Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

eğer ki geleceği varsa bebeğinin önünde hiçbir engel duramaz inan buna... inşallah bu ay olsun gelişi de sen de biz de sevinelim canım....
az kalmış 1 hafta hatta 6 gün sabret tamam mı?
:nazar: kutlarız inşallah iyi haber gelir de kutlarız....
öptüm canım görüşürüz...
çok takmıyorum canım bak busmainin kendi kendine olmuş.bazen çok yorgun oluyorum ilişkiyi 3 4 atlıyorum aman diyorum olacaksa 1 günde bile olur diyorum yeter ki rabbim istesin.ama bugün umutsuzum çünkü adet belirtileri var belim ağrıyor sinirliyim.hani göğüslerde ağrı olsa diyecemki hamileyim ama o yok ve dikkat ettim kimin göğüslerinde ağrı varsa o hamile.sanırım bu ay da olmayacak aman kısmet ne yapaılım.hala ufak bi umudum var ama çok azaldı.

ewet cnm günüm daha gelmeden belirtilerim vardı göğüslerim cok agrıyordu ayaklarım cok üşüyodu ve en önemlisi ben cok sık tuvalte cıkmaya baslamıstım allah allah noluo ya demeye basladım kendi kendime ben geceleri hiç uyanmam v için ama geceleri bile uyanıodum ve göğüs agrım oldu normalde adet dönemnde pek agrımaz göğüslerim benm sende ne ggibi belrtiler var ha bide doymuodum sürekliacıkıodum sizede sölüodum şimdi hiçbişe yiyemiorm :S :KK37::KK37:
ilgincitir bazı saatlere midem bulanıyor,belim ağrıyor ,adet öncesi gerginlik var,sivilce çıktı.ama maalesefki göğüs ağrım yok zaten bende hiç olmaz adet olacağım zamanda bile olmaz.bence göğüsteki ağrı en büyük belirti oda bende yok sanırım bebiş yok.

359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com

acayip yine bu ay...

biricik canım ya nerelerdesin sen? merak ediyorum....
canım nasıl bi tablo bu sen bence gene yumurtluyorsun bu günlerde.

ayy gelsin tabi ya küçüğün gelsin.... az kaldı 3 güne öğrenirsin de mi? oh oh şükür...
canım ben zaten ilacı bırakmam şimdiden kilo verdim... yemek yemeyi unutsam da bu ilaç beni dirençli kıldı ben nasıl titrerdim acıkınca şimdi çok iyiyim...
bence de gebelikte de bir süre devam edilebilirmiş...
almanyada yapılan araştırmalar sonucu hamileliğin ilk 3 ayında metformin alımının düşük engellediği ve sağlıklı bebekler dünyaya geldiği kanıtlanmış internetten okumuştum..tabi pko sendromu için geçerli bu...:))
tartıda ölçtünmü ciddi ciddi kilo verdinmi canım ne güzel ya.gerçi sen sporda yapıyordun değilmi.

kızlar sizin fikrinize ihtiyacım var :KK43: öncelikle bekarım ve tedavimi size söyleyeyim. metformin kullanmaya başladım bu ay 2 ayım okuduğum ve duyduğuma göre 3 . aydan sonra adetler düzene girebilirmiş. bende 3 . aya başlayacağım. erkek arkadaşıım eczacı (hala öğrenci ama )ona metformin kullandığıımı söyledim oda böbreklerin iflas eder dedi doğum kontrola devam et dedi:KK43: :KK43: bundan önce doğum kontrol haplarını 6 ay kullandım bi değşiklik olmadı.doğum kontrol hapları bende kilo aldırıyor bu hastalık içinde kilo başbelası ne yapayım kızlar :KK43: :KK43:
doğum kontrol hapı resmen bütün hormonları ve sinir sistemini alt üst ediyor ki oda böbreklere zarar veriyor bence metformine devam et ama günde 1 tane al 850 mglik.

metformin pko için çok etkili bi ilaç ben 6aydır kullanıyorum adetim düzene girdi 5kilo verdim böbreklere zarar verdiği konusunda kesin bi bilgim yok ama bol su ile kullanırsan bence etkisi olmaz ben öyle yapıyorum en az 8-10bardak su içiyorum
ne kadar güzel kilo verdirmiş sende ayy inşallah bende veririm.

aaa canım tam benim değerlerin varmış bende bu ilaca başlarken 57 kilodaydım şimdi 54e düştüm (doğum kontro hapları yüzünden 7 kilo almıştım). Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için bende bırakmayacağım :)
bencede bırakma.

canım ben bugun ani bir kararla doktora gittim..yumurtladım mı bari onu bileyim diye. ve, hamilelik kesesi gördü. şok geçirdim, ağlama krizine girdim:KK43: kadın sarıldı bana. 30unda gel kalp atışına bakalım dedi.
bu ay bebek hiç aklımdan çıkmadı açıkçası,kafamı dağıtamadım. oyuzden olmaz diyordum ve biliyosun 2 ay once kimyasal düşüğüm de oldu. bu ay sadece metformin içmiştim. demek işe yaramış. 7 aylık tedaviden eli boş ve iğneye geçmek üzereyken şaşkın ve tabi ki endişeliyim. 2 yıllık bekleyiş.. sonunda bitiyor mu,bilmiyorum inşallah Allahım bu sefer benimle kalsın:KK43: hepinize yaşatsın, vallahi dua ettim her birinize.
bu arada metformine devam dedi 1 ay daha. elevit vitamin ve coraspirin verdi. leke kanama falan olursa gel dedi. sürekli çamaşırıma bakıyorum korku içindeyim. henüz kimseye söylemedik eşim de korkuyor kalp atışlarını duymadan sevinemiyoruz. psikolojik mi bilmem karnımda batmalar kasılmalar oluyor
oleyyyyyyyyyyy oleyyy süperrrrrrrrrrrrrr çok sevindim çokkkkkkkkkkk:nazar::nazar::KK52::KK52:darısı başımıza tatlım.ya sen nasıl bir sürecteydin klomene filan aramı vermiştin tatlım.

bicimmm

benim tablomda veri girince ingilizce bişiler çıktı eşime okuttum biraz ama sora geri dönünce yumurtlama çizgim apayrı yerde çıktı ve kesik kesik anlamadım gitti :44:

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
peki çıkan yazı neymiş eşin türkçeye çevirdimi tatlım.bence tam olarak yumurtlama gününü kestirememiş ortalama olarak almış ondan kesikli çizmiş olabilir sen bugünlerde ilişkiye dikkat et canım

sağol bitanem, evet sen bildin.. adet belirtilerimi hamileliğe yordun. Allah da seni sevindirsin inşallah en yakınn zamanda

şu belirtileri en ince ayrıntısına kadar yazarmısın tatlımmmmm.

sende herhangi belirtiler varmı tatlım.göğüs ağrısı mide bulantısı bel ağrsı sivilce gibi..yani bildiğin adet belirtileri varmı tatlımmm.sana da az kaldı hadi hayırlı haberler ver bize tatlım sana da sevinelim bak busmai yeye ne güzel kendi kendine oldu.

yaaa kızlar alıntıyı cevaplayamıyorum bide bu herkezinkini aynı anda cevaplıyosunuz yaaaa ben yapamıyorum anca böyle bazen cevaplıyo bazende cevaplamıyooo yardımm !

123m canım 10 kasımda iğne olmusun 26-27-28 kasımda öğrenirsin sıra sende :)

busmai tatlım çok sevindim yaaaa ne güzel hepimiz hamile kalcaz bu gidişle demi inşh.... tatlım benim dr öle dedi seni hemen radyasyona maruz bırakmak istemiyom 1 sene dolması lazım dedi bende dinledim allahtan oldu bitti ve temiz çıktı :)

bicim canım teş.ederim cevapların için bu ateş tablosunu nasıl yapıyosunuz ve neyi belirtiyo ayrıntılı anlatırmısınız gelecek ay olmazsa bende yapayım :)

gyaman : inşallah hepimiz için hayırlısı olsun tatlım para boş 3 kuruş eksik fazla önemli değil önemli olan dediğin gibi ağrısız yapmaları valla canım ben pek bi ağrı hissetmedim adet sancısı gibi o an oldu geçti tabi sonrasında biraz kanamam oldu

evet kızlar tüm ümitler yeniden parlıyorrrr bi arkadaş daha hamile kaldı çooooook sevindik :)

doğum kontrol hapı resmen bütün hormonları ve sinir sistemini alt üst ediyor ki oda böbreklere zarar veriyor bence metformine devam et ama günde 1 tane al 850 mglik.

.

sağolasın canım bende bırakmayacağım :) sizlerin güzel haberlerinizi okuyunca hiç de bırakmayı düşünmüyorum. yalnız ne kadar süre kullanmamız gerekiyor ömür boyu mu kullanacağız bu ilacı ?

evet canım herkese tek tek sıra geliyor burda inşallah.hiç sıranın bana geleceğini düşünmüyordum. kesinlikle beni şok eden de ekrandan öğrenmek oldu.

sağol canım içimi rahatlattın. Allaha emanet..inşallah duyarız pıt pıtları:nazar:

çok sevindim canım.sorunsuz bir hamilelik diliyorum.

canım ben bugun ani bir kararla doktora gittim..yumurtladım mı bari onu bileyim diye. ve, hamilelik kesesi gördü. şok geçirdim, ağlama krizine girdim:KK43: kadın sarıldı bana. 30unda gel kalp atışına bakalım dedi.
bu ay bebek hiç aklımdan çıkmadı açıkçası,kafamı dağıtamadım. oyuzden olmaz diyordum ve biliyosun 2 ay once kimyasal düşüğüm de oldu. bu ay sadece metformin içmiştim. demek işe yaramış. 7 aylık tedaviden eli boş ve iğneye geçmek üzereyken şaşkın ve tabi ki endişeliyim. 2 yıllık bekleyiş.. sonunda bitiyor mu,bilmiyorum inşallah Allahım bu sefer benimle kalsın:KK43: hepinize yaşatsın, vallahi dua ettim her birinize.
bu arada metformine devam dedi 1 ay daha. elevit vitamin ve coraspirin verdi. leke kanama falan olursa gel dedi. sürekli çamaşırıma bakıyorum korku içindeyim. henüz kimseye söylemedik eşim de korkuyor kalp atışlarını duymadan sevinemiyoruz. psikolojik mi bilmem karnımda batmalar kasılmalar oluyor
:2: bu gözyaşım sevinçten ay çığlık attım evde çok sevindim canım benim :KK24::KK42: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
nasıl sevindim bilmen mümkün değil... ve hiç beklemiyordum bunu güzel haber alacağımı düşünmeden açtım bilgisayarı :KK76::KK76::KK76::KK76:nasıl iyi geldi bunu duymak anlatamam keseyi gördüğüne göre canım 5.5 haftalık falan olmalısın.... maşallah metformine devam... progestnı da sor canım... bu defa düşmeyecek ben inanıyorum sen de inan...:KK52:
Allah sonuna kadar yüzünü güldürsün canım....
bicimmm

benim tablomda veri girince ingilizce bişiler çıktı eşime okuttum biraz ama sora geri dönünce yumurtlama çizgim apayrı yerde çıktı ve kesik kesik anlamadım gitti :44:

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
17. gününde yumurtladın demiştim sana hatırlarsan canım... sonradan ateş yükselmesi daha fazla ve stabil olunca ilkini silmiş ve bu yeni günü yumurtlama olarak kesin karar verip kabul etmiş... düz çizgi çekmemesi tamamen 17 ve 18 günlerinde akıntı işar. değil ondan...
öptüm canım.... gelecek gibi bebeğin tablona göre...

bilmem bazen iyi bazen kötü.tahlillerimi yaptım yaptığım sonuçlar hastaneden hastaneye farklılık gösterdi.
rahim filmi çektim.kalp şeklide çıkmış o da düşük sebebi imiş.
kan pıhtılaşmasından birini yapamadım.
bana doktor uygun bulamıyorum.
düşük olunca doktorlar daha çözümsüz ve bilgisiz sanırm.sürekli doktor arıyorum.
bir taraftan bunlara koşuyorum bir taraftan işe yetişmeye çalışıyorum.ev sorumluluğuda var tabi.
senin metformine başlamana sevindim şimdi gördüğüm kadarı ile bizim için mucize ilaç bu.
işte böyle...
arkuat rahimden korkma gebeliğe engel değil ancak her ay testini yap gebeysen doktor önerileri olacak sana canım....dinlenme ve ilaç şeklinde...
metformine bayıldım ben harika ilaçmış....
beniim rahmmime de bikornuat denmişti ama usg den bakılarak...

çok takmıyorum canım bak busmainin kendi kendine olmuş.bazen çok yorgun oluyorum ilişkiyi 3 4 atlıyorum aman diyorum olacaksa 1 günde bile olur diyorum yeter ki rabbim istesin.ama bugün umutsuzum çünkü adet belirtileri var belim ağrıyor sinirliyim.hani göğüslerde ağrı olsa diyecemki hamileyim ama o yok ve dikkat ettim kimin göğüslerinde ağrı varsa o hamile.sanırım bu ay da olmayacak aman kısmet ne yapaılım.hala ufak bi umudum var ama çok azaldı.

tartıda ölçtünmü ciddi ciddi kilo verdinmi canım ne güzel ya.gerçi sen sporda yapıyordun değilmi.

canım bence de takılma bak busmai test ble yapmadı umursamadı ve geldi meleği ve onunl kalacak bu defa hissediyorum bunu....
canım bu gün annemlerde tartılacağım :))
yazarım sana ama göbeğim gitti 11 gündür içiyorum ve göbeğim gitti inanamıyorum hala...:KK52::KK76:

canım benim ya yazdıklarını okudum güçlü ol .zamanı gelecek emin ol.moralini kimsenin bozmasına izin verme .sen kötü değilsin tam tersine böyle bir sabır yaşadığın için Allahın sevdiği kulusun.bu karşına çıkan insanlar senin sınavın.sınavını geçip en güzel hediyeni alıcaksın.

saol cnmm bugün daha iyiyimm:KK19:

busmai

bebeğinn hayırlı olsun.rabbim kucağına almayıda nasip etsinn ve bizedee seninki gibi bi mucize yaşatsınn

sağolasın canım bende bırakmayacağım :) sizlerin güzel haberlerinizi okuyunca hiç de bırakmayı düşünmüyorum. yalnız ne kadar süre kullanmamız gerekiyor ömür boyu mu kullanacağız bu ilacı ?
onu bende hiç bilmiyorum canım
:2: bu gözyaşım sevinçten ay çığlık attım evde çok sevindim canım benim :KK24::KK42: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
nasıl sevindim bilmen mümkün değil... ve hiç beklemiyordum bunu güzel haber alacağımı düşünmeden açtım bilgisayarı :KK76::KK76::KK76::KK76:nasıl iyi geldi bunu duymak anlatamam keseyi gördüğüne göre canım 5.5 haftalık falan olmalısın.... maşallah metformine devam... progestnı da sor canım... bu defa düşmeyecek ben inanıyorum sen de inan...:KK52:

17. gününde yumurtladın demiştim sana hatırlarsan canım... sonradan ateş yükselmesi daha fazla ve stabil olunca ilkini silmiş ve bu yeni günü yumurtlama olarak kesin karar verip kabul etmiş... düz çizgi çekmemesi tamamen 17 ve 18 günlerinde akıntı işar. değil ondan...
öptüm canım.... gelecek gibi bebeğin tablona göre...

arkuat rahimden korkma gebeliğe engel değil ancak her ay testini yap gebeysen doktor önerileri olacak sana canım....dinlenme ve ilaç şeklinde...
metformine bayıldım ben harika ilaçmış....
beniim rahmmime de bikornuat denmişti ama usg den bakılarak...

canım bence de takılma bak busmai test ble yapmadı umursamadı ve geldi meleği ve onunl kalacak bu defa hissediyorum bunu....
canım bu gün annemlerde tartılacağım :))
yazarım sana ama göbeğim gitti 11 gündür içiyorum ve göbeğim gitti inanamıyorum hala...:KK52::KK76:

evet ya busmai bende şaşkınlık yaptı resmen.sanırım oda önceleri klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştı ama kaç ay bilmiyorum tam ara verdiği dönem gelmiş bebeği.hadi bak sende aradasın inşallah hepimiz güzel haberler verirriz inşallahhhhh.bende o kadar büyük etki yapmadı şu metformin hatta 2 gündür alamıyorum ilacı hani akşamları mide bulantım var ya bide onu alırsam diye korkuyorum ama bugün alacam artık.

yaaa kızlar alıntıyı cevaplayamıyorum bide bu herkezinkini aynı anda cevaplıyosunuz yaaaa ben yapamıyorum anca böyle bazen cevaplıyo bazende cevaplamıyooo yardımm !

123m canım 10 kasımda iğne olmusun 26-27-28 kasımda öğrenirsin sıra sende :)

busmai tatlım çok sevindim yaaaa ne güzel hepimiz hamile kalcaz bu gidişle demi inşh.... tatlım benim dr öle dedi seni hemen radyasyona maruz bırakmak istemiyom 1 sene dolması lazım dedi bende dinledim allahtan oldu bitti ve temiz çıktı :)

bicim canım teş.ederim cevapların için bu ateş tablosunu nasıl yapıyosunuz ve neyi belirtiyo ayrıntılı anlatırmısınız gelecek ay olmazsa bende yapayım :)

gyaman : inşallah hepimiz için hayırlısı olsun tatlım para boş 3 kuruş eksik fazla önemli değil önemli olan dediğin gibi ağrısız yapmaları valla canım ben pek bi ağrı hissetmedim adet sancısı gibi o an oldu geçti tabi sonrasında biraz kanamam oldu

evet kızlar tüm ümitler yeniden parlıyorrrr bi arkadaş daha hamile kaldı çooooook sevindik :)

ateş tablomu bana Ronya yapmıştı canım itersen sen tuncss tan rica et...
her sabah aynı saatlerde bişey yemeden içmeden daha hareket etmemişken sabah ilk aldığın ateş önemli bir de akıntı durumunu işaretlemen ilişki günlerini işaretlemen gerekli canım...

tatlım senin süreci tekrar yazarmısın kaç aydır klomen kullanıyordun ve ara verdiğin dönem geldi bebişin yani.bide şey soracam sen rahim filmi çektirmişmiydin.ben bu ay da hamile kalmazsam çektirecem o rahim filmini aklımda hep ya tüplerde sorun varsa diyip duruyorum.bide seninde göğüselerinde bayağı ağrı şişme sızlanma oldumu genellikle hamilelik belirtisi göğüslerdeki ağrı oluyor bendede hiç ama hiç ağrı olmaz adet öncesi ve maalesefki şimdide yok ben pek umutlanmayayım bu ay en iyisi

busmai canım yeni okudum ya çok sevindim ben dedim burda yılbaşına kadar hamişler dolacak diye,allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin canım kaç haftalıkmış öğrendin mi canım bende hafta arası görcem keseyi inşaallah

sağol canım benim normalde 5 haftalık olması gerekiyor ama geç yumurtlamışım her zamanki gibi, o yüzden 4 haftalık dedi. 6 haftalıkken duyuluyormuş kalp atışları.

canım bende atanıncaya kadar görmemiştim trabzonu benm de köken buralı ama trabzonda doğup büyümedim nasip işte :)

ben de trabzon asıllıyım

oleyyyyyyyyyyy oleyyy süperrrrrrrrrrrrrr çok sevindim çokkkkkkkkkkk:nazar::nazar::KK52::KK52:darısı başımıza tatlım.ya sen nasıl bir sürecteydin klomene filan aramı vermiştin tatlım.

.
serophene ile 7 aylık bir süreç oldu.. artık iğnelerle tedaviye geçecekti. bu ay sadece metformin kullanmıştım canım . ben de ilişkiyi 2 bazen 3 gün arayla oldu ve 5 dk beklemişimdir topu topu sonra kalkıyordum olacaksa oluyor işte ama bebek isteği hep vardı içimde durup durup hüzünlenirdim. aklımdan çıkarmadım yani.

..:KK52::KK76:
canım çok sağol umarım bu kez sorunsuz gider. canım senin de hemen olsun artık beraber olalım bu süreçte herkese sıra geliyor Allahım mucizler bitmesin burda. progestana gerek yok dedi kanama olmadığı sürece. ben tabi tedirginim keşke verseydi içim daha rahat olurdu yine de kadının tecrübesine güvenmekten başka çarem yok.

çok sevindim canım.sorunsuz bir hamilelik diliyorum.

teşekkür ederim inşallah ben de sana diliyorum

busmai tatlım çok sevindim yaaaa ne güzel hepimiz hamile kalcaz bu gidişle demi inşh.... tatlım benim dr öle dedi seni hemen radyasyona maruz bırakmak istemiyom 1 sene dolması lazım dedi bende dinledim allahtan oldu bitti ve temiz çıktı
)

evet benim hiç kendimden umudum yoktu artık iğnelerle olacak diyordum. size cevap yazarken bile gene heyecan basıyor beni ve karnıma ağrılar girmeye başlıyor galiba psikolojik destek almam lazım

onu bende hiç bilmiyorum canım

evet ya busmai bende şaşkınlık yaptı resmen.sanırım oda önceleri klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştı ama kaç ay bilmiyorum tam ara verdiği dönem gelmiş bebeği.hadi bak sende aradasın inşallah hepimiz güzel haberler verirriz inşallahhhhh.bende o kadar büyük etki yapmadı şu metformin hatta 2 gündür alamıyorum ilacı hani akşamları mide bulantım var ya bide onu alırsam diye korkuyorum ama bugün alacam artık.
demi ya vallahi... sok olduk sevindik :)
ilacı yemek arasında yani yemek yerken iç canım hiç dokunmuyor o zaman ama iç ya ihmal etme bizlerin de gelecek meleklerimiz

canım çok sağol umarım bu kez sorunsuz gider. canım senin de hemen olsun artık beraber olalım bu süreçte herkese sıra geliyor Allahım mucizler bitmesin burda. progestana gerek yok dedi kanama olmadığı sürece. ben tabi tedirginim keşke verseydi içim daha rahat olurdu yine de kadının tecrübesine güvenmekten başka çarem yok.

bir aksilik olsaydı kese görünmezdi şimdi bundan sonra sen stresten uzak dur sıkıntı yapma ki hormonların güzel çalışsın bol su içeceksin ihmal etme bak içime doğmuş gibi su iç demiştim sana....
miğdeni de bulandırsa 2 damla limon sık içine ve ılık iç suyu tamam mı çok önemli canım ısrarla diyorum çünkü kendimle bir tutuyorum sizleri...
inşallah benim ve tuncss un da gelir meleklerimiz.... 123m de bu aydan umutlu g yaman da bakalım neler olacak?:KK76:
senin hamileliğin bana nasıl umut verdi bilemezsin...

Son düzenleme:
busmai

bebeğinn hayırlı olsun.rabbim kucağına almayıda nasip etsinn ve bizedee seninki gibi bi mucize yaşatsınn

inşallah rabbim..
canım herkesin sırası gelecek..
hepimiz birbirimizi anlıyoruz çocuğu olanlarla görüşmüyordum insanlarldan kaçıyordum sorarlar diye.. bunlar beni alt üst etti. artık dayanamıyorum dediğimiz anda sürpriz geliyor işte Allahım çok bekletmesin.

inşallah rabbim..
canım herkesin sırası gelecek..
hepimiz birbirimizi anlıyoruz çocuğu olanlarla görüşmüyordum insanlarldan kaçıyordum sorarlar diye.. bunlar beni alt üst etti. artık dayanamıyorum dediğimiz anda sürpriz geliyor işte Allahım çok bekletmesin.

hatırlıyorum face hesabını kapatmıştın herkesin çocuğu oldu diye bak allah verdi sana darısı başımıza inşallah dua et tatlım hepimize BİÇİMİN duası tutsun inşallah yılbaşına kadar herkes hamile kalsın inşallahhhh.bu aralar bende kimseyle görüşmüyorum bebek soracaklar diye hatta bayrama gidememiştim üzüldüm ama bi yandan da sevindim herkes bebek soracaktı.

tatlım senin süreci tekrar yazarmısın kaç aydır klomen kullanıyordun ve ara verdiğin dönem geldi bebişin yani.bide şey soracam sen rahim filmi çektirmişmiydin.ben bu ay da hamile kalmazsam çektirecem o rahim filmini aklımda hep ya tüplerde sorun varsa diyip duruyorum.bide seninde göğüselerinde bayağı ağrı şişme sızlanma oldumu genellikle hamilelik belirtisi göğüslerdeki ağrı oluyor bendede hiç ama hiç ağrı olmaz adet öncesi ve maalesefki şimdide yok ben pek umutlanmayayım bu ay en iyisi

canım 1 boş gebelik oldu.sonra 1 yıl bekledim adetlerim çok düzensizdi. olmadı.
sonra serophene kullandım 2 ay. (çatlatma iğnesiyle beraber)olmadı. 1 ay kist oldu doğumkontrol hapıyla geçti. sonraki 2ay da dinlendim kaldıramadım daha fazla. dinlendiğim 2 ay sonunda hamile olduğumu öğrendim ama hemen düştü keseyi göremeden.
sonra serophene kullandım tekrar. olmadı. artık bitti iğnelere geçicez dedi.
rahim filmi çektirecektim. korktum. biraz kendimi toplamam lazım dedim. eşim de sağolsun acele etme dedi. metformine başladım. 1 ay kullandım ve sonrası böyle.. belki de en baştan serophene yerine metformin kullanmalıydım. ama geçen ay kullandığım serophene nin etkisi bu ay da sürmüş olabilir. kızlar ben gene çok heyecanlandım çıkmam lazım şimdi :KK5:yaşadıklarım aklıma geldikçe kötü oluyorum panik atak mı oldum nedir

Son düzenleme:
hatırlıyorum face hesabını kapatmıştın herkesin çocuğu oldu diye bak allah verdi sana darısı başımıza inşallah dua et tatlım hepimize BİÇİMİN duası tutsun inşallah yılbaşına kadar herkes hamile kalsın inşallahhhh.bu aralar bende kimseyle görüşmüyorum bebek soracaklar diye hatta bayrama gidememiştim üzüldüm ama bi yandan da sevindim herkes bebek soracaktı.

ben de hepimiz için bu güne kadar etmediğim kadar çok dua ediyorum ve çok yürekten diliyorum canım....
2012 ye hamile girelim inşalaaaaaaaaaaaah :KK9:

canım 1 boş gebelik oldu.sonra 1 yıl bekledim adetlerim çok düzensizdi. olmadı.
sonra serophene kullandım 2 ay. (çatlatma iğnesiyle beraber)olmadı. 1 ay kist oldu doğumkontrol hapıyla geçti. sonraki 2ay da dinlendim kaldıramadım daha fazla. dinlendiğim 2 ay sonunda hamile olduğumu öğrendim ama hemen düştü keseyi göremeden.
sonra serophene kullandım tekrar. olmadı. artık bitti iğnelere geçicez dedi.
rahim filmi çektirecektim. korktum. biraz kendimi toplamam lazım dedim. eşim de sağolsun acele etme dedi. metformine başladım. 1 ay kullandım ve sonrası böyle.. belki de en baştan serophene yerine metformin kullanmalıydım. ama geçen ay kullandığım serophene nin etkisi bu ay da sürmüş olabilir. kızlar ben gene çok heyecanlandım çıkmam lazım şimdi :KK5:yaşadıklarım aklıma geldikçe kötü oluyorum panik atak mı oldum nedir

sakın endişe yok sakin ol hamile psikolojisine bürün ve kendine iyi bak canım :) sıvı almayı unutma...dinlen...ağır iş yok...

Son düzenleme:
X