Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

iadara82,içimi nasıl rahatlattınız bilemezsiniz,Allah sizden de eşinizden de razı olsun.İnşallah sizin de gönlünüze göre versin Rabbim,vallahi görünce okuyunca yüzümü güldürdünüz Allah da sizin yüzünüzü güldürsün.

İyi duaların için Allah sizden de razı olsun, en kısa zamanda kalbinize göre olsun inşallah. Fakat lütfen, nihai sonuç negatif çıkarsa yıkılmayın, kendinizi yıpratmayın. Şu aşamada ikisine de %50-50 bakın..

canım ateşine göre daha çatlamamış yumurtan.. ama bekle.. benim 36 saatte aşağı yukarı çatlıyor.. bicimin 72 saatte.. sen kafana takma.. çatlamış gibi çalışmalarına devam etmelisin.. sakın boşlama.. bende pregnly 2 doz vuruluyordum.. aklına kötü şeyler getirme..

doktorlar kendi konumlarına göre yumurtalıkları belirliyorlar.. yani bizim sağımız onların solu oluyor gibi.. ben benimkine sorunca probu düzeltip yeniden pozisyon alıyor ve bana göre hangi yumurtalığıma baktığımızı söylüyor.. çok kafana takma sağını solunu..
olacak inşallah sağdan soldan bi yerden.. hayırlısı olsun..

hepinize iyi geceler diliyorum.. misafirlerim az önce gittiler.. yarın görüşüz :KK54::KK54:
canım anladığım kadarıyla aklın rahat ne güzel hep böyle devam et....

2 gün var ama birkaç gündür damla damla geliyor.Kist yapıyor sanırım sende de olmşmuydu hiç?
soğan küründe pembe birkaç damla ilk yaptığım günlerde olmuştu canım... ama son tedavimden sonra usg ye girmedim yani yerleşik kist var mıydı bilmiyorum... adetin biter bitmez kontrole gitmen daha iyi olur bence...
evet süper.soğan ve metformin yapıyon beklentin düşük tam karaböcügün geçtiği ve hamile kaldığı ay gibi.hadi hayırlısı tatlımmm.

canım ne güzel dedin valla inşallah bakalım ne getirecek zaman :KK9::KK9:
inşallah sen de bu ay sonuç alırsın....
:KK52::KK9::KK3:
yoruluyoruz hepimiz...

kızlar inanılmaz fırtına var izmiirde ve 7.35 te küçük bir sarsılma da yaşadık :KK43: ama saniyelikti..
o yüzden uykum kaçtı size yazıyorum..

işte onu soruyorum tatlım nerde yazıyor kruger testi

hamilelikte kabızlık sorunu olurmuş ilk 2 ay canım

bana ekranda gösteriyor sola gidiyor ekranda diyorki sağ yumurtalığın bu.artık bende sol tarafa giderse ekranda sağ ,sağ tarafa giderse sol yumurtalık diye ezberledim.doktor dün ilişki dedi bide yarın dedi.umarım çatlar ozamana kadar.çatladığını tabloma bakarak anlarım artık.

evet süper.soğan ve metformin yapıyon beklentin düşük tam karaböcügün geçtiği ve hamile kaldığı ay gibi.hadi hayırlısı tatlımmm.

aaaa bilmiyordum canım

hayırlı haberlerle gel tatlım inşallah.

benim sadece bi tarafımda pko görünümü var ya doktor söyledi hangi taraf olduğunu ama kafama yatmadı yön olayı unuttum gitti.zaten artık ezber yapıyorum gösterdiği ekran sola giderse sağ yumurtalık, sağa giderse sol yumurtalık diye.canım doktor bir gün ara ile ilişki dedi sanada öyle bişey dedimi.

benim her adetim öyle olur önce 4-5 gün az az gelir sonra birden allah allah 3-4 de o sürer 10 güne yakın mübarek toplamda.

tatlım doktor zaten bana hamile kalmam için hem yumurta geliştirici ilaç verdi ve dostinex verdi 2 hafta kullandım aradan 4 gün geçti ilaç biteli.şimdide çatlatma iğnemi vurdurdum.anlayacağın doktor diyorki belkide prolaktin yüksek ondan bebek tutmuyor ikisini birden verdi.bende okudum prospektüsünü hamile kalmayın yazıyor ama doktor yazdı yani zaten ilaç bitti bebek oluşmaya başlarsada onu etkilemez sanırım gerçi çok su içiyorum etkisi vücuttan azalsın diye bu aralar.benim gerçi son 2 yıldır aşırı yükse değil tam sınırda 24 yani ama genede doktor riske atmayalım belkide bu engelliyordur dedi.bu benim 5. doktorum ama memnun kaldım bundan bence bilgili için rahat etsin.bu arada diğer 5 doktorda dostinexle klomeni aynı anda kullandıyorlarmış hamile kalınması için.

Benim bebiş denemelerine başlayana kadar böyle olmazdı.

soğan küründe pembe birkaç damla ilk yaptığım günlerde olmuştu canım... ama son tedavimden sonra usg ye girmedim yani yerleşik kist var mıydı bilmiyorum... adetin biter bitmez kontrole gitmen daha iyi olur bence...

canım ne güzel dedin valla inşallah bakalım ne getirecek zaman :KK9::KK9:
inşallah sen de bu ay sonuç alırsın....
:KK52::KK9::KK3:
yoruluyoruz hepimiz...

kızlar inanılmaz fırtına var izmiirde ve 7.35 te küçük bir sarsılma da yaşadık :KK43: ama saniyelikti..

daha önce doktor hep adetin 5 ya da 6. günlerinde gel diyodu. Bu defa başka bir doktora gideceğim. Adetim bitince gitmeyi düşünüyorum ben de. Sen bilirsin, maaşallahın var bu konularda. Öyle daha net sonuç olur gibi geliyo.

Kızlar yakın zamanda Medipolde Leyla Altuntaş isimli doktora giden var mı? Ben ona gitmeyi düşünüyorum.Sizin fikirlerinizi almak istiyorum.

Kızlar yakın zamanda Medipolde Leyla Altuntaş isimli doktora giden var mı? Ben ona gitmeyi düşünüyorum.Sizin fikirlerinizi almak istiyorum.

canım günaydın ben o doktora hiç gitmedim ama sana istersen birini önerebilirim sen de netten araştır istersen yeditepe üni.gazi yıldırım gerçekten alanında süper bir doktor,sadece doktor değil insani yönleri çok iyi bir insan tavsiye ederim:)

nasılsınız kızlarrrrr yaw iki gundur afedersınızkabızlık sorunu yasıyorum kayısı suyu içiorum bakalımfaydası olcaqmı :26: ne kötu bı durum bu yaaa :KK14:

günaydın canım geçmiş olsun ben hamileyken aynı problemi yaşadım hatta makatta çatlak oluştu doktorum her sabah 1 bardak suya 1 tatlı kaşığı zeytinyağı koyup aç karnına iç dedi ve inanmıyacaksın benim kabızlık ta çatlak ta gitti... bende kayısı vesaire denedim ama en güzeli zeytinyağı idi. çünkü diğerleri geçici zeytinyağı aynı zamanda bağırsakları beslediği için uzun vadeli oluyormuş:KK66:

günaydın kızlar nasılsınız bakalım :)

günaydın canım iyi sayılır sabah gittim kan verdim lh vesaire için şimdi internetten baktım sadece 1 tanesi çıkmış açlık kan şekeri olması gereken değer 70-100 arası benimki 100 çıkmış bakalım sabırsızlıkla bekliyorum ne olucak diye...sen nasılsın?

günaydın canım iyi sayılır sabah gittim kan verdim lh vesaire için şimdi internetten baktım sadece 1 tanesi çıkmış açlık kan şekeri olması gereken değer 70-100 arası benimki 100 çıkmış bakalım sabırsızlıkla bekliyorum ne olucak diye...sen nasılsın?

iyiyim canım sagol ben aynı ateş ölçmeye devam :) bu ay doktora gitcem bakalım ne diycek bana :) sınırda çıkmış benımde ölçüm yaptırmam lazım bu ay bı gideyimd eyapsın barı doktorcum.inş.diğer sonuçlarında güzel çıkar canım

slm kızlar ya bişe sorcam çatlatma iğnesini vurdurduktan 4-5 gün sonra göğüslerim ağrımaya başladı,bugün iğneden sonra 13.günüm hala göğüslerim ağrıyo başka bişe yok adet olmama ise 5 gün var bu konu hakkında yorumu olan var mı ltf

bana ekranda gösteriyor sola gidiyor ekranda diyorki sağ yumurtalığın bu.artık bende sol tarafa giderse ekranda sağ ,sağ tarafa giderse sol yumurtalık diye ezberledim.doktor dün ilişki dedi bide yarın dedi.umarım çatlar ozamana kadar.çatladığını tabloma bakarak anlarım artık.

benim sadece bi tarafımda pko görünümü var ya doktor söyledi hangi taraf olduğunu ama kafama yatmadı yön olayı unuttum gitti.zaten artık ezber yapıyorum gösterdiği ekran sola giderse sağ yumurtalık, sağa giderse sol yumurtalık diye.canım doktor bir gün ara ile ilişki dedi sanada öyle bişey dedimi.

canım doktorun bana verdiği listeyi vereyim sana.. 7 kasımda iğnemi oldum, akşam saat 8 civarında..
8kasım,9kasım,10kasım,12kasım ve 14 kasımda muhakkak çalışma dedi.. sonrası size kalmış dedi.. bir de benim doktor aşağı yukarı iğne tarihini klomen sonrası ilk kontrolümde belirliyor ve iğneden sonraki ilk çalışmada en az 2 günlük eşime perhiz veriyor. spermlerin kaliteli olması için diyor.. bilmiyorum ne kadar doğrudur ama uyuyoruz dediklerine.. biz üzerimize düşeni yapıyoruz.. gerisi Rabbim'e kalmış.. Ol derse olacak.. yoksa biz paralasakda kendimizi olmayacak.. hakkımızda hayırlısı olsun... stres bu işte çok önemli.. bunu iyice anladım artık.. stresten uzak bir yaşam ve bebek düşüncesini beyinden atmakla alakalı..

canım valla sanırım rahatım bilmiyorum ki.. günleri saymıyorum bu ay.. şu gün mü bu gün mü diye.. olursa olur olmazsa napalım bir daha ki aya artık nasip.. nasılsa günler su gibi akıp geçiyor hiç anlamıyoruz.. baksana ocak geldi yine.. ben geçen sene ocaktan beri uğraşıyorum.. neredeyse 1 yıl olmuş..
deprem yaşamış bir insan olarak o küçücük sarsıntılardan bile ürküyorum.. geçmiş olsun canım..
sende durumlar nedir?soğan kürün bitti mi? ilaç almıyorsun değil mi? progestan içecek misin?
amma sordum ama idare et.. bayadır görüşemedik.. :KK9::KK9:

günaydın kızlar nasılsınız bakalım :)

sana da günaydın canım.. ben yorgunum valla.. dün temizlik akşama hazırlık derken anlamamışım hiç yatağa yatınca anladım yorgunluğu ve belimi incitmişim,zor kalktım yataktan :KK9: bende durumlar böyle.. senden ne var ne yok?

daha önce doktor hep adetin 5 ya da 6. günlerinde gel diyodu. Bu defa başka bir doktora gideceğim. Adetim bitince gitmeyi düşünüyorum ben de. Sen bilirsin, maaşallahın var bu konularda. Öyle daha net sonuç olur gibi geliyo.

canım soruyu bicim'e sormuşsun ama ben tecrübelerime dayanarak cevap vermek istedim..
benim her kontrolüm adetimin 3. gününde yapılıyor.. rahim,yumurtalıklar en iyi 3 ila 5. günler arasında görülürmüş.. doktorum öyle diyor..

Benim bebiş denemelerine başlayana kadar böyle olmazdı.
Canım bebek için ilaç kullanmaya başladığımdan beri o az az gelmesi sonra çok gelmesi çok olmaya başladı bende.

açlık kan şekerini mutlaka doktora sor canım sayende öğrenelim.benimkide 90 çıkmıştı.yani 90 ve 100 olması ne demek sor tatlım,bizede anlat.

slm kızlar ya bişe sorcam çatlatma iğnesini vurdurduktan 4-5 gün sonra göğüslerim ağrımaya başladı,bugün iğneden sonra 13.günüm hala göğüslerim ağrıyo başka bişe yok adet olmama ise 5 gün var bu konu hakkında yorumu olan var mı ltf

benim göğüslerime hiçbirşey olmuyor nedense:KK9: herkes iğne sonrası göğüs hassasiyeti diyor bende pek olmuyor.. yani öyle çok belirgin ağrılar olmuyor.. az çok hassaslaşıyor tabii ki ama bu tamamen iğnenin yan etkisi..
inşallah göğüs ağrıların geçmez,adetinde gelmez; bebek geliverir :KK9:

tatlım sarsılmışsınız ya geçmiş olsunn.ayy allah korusun.
şimdi geleyim benim sorularıma
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com

tabloda ayın 10 nuna yani çatlatma iğnesi vurdurduğum güne stats diye bişeyi pembe yazmış bu ne demek.bide takvimde 9 10 11 i yeşille göstermiş bunların bir anlamı varmı canım.

gelelim en önemli soruya
Tip the Odds: Your Special VIP Premium Membership ends in 10 days. Renew Early and Save. böyle bir uyarı var
bu uyarı 10 gün sonra üyeliğimi iptal edeceği anlamınamı geliyor.

anladım canım daha önce duymamıştım çokmu yüksek lh değeri kaç

Merhaba
lh değeri 11 fsh 6
lh yide 6 ya düşürmeye çalışıyo doktor[/QUOTE]

canım senin gene iymiş benim adetin 5. günü lh21 fsh 10 çımıştı ama buna rağmen doğum kontrol hapı vermedi doktor 2 doktora gittim ikiside vermedi

X