Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım çok seviniyorum senin için bu ay çabuk geçiyor gerçekten de... bir bakmışsın ki anlamadan 10 gün geçmiş... yolculukta dikkat et kendine...
öpüyorum seni :KK9:

canım 1-2-3 diye saydığı 14 gün sayacak sonra da geri sayacak adet görmezsen şu gün test yapabilirsin diye...yumurtlamadan sonra 14 gün sayar 15. gün gelir adet senin daha 3 gün aymış, adet gelmezse 18. güne kadar testini yapabilirsin canım
inşallah ateşin hep yüksek devam etsin de sonucunu al canım....
http://www.fertilityfriend.com/home/359aa8
benimki de bu ve çok dengesiz yine ateş ben zor anlarım bu ateşle ne olup bittiğini... hastayım ya gripten de ateş var ve yanıltıyor tabloyu da beni de....

evet canım dikkat ediyorum ama ailede hasta olan biri oluyor mutlaka ve ben de kapıyorum virüsü yoksa ben kolay kolay hasta olmam yani direk geçiyor bana da kaçamıyorsun ki aileden olunca :KK43:(
inşallah sürpriz olur bana dediğin gibi... :KK1:

sağol canım sen de iyileş bir an önce ve bebeğinin haberini ver bizlere inşallah...

canım yarın güzel haberlerini bekliyorum...çok heyecanlı olmalısın ilk defa göreceksin bebeğini...

canım ateş tablon gerçekten inişli çıkışlı üstüne gripsin onunda ateşe etki var,senin anlaman zor olacak.aman bundan önceki aylar anladın ve ona göre ilişki yaptın kurulmuş gibi sonuç negatif,şimdi bişey anlamadan şansa ne gelirse diye olursa bence bebek olma olasılığı daha yüksek.

hmm dediğin kitabada bakarım güzelse saol canım

ne ağrısı çekiyorsun o zaman onu çözemedim her ay yumurta takibimi yaptırıyorsun anlayamadım ben yumurtayı hem ağrısından hem gazdan hemde akıntıdan anlıyorum hissediyorum resmen yumurtayı karnım gerildikçe geriliyor ve kasılıyor aynı klomen tedavisi görenler bilir o hissi :44:
ayyy ne şanslısın kendi kendine her ay yumurtlama oluyor demektir.

merhaba canlarrr inşallah herşey yolundadır geçmişe bakmadım şimdi bakacağım .biz bebişimle alışverişlere başladık biraz erken ama napayım kendimi tutamıyorum soğuk moğuk dinlemeden bebek magazalarında buluyorum kendimi 10. haftamızdayız ben bu gidişde doğana kadar evi dolduracağım.artık fasulyelikten çıkmış küçüğüm şekillenmiş iyice doktorum erken döllenme olduğu için erkek olma ihtimali yüksek dedi ama hayırlısı ne olursa olsun.Rabbim tüm isteyenlere nasib etsin sağlıkla sıhhatle ben hiç ummazdım helede bu kadar sağlıklı olacapını ALLAH biliyor ya gebe kalsam bile hep problemli geçer diye düşünürdüm ama tek bir sorun yaşamadım bir kere hamdolsu. o yüzden Rabbimin mucizelerine inanın canlarım onun rahimde can büyütmesi en büyük mucize.öpüldü herkesler..
canım ne güzel işte problemsiz hamilelik.bizlerede dua etmeyi unutma canım

canım biz de gittik bugün ve kalp atışlarını duydum, olamaz böyle bi şey yaaa..Ne kadar acaip ve değişik bi duygu..2 temmusda geliormuş bisimkisi :)
darısı başımıza inşallah.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.bizleride dualarında eksik etme tatlım.

slm kızlarrr nasılsınızz bis sabah doktora gittik geldikkk bebişimi gördükk sonunda rabbime şükürler olsun hatta kalp atışlarını bile duydukkk doktor dio masallah kalp atıslarını bile duyduk dio 6hafta 2 günlükmüşşş benim soğan cücüğümmmm oyy annesi yesin onuu :KK9: öğleden sonra tekrar gidicem 3 tüp kan verdim bazı testler yapacakmıs doktor öğlen sonu sonucları almaya gidices bakalım hayırlısıyla onlarda temiz çıkar inş.o kadar güzel bi duygukii anlatamam allahım en kısa zamanda sizlerede yaşatsın bu duyguyuu inş. hepinize her gün dua ediorum bian önce kavusun bebeklerinize diyeee inş en kısa zamanda hepinizin güzel haberlerini alırızzzz :KK16:

ne güzel canım ya kocaman olmuş senin cücük.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.bizlerede dua etmeyi unutma hamilelerin duaları tutarmış.bu arada geçmişten bahsetmişsin ilaç döneminden hani klomen art metformin kullanmışsın ama yumurta çatlamamış kiste dönüştü diye o ara çatlatma iğnesi vurdurmuşmuydun.yani vurdurduğun halde çatlamadımı yumurtan ve kiste dönüştü.

kızlar ateş tablonuz ne durumda yükselişe geçtimi.gerçi senin 3 yumoşun vardı her biri ayrı zamanda çatlarsa ateşin bi iner bi yükselir değişik bi tablo olur bence.
bngl33 sende bu cuma baktıracaktın demi adet günün cumaydı sanırım hadi hayırlısı canım.

http://www.fertilityfriend.com/home/387745 benim ateşim bi nota düştü ve sağ kasığım çok ağrıyor acaba diyorum doktor 2. bi yumurta görmüştü daha küçük o daha şimdimi büyüyor ateşte düşmeye başlarsa öyle düşünecem artık

Son düzenleme:
ne guzel artık avatar da degısmış çizelge de :emir_bebek:
:KK19: kucagına almayı nasıp etsın Allah

ewet artk deiştirim dedim :KK9::KK9:

resmin vee çizelgen süper olmuş canım benım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim vala kalp atışlarıda duyulmuş :nazar:[/QUOTE

tşk ederm canımmmm evet kalp atıslarınıda duyduk şükürler olsunki :KK49::KK49:

canım ateş tablon gerçekten inişli çıkışlı üstüne gripsin onunda ateşe etki var,senin anlaman zor olacak.aman bundan önceki aylar anladın ve ona göre ilişki yaptın kurulmuş gibi sonuç negatif,şimdi bişey anlamadan şansa ne gelirse diye olursa bence bebek olma olasılığı daha yüksek.

canım ne güzel işte problemsiz hamilelik.bizlerede dua etmeyi unutma canım

darısı başımıza inşallah.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.bizleride dualarında eksik etme tatlım.

ne güzel canım ya kocaman olmuş senin cücük.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.bizlerede dua etmeyi unutma hamilelerin duaları tutarmış.bu arada geçmişten bahsetmişsin ilaç döneminden hani klomen art metformin kullanmışsın ama yumurta çatlamamış kiste dönüştü diye o ara çatlatma iğnesi vurdurmuşmuydun.yani vurdurduğun halde çatlamadımı yumurtan ve kiste dönüştü.

canm çatlama iğnesi olmadım o ay sadece ilaçları kullanmıştm ama çatlamamıştıı

doktor ilaçları kullandırıp çatlatma iğnesi vurdurmadı ne ilginç neden vurdurmadıki acaba.yoksa sen doktora gitmeden kendinmi kullandın ilaçları.

hayır gidiodum ama daha tedaviye baslayalı iki ay olmustu 3ay ilaç kullanarak deneyelim olmazsa 3.ay çatlatma iğnesi vururuz demişti ama kist oldugu için iki ay ara verdik ne ilaca nede igneye gerek kalmadan geliverdi cücüğümm benim

hayır gidiodum ama daha tedaviye baslayalı iki ay olmustu 3ay ilaç kullanarak deneyelim olmazsa 3.ay çatlatma iğnesi vururuz demişti ama kist oldugu için iki ay ara verdik ne ilaca nede igneye gerek kalmadan geliverdi cücüğümm benim

onun için şaşırdım zaten canım.doktora ben gittim dediki ilaç tedavisine başlayaım işte serophene verdi ve o aya çatlatma iğnesini vurdu.ki bu benim ilaçlarla 5. denemem ama sadece 2 defa çatlatma iğnesi oldum.çünkü diğerlerinde yumurta istediğimiz kadar gelişmemişti.aaaa unuttum arada memlekete gitmiştim ordaki doktorda senin doktorun gibi klomeni verdi ama çatlatma iğnesi vurdurmadı sadece duphaston vermişti demek senin doktorunda onun gibi bi doktor o zaman ondan çatlatma iğnesi vermemiştir.

slm kızlarrr nasılsınızz bis sabah doktora gittik geldikkk bebişimi gördükk sonunda rabbime şükürler olsun hatta kalp atışlarını bile duydukkk doktor dio masallah kalp atıslarını bile duyduk dio 6hafta 2 günlükmüşşş benim soğan cücüğümmmm oyy annesi yesin onuu :KK9: öğleden sonra tekrar gidicem 3 tüp kan verdim bazı testler yapacakmıs doktor öğlen sonu sonucları almaya gidices bakalım hayırlısıyla onlarda temiz çıkar inş.o kadar güzel bi duygukii anlatamam allahım en kısa zamanda sizlerede yaşatsın bu duyguyuu inş. hepinize her gün dua ediorum bian önce kavusun bebeklerinize diyeee inş en kısa zamanda hepinizin güzel haberlerini alırızzzz :KK16:

Allahım ne güzel bir duygu çok sevindim senin adına canım.Allah sanada bebeğinede sağlık versin.Ne olur bize çok dua et.

Turuncummmm :KK19: seni burada gördüğüme inan çok sevindim. Nasıl özlemişim seni...:2:

Canım bende biliyorsun işte diyet diyet 62 kilo olmuştum evlenirken. Sonra 1 sende ne olduysa 80 kilo oldum. troid ilaçları kullanmaya başladım. regl düzene girmedi kadın hastalıkları doktoruna gittim. pko dedi. ilaç verdi bir müddet kullandım ama sonra bıraktım. şu andada kullanmıyorum. Bazı diş sorunlarım var. onlar için ilaç kullanmam gerekiyo ve grip oldum. bu kadar ilaç çok geldi. dişe ve gribe öncelik verdim.:18: sanırım 1-2 hafta içinde diş sorunum çözülecek. Sonra son hızla troid ve pko için ilacımı kullanmaya tekrar başlayacağım. Ve bu sefer çok ciddi kullanacağım. İnşallah bende senin ulaştığın sonuca ulaşabilirim. Şu an 78 kiloyum ama ara ara 75 e düşüyorum garip bi dengesizlik var o 3 kiloda...:18:

Allah senin bebeğine sağlık ve uzun ömürler versin hayırlı evlat nasip etsin inşallah çok sevindim senin adına.. inşallah hepimiz senin gibi şanslı oluruz.:KK76:

seni seviyorum turuncumm :nazar:

Canım benim gerçekten beraberce çok şeyler paylaştık...O günler hiç unutulmayacak cidden.:KK16:
Bende evlenirken zar zor 56 kiloyu görmüştüm.Evlendikten 1 sene sonra 14 kilo alarak 70 kiloya ulaşmıştım.Tabi o zamana kadar zaten düzensiz olan adetlerim iyice düzensizleşip pkonun bütün belirtileri baş göstermeye başlamıştı.
Düzenli ilaçlarımı kullandım ve rabbim bir evlat nasip eyledi çok şükür.İnşaallah sağlıklı bir şekilde kucağıma almayıda nasip eyler rabbim.
Topikimizde olan burcuözge arkadaşımızı hatırlarsın belki.Onada doktorlar pko teşhisi koymuş ama onuda rabbim çok bekletmeden meleğini gönderdi.Bebeğini kucağına almak için sayılı günleri kaldı.
Hiç bir zaman umudunu kaybetme ve kendini hazır hissettiğinde tedavine başla ilaçlarla.İnşaallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız.
Çok öpüyorum canım.

Karabocuq hadi gözün aydın canım.Bebeğinin kalp atışlarınıda duymuşun artık.İnşaallah rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin canım.
Rabbim isteyen herkese nasip eylesin.

Canım benim gerçekten beraberce çok şeyler paylaştık...O günler hiç unutulmayacak cidden.:KK16:
Bende evlenirken zar zor 56 kiloyu görmüştüm.Evlendikten 1 sene sonra 14 kilo alarak 70 kiloya ulaşmıştım.Tabi o zamana kadar zaten düzensiz olan adetlerim iyice düzensizleşip pkonun bütün belirtileri baş göstermeye başlamıştı.
Düzenli ilaçlarımı kullandım ve rabbim bir evlat nasip eyledi çok şükür.İnşaallah sağlıklı bir şekilde kucağıma almayıda nasip eyler rabbim.
Topikimizde olan burcuözge arkadaşımızı hatırlarsın belki.Onada doktorlar pko teşhisi koymuş ama onuda rabbim çok bekletmeden meleğini gönderdi.Bebeğini kucağına almak için sayılı günleri kaldı.
Hiç bir zaman umudunu kaybetme ve kendini hazır hissettiğinde tedavine başla ilaçlarla.İnşaallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız.
Çok öpüyorum canım.

yaaa burcudamı pko ydu. Ay ne güzel herkes bebişine kavuşuyor. İnan çok seviniyorum böyle haberleri duyunca. Zaten diş tedavisine özellikle başladım hamileyken başıma iş açmasın diye dolgularımı yaptırıyorum 2 tanede kaplamam var. onlar hallolunca hemen ilaçlara başlıcam. çok rahatlattın içimi çok teşekkürler canım benimmmmm

Allahım ne güzel bir duygu çok sevindim senin adına canım.Allah sanada bebeğinede sağlık versin.Ne olur bize çok dua et.

amin canım cok saol inş en kısa zamanda sizlerde tadarsınız bu duyguyu

Karabocuq hadi gözün aydın canım.Bebeğinin kalp atışlarınıda duymuşun artık.İnşaallah rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin canım.
Rabbim isteyen herkese nasip eylesin.

tşk ederim canım inş şimdilik bulantım flan yok ama bilmiorm bundan sonra olurmuu ama size bişe diim kızmayın bana:26: ya ben dogumdan acayıp derecede korkuorum nası dogrcam ben sezeryan ddiorum ama ondanda cok korkuorm yaa bu korkumu nası yenebilirim :44:

biliyorum canım duydum.annem de öyle olmuş. onu diyorum ya ben de. görmezden geliyorum adet belirtilerini hala umut besliyorum. inşallah hepimiz bir sürprizle karşılaşırız açıkçası henüz yumurtladığımı da düşünmüyorum bir kere daha böyle olmuştu.adetim 1 hafta geçmişti doktora gitmiştim yeni çatlamış yumurtan, 15 gün bekle demişti. bakalım şimdi ne diyecek.

genelde bebek için çok uğraşınca insan hamile kalsada inanası gelmiyor dimi yoktur diyip geçiştiriyoruz inşallah sende hamilesindir arkadaşım çok isterim Rabbim kimseyi bebekle imtihan etmesin...

slmmm.

doktordan geliyrmm.benim sağ tarafımm açık sol şüpheli ye,yine soldan 1tane yumurtlamışım ama oda gelişmemiş her zamanki gibiii:KK14:.doktor çatlatma iğnesii bile yazmadı:KK14::KK14::KK14:doktora gitmeden bıktımmmmmm artıkkk

caınm bitkisel şeyler denesene eğer yumurtan gelişmiyorsa incir kürü yap yada ne biliyim bal çörek otu tarçın kullan reglinin 2.günü başlayıp 10 gün iç bak bakalım büyüyormu büyümüyormu :KK34:

evet cnm oluyor ama bazen gelişmesinde problem oluyor

taze anne adayı çok sevindim senin adınaa ne güzel bir duygu dimi sağlıkla kucağına alırsın inşallah :KK16:

genelde bebek için çok uğraşınca insan hamile kalsada inanası gelmiyor dimi yoktur diyip geçiştiriyoruz inşallah sende hamilesindir arkadaşım çok isterim Rabbim kimseyi bebekle imtihan etmesin...

caınm bitkisel şeyler denesene eğer yumurtan gelişmiyorsa incir kürü yap yada ne biliyim bal çörek otu tarçın kullan reglinin 2.günü başlayıp 10 gün iç bak bakalım büyüyormu büyümüyormu :KK34:

evet cnm oluyor ama bazen gelişmesinde problem oluyor

taze anne adayı çok sevindim senin adınaa ne güzel bir duygu dimi sağlıkla kucağına alırsın inşallah :KK16:

ewet canm muhteşem bi duyguu inş sizlerde tadarsıınız bu duyguyu kızlarrr

iyi geceler kızlar,
azıcık gülümseyelim mi?

Düşünün;
Yürümek, sağlık için iyi olsaydı, postacılar ÖLÜMSÜZ olurdu.
Balina; tüm gün yüzer, sadece deniz ürünleri yer, bol su içer ama ŞİŞMANDIR.
Bir tavşan bütün gün hoplasa da, zıplasa da sadece 15 yıl yaşar.
Bir kaplumbağa ise; hiç çalışmadan, hiçbir şey yapmadan 450 yıl yaşar.

SONUÇMU; SPOR HİÇ Bİ İŞE YARAMIYOR :)):KK52:

hepiniz öpüldünüzzzzz :KK76:

ayyy kızlarr doktor kabızlık için bi şurup vermiştiii daha bi defa içtimmm ayy vc den cıkamaz oldum resmen :KK9::KK9:

inanınki dualarımda hep sizlerde varsınız

Allah dualarını kabul etsin:KK1: saol cnm

canım bişey sorcam küçük mucize diyoryaa bu çocuk için tedavi gören kadını gerçekden merak ettım sonuç ne oldu diyee bende bi alayım okuyayım barı

okuma kuzummm okumaa:KK20: hepten moralin bozulur. kadın aynı bizim yaşadığımız şeyleri yaşıyor tüp bebek tedavisi görüyor 3 kez. iğnelerin hormonların etkisiyle bebek lafı duyunca ağlıyor.internette forumlarda arkadaş edinmiş kendi gibi tedavi gören. duyguları hissettikleri, aynı biz. Eşi belli etmiyor ama o da çok üzülüyor(bana en çok koyan da bu oldu).sonunu söylemiyim okuyan olur belki ama berbattı, çok kötü hissettim. zamanımı harcadım. halbuki ben o kitabı mutlu olmak için almıştım:KK43:

:
evet canım aynen öyle.. sağol ben de çok istiyorum senin hamile kalmanı.hepimizin kalmasını..inşallah bu topik boşalır, bomboş olur birgün..

Allah dualarını kabul etsin:KK1: saol cnm

okuma kuzummm okumaa:KK20: hepten moralin bozulur. kadın aynı bizim yaşadığımız şeyleri yaşıyor tüp bebek tedavisi görüyor 3 kez. iğnelerin hormonların etkisiyle bebek lafı duyunca ağlıyor.internette forumlarda arkadaş edinmiş kendi gibi tedavi gören. duyguları hissettikleri, aynı biz. Eşi belli etmiyor ama o da çok üzülüyor(bana en çok koyan da bu oldu).sonunu söylemiyim okuyan olur belki ama berbattı, çok kötü hissettim. zamanımı harcadım. halbuki ben o kitabı mutlu olmak için almıştım:KK43:

evet canım aynen öyle.. sağol ben de çok istiyorum senin hamile kalmanı.hepimizin kalmasını..inşallah bu topik boşalır, bomboş olur birgün.

ayy cok merak ettım o kıtabı ya bulsamda bende alsammm sonunda ne oluooo meraktan catlıcam :KK1:

X