Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

evet canım burası insana çok iyi geliyor tüm günümü burada geçiriyorum isteyen herkese dua ediyorum hem kendime hem sizlere herşey gönlümüzce olsun

tşk ederim canım gittim ama çıkmadı bugün tekrar gittim ultrasonda görünmedi kan testi istedi bekliyorum sonucu aslında bebek olmadığını biliyorum ama sorunum ne onu bilemiyorum ((

benim ilk 2011 ocak ayında öyle olmuştu sonra pko lu olduğumu öğrendim mayıs ayında çatlamayan yumurtada ağrı yapabiliyo

tamam hadi bakalım bakk en azından adetin gecikmedi tam zamanında geldi hemen 2 gün sonra yeni bi sayfa açılıyo buda bi gelişme demiiii

tamam hadi bakalım bakk en azından adetin gecikmedi tam zamanında geldi hemen 2 gün sonra yeni bi sayfa açılıyo buda bi gelişme demiiii

evet oda iyi bişe sonuçta bu ayın bidahaki ayın 3. günü gidicem doktora iğne tedavisi hakkında bilgin varmı denemye değermi ne dersin

kızlar siz ne kadar zamandır çocuk istiyosunuz 1 seneyi geçince olmuyor diyolar çok korkuyorum yaa olmazsa diye ((

ben henüz bir tedavi uygulamadım 8 aydır canım sence bende başlamalımıyım tedaviye

saol bicim bilmiodum bunu bak eşimle hergün tartısıos bişe yemion nie yemion die suyu cok içiorum zaten elimden geldigince ama süt iç diolar sütü içemiorum işte kabızlık yapıo süt bende içmiorm bende.su düşüğüde engelliomuş öyle duymştm

canım ben böğürtlen kökünü içtiğim ilk ay ne güzel yumurtladığımı görmüştüm sonra bıraktı bunu ama bu ay adetle bareber balşalamak isiyorum tekrar kaçkere kullanmak gerekiyor bunu bide benım doktroum epillasyona karşı çıkmıştı cocuk oldukdn sonra git demiti sen giidyordun dimi epilasyona doktor bişey demiyormu yanı bı sakıncası yokmu tedavı görürken epilasyona gitmenin

evet oda iyi bişe sonuçta bu ayın bidahaki ayın 3. günü gidicem doktora iğne tedavisi hakkında bilgin varmı denemye değermi ne dersin

canım iğne tedavisi hakkında hiç bişi bilmiyorum aşılama değil demi iğne ile yumurtaları uyarıyolar heralde klomenin yaptığı görevi görüyo sanırım ama tam bi bilgim yok

inşallah bugün senin güzel haberlerinide alalım canım biraz daha umudumuz artsın.ve mutlu olalım . :)

inşallah canm kan verdim geldim istemeye istemeye 1saat sonra belli olurmuş ama nasıl tlf etcem bilemiyorum

canm daha ilk çatlatma iğnenmiş hemen moralini bozma.aşılamada ilk seferde tutacağıda garanti deilki.o yüzden acele etme biraz sabır istiyo bizim hastalığımız.

aramıza hoşgeldin canm.idrar testleri yanılır ama kan testi kesin sonuç verir canm güvenme idrar testlerine.

kızlar kimse yokmu bileniniz varmı bende bebek istiyorum 8 aydır korunmuyoruz aklım çok karışık yardım edin lütfenn

kimse yokmu arkadaşlar benmi yanlış yere yazıyorum acaba

burdayız canm.öncelikle pkolu musun dr.a gittin mi?

canım inş. senin güzel haberini alırız.
yak aslında kararsızım ne yapıcağımı bilemiyorum sizce ne yapmalıyım iğne tedavisi olan arkadaşlar varmı burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…