiçbir kötünn çocuğu olmazdı.

selam tatlım iyiyim şükür ama sana bişey soracam ben 10 kasımda iğnemi vurdurdum bu 2 gün garip ağrılarım var bide tükürük testimde otlar var o 2. yumurta gelişiyor olabilirmi.bide ne ilginçtirki 3-4 gündür akşam 5 ten sonra feci midem bulanıyor dün eşim et kavuryordu allah o koku var ya ölecem sandım başladım böğürmeye.ondan önceki gün eşim turşu yiyordu bi canım çekti oturdum 8 tane filan yedim sanırım nasıl güzel geliyor yiyorum yiyorum doymuyorum resmen zaten midem sorunlu 1 saat sonra bi mide bulantısı eee o kadar turşu yersem saatlerce geçmedi.bak mesela şimdide feci mide bulantım var.
aaaa bu ne ya yarrabbim heveslenecem sonra gelecek o kırmızılar başlayacam ağlamaya.ya bu kadar erken belirtimi olur canım.

canm inşallah hamilesindir.hadi sizin güzel haberlerinizle sevineyim bu ay.nezaman belli olacak senn.

canım iğne tedavisi yaptırmadım ben değerleri düşürmeye çalıştık doktorumla.iğneyi yaptırmayıda düşünmüyorum .rahim filmi bendende istemişti.ama ben yaptırmayı düşünmüyorum rahim filmi yerine maydonozla süt buharını uyguluycam tüplerde tıkanıklık varsa açıyormuş doğal yollara başvuruyorum yani.çünkü ben inanıyorumki adetler düzene girip değerlerimiz de düzene girince bizim bebeklerimiz olucak.doktor kontrollerime tabiki devam .
bitki kürleri deniyorum neden dersen 2 ay klomen tedavisi ile olmadı ama soğan kürü ile hamile kalabildim birde şuna inanıyorum ; doktorlara gidip ilaç ,iğne bunlar beni çok yoruyo ve çok fazla stres yapıyorum her seferindede hayal kırıklığı olunca çok üzülüyorum bunu anladım.ama kürler ile zamanın akışına bırakıp bekliyorsun.daha iyi oluyo sanki şuan böyle

canm maydonozla süt buharını duymamıştım nasıl yapılıyo rahim filmi çektirmeye artk karar vermiştim ama şuan karasız kaldım.doğal şeylere bende çok inanıyorum.hatta hangisini yapacağımı bilemiyorum bu ay.hayıta başlasam diyorum soğanı 1kere daha mı yapsam diyorum.karar veremedim bi türlü rahim filmini biraz dahamı ertelesem.

Canım çokkkk tebrik ederim bu nasıl bir mucize gidiyorsun ve kese görüyorum diyor doktor harikaaaaaaaaa HAYIRLI OLSUN O KADAR ÇOK SEVİNDİMKİ AYYY ÇOK CANIM SIKKINDI ESER KALMADI RESMEN RABBİM İNŞALLAH sağlıkla sorunsuz kucağına almak nasib eder güzel güzel gebeliğini geçirirsin inşallahhhhhh çok sevivndim yaa çokkk hepinizin hamile kalmasını canı gönülden istiyorum Rabbim hangi kulunu sonsuz darlıkta bırakmış.yüzünüz gülsün umudunuz hiç eksilmesin :nazar::nazar::nazar:

reyyan nerlerdesin canm özletme kendini hamile olunca bizi unuttun mu?unutma canm bizlerede dua et.busmai'ye bende çok sevindim.

turuncu canm sen nasılsın nasıl gidiyo hamilelik.

Busmai canım tebrik ederim...İnşaallah rabbim sağlıkla sıhhatla bebeğini kucağına almayı nasip eylesin.
:KK16:Rabbim bu mucizeyi tüm isteyenlere nasip eylesin inşaallah.

canm varya inanamıyorum şuan nasıl sevindim anlatamam.hiç beklemiyodum çok güzel bi süpriz oldu.sana da öyle oldu dimi kaç zamandr çok üzgündün umutsuzdun Allah'a çok şükür yüzünü güldürdü rabbim.canm benm ya Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlı olsun.ne kadarlık acaba keseyi gördüğüne göre.
tam sende benm gibi iğnelere geçecektin negüzel hiç gerek kalmadı onlara.canm çok çok çok sevindim bizlerede dua et oldumu öpüyorum...

evet canım benim gibi belki de senin de ara verdiğinde olur.istersen bu ay ara ver çünkü çok oldu böyle tedaviye ara verip hamile kalan.
kendimden umudu kesmiştim artık adetimi bekliyordum rahim filmi randevusu alacaktım. eşime de bana da sürpriz oldu.tabi hala tam sevinemiyoruz kalp atışlarını duymadan canım.hamile kalmak yetmiyor sürmesi lazım,bizim gibi zor bulanlar da kaybetmekten çok korkuyor haliyle.inşallah senin de gelecek en ümitsiz anında.

reyyan sağol canım. artık yaşama sevincimin bittiği anda geldi çok şükür, beni bırakmaz inşallah.birşey olur diye hep yatıyorum

turuncucum sağol inşallah devamı arkadaşlarımıza

Son düzenleme:
reyyan nerlerdesin canm özletme kendini hamile olunca bizi unuttun mu?unutma canm bizlerede dua et.busmai'ye bende çok sevindim.

turuncu canm sen nasılsın nasıl gidiyo hamilelik.

Merhaba canım...Çok iyim teşekkür ederim.Hamileliğim çok rahat ve güzel geçiyor çok şükür.
Hala bebeğime bişey olacak korkusunu üzerimden atabilmiş değilim ama yinede tadını çıkarmaya çalışıyorum.
Sen nasılsın canım?Beklenen tarih ne zaman ?

merhaa kızlar nasılsınız bakim ben iyiyim gayet iyiyim gün sayıyorum bugün daha 7. günüm demin sağlıkocana gliforu yazdırmaya gittim bi gelimn damat yani yeni evli çift geldiler kız içeri girip çıktı çocuk neyin var dedi kız çok normal bi şekilde hamileymişim dedi ve çocukla iyi deyip arkalarını dönüp gittiler şok oldum bu kadar normal karşılanır mı ben mi çok abartıyorum dedim yaaaa hiç sallamadılar :) allahım sen kıymetini bilene sabretcek mi diye denersin kıymetini bilmeyene de kıymetini bilip şükretcek mi diye denersin sennnnn çooook büyüksün rabbim :)
böyle olur işte canım bazıları hemen sahip olur bazılarıda mücadele ile ama bzimkisi daha kıymetli olucak çünkü zor bir mücadele sonucu elde edicez inanıyorum.

ecrin canım gribim daha geçemedi boğuşuyorum hala... eşim de hastaydı... yani bu aydan hiç umudum yok akıntımın olduğu tüm günleri kaçırdık ne yazıkki...
hayırlısı artık...ama başım geçti şükür... sen nasılsın canım?
:KK8:
biçim geçmiş olsun canım gün gün takip ettikte ne oldu beklemediğin anda geliverir.en güzeli at kafandan geçen ay zaten stres yetti sana.

kızlar yarın öğleden sonra hormon sonuçlarımı alacagım. bakalım hayıt kaça düşürmüş lh'ımı
canım bende çok öğrenmek istiyorum.çok kararsızım bu hayıt konusunda .

anladım canım.. hadi bakarsın hamişsindir.. hiç belli olmaz...
nanıyorum ben senden güzel haberi duyacağıma.

pardon canm unutmuşum seni.

canm adetinn 5.günümü iğnen 5.günümü test yapmana kaç gün var?rahim filmi çektirmeye karar vermiştim ama senn gibi bikaç yazılanları daha okudum vazgeçmek üzereyim şuan.

evet şansın yüksek canm.

canm öyle düşünme sakın buda bizim sınavımız.Allah öyle insanlara hemen bebek veriyo ama onlar şükretmiyolar farkında deiller verennde alannda Allah olduğunn.kendilerimi yapıyo ondanmı oluyo tövbe yarabbim. Allah vermesin bakayım nasıl olacak.bilinçsiz insanlarla uğraşma canm üzme kendini onlar için.Allah iyi kuluna dert vermezmiş böyle düşün.hepimizin sınavı farklı canm ben kötüyüm diye düşünme ozman dünyada hiçbir kötünn çocuğu olmazdı.

canm inşallah hamilesindir.hadi sizin güzel haberlerinizle sevineyim bu ay.nezaman belli olacak senn.

canm maydonozla süt buharını duymamıştım nasıl yapılıyo rahim filmi çektirmeye artk karar vermiştim ama şuan karasız kaldım.doğal şeylere bende çok inanıyorum.hatta hangisini yapacağımı bilemiyorum bu ay.hayıta başlasam diyorum soğanı 1kere daha mı yapsam diyorum.karar veremedim bi türlü rahim filmini biraz dahamı ertelesem.
bir tencere sütün içine maydonozu katıp kaynatıyorsun beline bir battenye sarıp bu tencerenin buharına üzerine oturur gibi yapıyorsun ama oturmuyorsun yanarsın.dışarı hava geçmesin diye battaniyeyi beline sarıyorsun ama hiç üşütmemen lazım adetin bittikten hemen sonra sanırım 5 gün yapılıyor. tüplerde tıkanıklık varsa çok iyi geliyormuş bununla hamile kalan çok kişi var.alternatiftıpgebelik öncesi ve sonrsı bölümünde var orayı okursan daha iyi olur canım ben adetim bittikten sonra 5 gün denemeyi düşünüyorum.pek sıcak bakmıyorum rahim filmine.

Son düzenleme:
hayırlısı olsun canım en azından bu ay dinlenmiş olursun. dinlenmek çok olumlu etki yapıyor..
bence de canım kafam rahat en azından kaygım yok... sizlerin haberleri yeterince sevindirdi bir süre idare eder bu beni:KK9:

tamam canım yarın sonucu alıralmaz gelip yazacagım buraya...
yanı muhakka düşürdüki benım reglim 2 3 aydan önce olmazdı reglı olmaya başladıgımdan beri hayatımda ilk kez 28. gün regli oldum

yanlız bu hayıtı agdetliyken kullanmak tehlikelı mıdır? bilenınız var mı
adetliyken ben içmiştim sorun olmamıştı canım...

hohoyt:KK1: evet ayda tek bir ilişkiyle.. :KK1:
valla oldu mu oluyor :))
bu da Allah'ın kudreti olsa gerek :KK9:
darısı bize olsun..
busmai dua et:KK16:
ben de hepimize dualar ediyorum... kalbim aklım sizlerle kızlar...

ayy iyiyim sanırım.. depresif hale büründüm bugün kırmızılar gelecek diye..
bekliyorum işte..
sende durumlar ne?
gelmiyecekler bu defa annenin evinin uğurunu aldın sen canım.... bu defa gelsin bebeğin gitsin kırmızılar... :KK9:
bence de en iyisini yapıyorsun ben de takmıyorum zaten olacaksa tek gecede bile olur.
aynen öyle canım sıkılıp üzülmekle ilişkiyi zora sokmakla olmaz bu bebek işi... rahat olmak gerekli akışına bırakmalı...

testlerime yazık canım benim.. biliyorum geleceğini.. eğer çarşamba sabahında gelmemiş olursa test yaparım.. ama şu anda negatifi görmeye gücüm yok :KK14:
salı yapıyorsun o testi canım yani yarın sabah...

klomen kist de yapabilir mevcutları da tetikleyebilir bu nedenle içerken adet 8.10.14. günleri arasında kontrole gitmen şart gerekirse doktor müdahale eder...

evet cnm bu sefer ateşim erken yükseldi neden bilmiyorum belki soğan yaptım ondan olabilir metformin erkene çekermi adetimi bilemem ama genelde on gün falan var
canım metformin de çok etkili ben günde 850mg içiyorum hala ve iyi hissettiriyor...1 kilo verdim ben... karnım bile inceldi tabi yediklerime de dikkat ediyorum sadece ilaçtan değil yani...
senin hamile haberini alalım artık canım benim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....:emir_bebek:
biricik
hamile sanırım çok sevindim.

yo değil canım yani bilmiyoruz nete gelmediğinden hamile mi değil mi bilmiyoruz keşke olsa bizler hamile olmasını ümit ediyoruz sadece....
:KK1:

biçim geçmiş olsun canım gün gün takip ettikte ne oldu beklemediğin anda geliverir.en güzeli at kafandan geçen ay zaten stres yetti sana.

attım kafamdan zaten kafamdan atamazsam eşim anlıyor ve çok kızıyor bana haklı da... nasıl olsa olacak er ya da geç baskı stres yapmanın hele sırf bu sebepten ilişki olmalı diye direnmenin alemi yok... geleceği varsa gelir Reyhan ınki gibi.... :KK1: :KK9:

X