Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

daha önce doktor hep adetin 5 ya da 6. günlerinde gel diyodu. Bu defa başka bir doktora gideceğim. Adetim bitince gitmeyi düşünüyorum ben de. Sen bilirsin, maaşallahın var bu konularda. Öyle daha net sonuç olur gibi geliyo.
canım bildiğim kadarıyla yazıyorum utandırmayın beni :KK17: :KK9:
adet 5. günü artık adetin bitiyorsa ya da az geliyorsa o gün gitmen en güzeli canım...
usg den bakar ama muayene edemez... usg den bakması senin kistinin gidp gitmediğini öğrenmeye yeter zaten...

canım valla sanırım rahatım bilmiyorum ki.. günleri saymıyorum bu ay.. şu gün mü bu gün mü diye.. olursa olur olmazsa napalım bir daha ki aya artık nasip.. nasılsa günler su gibi akıp geçiyor hiç anlamıyoruz.. baksana ocak geldi yine.. ben geçen sene ocaktan beri uğraşıyorum.. neredeyse 1 yıl olmuş..
deprem yaşamış bir insan olarak o küçücük sarsıntılardan bile ürküyorum.. geçmiş olsun canım..
sende durumlar nedir?soğan kürün bitti mi? ilaç almıyorsun değil mi? progestan içecek misin?
amma sordum ama idare et.. bayadır görüşemedik.. :KK9::KK9:
canım en güzeli hep böyle yap küçük hesaplar yapma düşünme... her şey iyi gidecek inşallah... deprem çok küçüktü internetten baktım bir çok kişi hissetmemiş zaten ama ben hissettim ve korktum yalnızken iyi olmuyor...
soğan kürüne ve metformine devam ediyorum...
progestan içmeyeceğim ... akışına bırakmayı düşünüyorum biraz... bu arada metformin benim iştahımı kapattı Allah razı olsun sizlerden ve biricikten... byle giderse kısa zamanda kilo verebilirim...

tatlım sarsılmışsınız ya geçmiş olsunn.ayy allah korusun.
şimdi geleyim benim sorularıma
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com

tabloda ayın 10 nuna yani çatlatma iğnesi vurdurduğum güne stats diye bişeyi pembe yazmış bu ne demek.bide takvimde 9 10 11 i yeşille göstermiş bunların bir anlamı varmı canım.

gelelim en önemli soruya
Tip the Odds: Your Special VIP Premium Membership ends in 10 days. Renew Early and Save. böyle bir uyarı var
bu uyarı 10 gün sonra üyeliğimi iptal edeceği anlamınamı geliyor.

üyelik iptali olmadı hiç ücretsiz üyeliğin devam eder yani canım
stats pembeyi gördüm ama nedir bilmiyorum...
bir de akıntılarında sorun var canım bu aralar sadece yumurta beyazı ya da su akıntısı olması gerekli sende...
yani E ya da W işaretlemelisin ama öyle olmuyor demek ki de mi?

inşallah bi daha sarsıntı olmaz :KK43: ben de korkar oldum artık Van daki gördüklerimden çok olumsuz etkilendim....

Son düzenleme:
canım doktorun bana verdiği listeyi vereyim sana.. 7 kasımda iğnemi oldum, akşam saat 8 civarında..
8kasım,9kasım,10kasım,12kasım ve 14 kasımda muhakkak çalışma dedi.. sonrası size kalmış dedi.. bir de benim doktor aşağı yukarı iğne tarihini klomen sonrası ilk kontrolümde belirliyor ve iğneden sonraki ilk çalışmada en az 2 günlük eşime perhiz veriyor. spermlerin kaliteli olması için diyor.. bilmiyorum ne kadar doğrudur ama uyuyoruz dediklerine.. biz üzerimize düşeni yapıyoruz.. gerisi Rabbim'e kalmış.. Ol derse olacak.. yoksa biz paralasakda kendimizi olmayacak.. hakkımızda hayırlısı olsun... stres bu işte çok önemli.. bunu iyice anladım artık.. stresten uzak bir yaşam ve bebek düşüncesini beyinden atmakla alakalı..

canım valla sanırım rahatım bilmiyorum ki.. günleri saymıyorum bu ay.. şu gün mü bu gün mü diye.. olursa olur olmazsa napalım bir daha ki aya artık nasip.. nasılsa günler su gibi akıp geçiyor hiç anlamıyoruz.. baksana ocak geldi yine.. ben geçen sene ocaktan beri uğraşıyorum.. neredeyse 1 yıl olmuş..
deprem yaşamış bir insan olarak o küçücük sarsıntılardan bile ürküyorum.. geçmiş olsun canım..
sende durumlar nedir?soğan kürün bitti mi? ilaç almıyorsun değil mi? progestan içecek misin?
amma sordum ama idare et.. bayadır görüşemedik.. :KK9::KK9:

sana da günaydın canım.. ben yorgunum valla.. dün temizlik akşama hazırlık derken anlamamışım hiç yatağa yatınca anladım yorgunluğu ve belimi incitmişim,zor kalktım yataktan :KK9: bende durumlar böyle.. senden ne var ne yok?

dikkat et kendıne canım yorma fazla kendını ben ynıyım valla aynı devam ateş ölçmeye eşimi bekliyorum doktora gitsin sonucunu alıp bende gitcewm kontrole bu arada kıloda vermeye çalıyorum bakalım nolcak :)

geçmiş olsun canım depremden bende çok korkuyorum yaa normalde evde yanlızkende çok korkarım çok çok geçmiş olsun valla bişey sorcam ben resim nasıl eklenıyor size hayıt tohumuyla ilgili sorcam

sağol canım ya bir de grip oldum ben yine :KK43:( boğazım şiş...

mesaj yazdığın yerde yukarıda ataç işareti var canım ona bas ve dosya ekleye bas resmi bul, al, içeriğe ekle bitir de canım...
sen nasılsın?
11 ve 12 sinde akıntın olmadı mı işaretlememişsin... E ya da W olmalı şu günlerde...

Son düzenleme:
canım 10 kasımda geldi yumurta akı hem de ilk defa.cuma ve bugün akıntı var ama şöyle sarı leke şeklinde ben o durumda neyi işaretlemiyim C yi değilmi. zaten W yi hiç anlamadım su gibi nasıl akıntı oluyor.bide S yapışkanıda tam anlamadım.

canım 10 kasımda geldi yumurta akı hem de ilk defa.cuma ve bugün akıntı var ama şöyle sarı leke şeklinde ben o durumda neyi işaretlemiyim C yi değilmi. zaten W yi hiç anlamadım su gibi nasıl akıntı oluyor.bide S yapışkanıda tam anlamadım.

yumurtlamadan önce E olur ve sonradan o su akıntısına W ye döner ve su akıntısı da en verimli gün olduğunun işaretidir canım...
diğer akıntılar yumurtlama ile alakalı değildir... başka günlerde olur... ya da olmazlar... sarı leke şeklindeyse o su gibi geliyordur sonradan kuruyordur bence W yi işaretlemelisin...

merhaba hanımlar.. beni hatırlayanlar vardır mutlaka içiniz de.. bi dönem bende buraya yazıyordum aynı sıkıntıları yaşadım, düzensiz adetler, kilo... şuan hamileleiğimiz 38. haftasındayım, ara ara size yazıp durumumu bilgilendiriyorum ve sizlere umut olmak istiyorum.. ben bebeğimi 22 kasımda kucağıma alıcam inşallah.. Allahım hepinize nasip etsin, beklemenin zorluğunu biliyorum ama o içinizde kıpırdanmaya başlayınca o beklemelerin acısını unutacaksınız.. kucağıma alınca nasıl olur duygularım bilemiyorum.. dualarım sizinle arkadaşlar.. Rabbim isteyen isteyen herkese nasip etsin..

kızlar görüşürüz sonra ben netten çıkıyorum baya hastayım grip oldum yine :KK43:(
çorba yapayım kendime..
gece de zor gelirim uzanacağım...
:KK9::KK9:
öpüyorum sizi...
123m canım diğer sayfanın altında cevap yazdım sana

Son düzenleme:
kızlar dolaşırken gördüm ve yazmakistedim , bende pko veguatr hipotroid hastasıyım ve hamile kalamazsın demişti doktorlar ,2 yıllık evliyim , hatta regl hiç olamadıgım için yasmin kullanıyordum , bu yıl mart ayında hamile kaldım ve aralıkta inş oglumu kucagım alıcam ... yani hiç bir sey imkansız degilmiş ...

merhaba hanımlar.. beni hatırlayanlar vardır mutlaka içiniz de.. bi dönem bende buraya yazıyordum aynı sıkıntıları yaşadım, düzensiz adetler, kilo... şuan hamileleiğimiz 38. haftasındayım, ara ara size yazıp durumumu bilgilendiriyorum ve sizlere umut olmak istiyorum.. ben bebeğimi 22 kasımda kucağıma alıcam inşallah.. Allahım hepinize nasip etsin, beklemenin zorluğunu biliyorum ama o içinizde kıpırdanmaya başlayınca o beklemelerin acısını unutacaksınız.. kucağıma alınca nasıl olur duygularım bilemiyorum.. dualarım sizinle arkadaşlar.. Rabbim isteyen isteyen herkese nasip etsin..

merhaba evet hatırlıyorum seni inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım bişey kalmamış maşallah :)
umut oldun tabiki olmaz mısın? :nazar::nazar: :KK9: maşallah :emir_bebek:
böyle güzel haberler bize çok iyi geliyor...

kızlar dolaşırken gördüm ve yazmakistedim , bende pko veguatr hipotroid hastasıyım ve hamile kalamazsın demişti doktorlar ,2 yıllık evliyim , hatta regl hiç olamadıgım için yasmin kullanıyordum , bu yıl mart ayında hamile kaldım ve aralıkta inş oglumu kucagım alıcam ... yani hiç bir sey imkansız degilmiş ...

tebrik ederim bence de Allah ım ol deyince oluyor imkansız diye bişey yok yani...
sağlıkla dünyaya getirin inşallah...
:nazar::nazar: :emir_bebek::emir_bebek: :KK9:

yumurtlamadan önce E olur ve sonradan o su akıntısına W ye döner ve su akıntısı da en verimli gün olduğunun işaretidir canım...
diğer akıntılar yumurtlama ile alakalı değildir... başka günlerde olur... ya da olmazlar... sarı leke şeklindeyse o su gibi geliyordur sonradan kuruyordur bence W yi işaretlemelisin...

teşekkürler tatlım ben w yi işaretleyim.zaten hep ıslaklık hissi var diyorumki su gibi bişey geliyor herhalde bakıyorum yok sonra bakıyorum sarı lekenlenme var günde 3 defa iççamaşırı değiştiriyorum.bende w yapayım bari.
bu arada geçmiş olsun bende grip oldum hemde ağır bence kullandığımız ilaçlara vucut alışmaya çalışırken bağışıklık direncimiz düşüyor ondan grip oluyoruz.
yada en büyük tahminim şey soğan ben bayramı öyle bir griple geçirdimki şaşarsın.aklıma şey geldi soğan solunum yollarındaki iltihabıda söktürdü ondan öyle oldum dedim.sanırım sendede aynı durum var soğan solunum yollarında kalan iltihabı söktürdü iyi bişey bence bu.

sağol canım ya bir de grip oldum ben yine :KK43:( boğazım şiş...

mesaj yazdığın yerde yukarıda ataç işareti var canım ona bas ve dosya ekleye bas resmi bul, al, içeriğe ekle bitir de canım...
sen nasılsın?
11 ve 12 sinde akıntın olmadı mı işaretlememişsin... E ya da W olmalı şu günlerde...

sagol canım ekliyorum gelince yorum yaparsın aslında akıntım var ama bı garıp neyi işaretleyeceğimi bilemedim kahve rengimsi böyle acayıp sulumu desem yapışkanmı desem bi tuaf bı akıntı var sulu galıba:26: bide sağ kasıkda batma var hadı hayırlıısı bakalım ben aynıyım canım diyet yapıyorum soğanı 10gün içip bırakmıstım şimdide hayıda başlamayı düşünüyorum tohumu kaynatıp içemiyorum kapsülü alacam bakalım nolcak.eşimin değerlerini alayım doktora gitcem işde bende bekliyorum bu ay kesınlıkle hormon tahlıllerımı yaptırcamm inş.iyi çıkar.hayıt kapsülü netde buldum böylemi acaba bide siz bakalım.bende hapşırıp duruyorum aman dikkat et kendıne valla havalar soğuk.sürekli portakal yiyorum elma falan hasta olmayayım diyee :KK9: resmi ekliyorum bu dimi hayıt kapsülü gidip yanlış bişey almıyyayım fiyatıda 33tl

$VITEX-HAYIT-MEYVESI-MENOPOZ-SANCI-100-KAPSUL__35557675_0.jpg

pilatesi denediniz mi? vucudu en hızlı şekle sokup kilo verdiren spor bence..
ben plat4esin çok faydasını gördüm gördüm cnm
çok zor dönemlerden geçmişssin arkadaşım allahım sabır versın sıkma caını başalarının söyledikleride takam sakın kaafana eşinin degerleri neydı canım eşdeki değerlerin düzgün olması çok önemli bizdede varıkosel vardı morfolojı %0dı doktorla aşılama dedı birçok yerde araştırma yaptım morfolojı baş anomisi yanı spremin şekli bozuk oldugu için hiçbiş tutmaz dedı arkadaşlar bende yaptırmadım bişey şimdi morfolojı %2 ileri hareketli sorunumuz var oda düzelirse belki aşılama oluum bende bakalım bekliyoruz.eşinin değerleri ne kaç kılosun sen canım kaç kılo verdı ay çok sorfum kusura bakam eşinin değerlerine göre hareket bence canım bu çok önemli
yaşım 23 kilom 72.5 80den düştüm bu kiloya ramazandan beri 7.5 kilo verdim.eşiöin ve benim sonuçlarımı yaqzıcamm birazdannn
Canım lütfen insanlara göre hayatını yönlendirme sana bebeği verecek olanda Allah vermeyecek olanda. Sana çocukla ilgili soru sorup üstüne gelenlere Allah daha vermedi bebek ne zamanda vereceğini Allah bilir onamı karşı gelelim diyip başından at. Bence nasıl bir tedavi uygularsan uygula kimseye söyleme kimsenin ağzınada laf verme stres en büyük düşmanımız o yüzden ben bununla savaşıcam ve yenicem de bak ne güzel vajinusmusu yenmişsin güçlüsün demekki eminim bununda üstesinden geleceksin sadece kimseye kulak verme kendi bildiğin yolda ilerle ister tüp olsun ister iğneli ister normal yolla o bizim bebeğimiz ona bakacak olanda sensin Allah yardımcın olsun
:KK9::KK9::KK9::KK9:

allahım kucağına almayıda nasip etsin cnmmm ne güzel senin adına çok sevindim

güzel dileklerin için çok sagol arkadaşım gel yaz arada bize umut oluyor doğum yaklaşmış canım rabbım hayırlısıyla kuagına almayı nasıp etsın bir solukda kurtarsın inş.biizm içinde dua et.nasıl hamıel kaldın ne gibi tedavıler gördün canım

süpermiş valla :) git o hamıle kalamazsın diye doktorun yüzüne tükür valla :) tabi şaka yaptım şaka çok güzel senınde dogumun az kalmıss rabbım senıde bır solukda kurtarsın sen nasıl hamıle kaldın peki arkadaşım

teşekkürler tatlım ben w yi işaretleyim.zaten hep ıslaklık hissi var diyorumki su gibi bişey geliyor herhalde bakıyorum yok sonra bakıyorum sarı lekenlenme var günde 3 defa iççamaşırı değiştiriyorum.bende w yapayım bari.
bu arada geçmiş olsun bende grip oldum hemde ağır bence kullandığımız ilaçlara vucut alışmaya çalışırken bağışıklık direncimiz düşüyor ondan grip oluyoruz.
yada en büyük tahminim şey soğan ben bayramı öyle bir griple geçirdimki şaşarsın.aklıma şey geldi soğan solunum yollarındaki iltihabıda söktürdü ondan öyle oldum dedim.sanırım sendede aynı durum var soğan solunum yollarında kalan iltihabı söktürdü iyi bişey bence bu.

bendede sarı akıntı varr bende w işaretliyeyım o zaman

plates ebru şallının cdleriylemi yapıyorsun bende başlamak istiyorumda kımın cd alsam bilmiyorum

en son mayıs ayında yaptırdığımızz spem sonucumuzz

cinsel perhiz 7gün

volüm 1,5

görünüm homojen gri opak

viskozite 2cm

likefaksiyon süresi 10dk

ph 7,6

sayı mil/ml 68

sayı mil/ejek 102

motilite:
total motilite
55

hızlı ileri 5

yavaş ileri 49

yerinde hareketli 1

hareketsiz 45

morfoloji:
normal form
3

patoloji form 97

yuvarlak hücre 1

bakteri +

aglütinasyon -

buda benimm sonuçlarım mayıs ayı

tsh 1.56

fsh 5.67

lh 2.80

prl 11.17

e2 31.3

buda mart ayında yaptırdığım sonucum

dhea-s 233.3

estradiol 17

free t4 1.12

fsh 4.53

lh 1.71

prolaktin 16.93

testosteron 87

Tsh 1.5789

plates ebru şallının cdleriylemi yapıyorsun bende başlamak istiyorumda kımın cd alsam bilmiyorum

ben spor salonuna gidiom haftada 2gün 1er saat platesim var 3günde fıtnıss yapıyrmm 40dk yürüyüşş 10dk bisiklet vee kültür fizik hareketleriii

X