Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Canım bende de yoktu mide bulantısı falan ama yaklaşık 3-4 gündür sabahları başladı mide bulantım..Aman bebişin sağlıklı olsun da mide bulantın olmasın, felaket bişeymiş gerçekten..

sadece iki gundur karnımın alt kısmı agrıo normalmi acaba korkuorum walla

yukarılarda sormuştum, ama geriye dönük okumayıp kaçırdın sanırım canım. 10 kg verdiğini söylemiştin? benim de ona yakın bir fazlam var da, sen kaçtan kaça düştün? bi de nasıl ve ne kadar zamanda verdin?

canım ateşine göre daha çatlamamış yumurtan.. ama bekle.. benim 36 saatte aşağı yukarı çatlıyor.. bicimin 72 saatte.. sen kafana takma.. çatlamış gibi çalışmalarına devam etmelisin.. sakın boşlama.. bende pregnly 2 doz vuruluyordum.. aklına kötü şeyler getirme..

doktorlar kendi konumlarına göre yumurtalıkları belirliyorlar.. yani bizim sağımız onların solu oluyor gibi.. ben benimkine sorunca probu düzeltip yeniden pozisyon alıyor ve bana göre hangi yumurtalığıma baktığımızı söylüyor.. çok kafana takma sağını solunu..
olacak inşallah sağdan soldan bi yerden.. hayırlısı olsun..

hepinize iyi geceler diliyorum.. misafirlerim az önce gittiler.. yarın görüşüz

görmedim kusura bakma canm 85tim 75 e düştüm hiçbişey yapmadm çalısıodum cok yoruluodum gelip hemen yatıodum o sıra metamorfin bile kullanmıodum

2 gün var ama birkaç gündür damla damla geliyor.Kist yapıyor sanırım sende de olmşmuydu hiç?

123m merhaba ,

dostinex kullanırken gebe kalmak tehlikelimi sordunmu hiç doktoruna,benim sürekliyükseliyor dostinex düşürdü. ama diğer ay yine yükseldi.prespektüsünde gebe kalınmamalı yazıyorda.

bizim yaptırdıklarımızdada kruger testi yazıyor canım benım sagol :)

işte onu soruyorum tatlım nerde yazıyor kruger testi

nasılsınız kızlarrrrr yaw iki gundur afedersınızkabızlık sorunu yasıyorum kayısı suyu içiorum bakalımfaydası olcaqmı :26: ne kötu bı durum bu yaaa

hamilelikte kabızlık sorunu olurmuş ilk 2 ay canım

bana ekranda gösteriyor sola gidiyor ekranda diyorki sağ yumurtalığın bu.artık bende sol tarafa giderse ekranda sağ ,sağ tarafa giderse sol yumurtalık diye ezberledim.doktor dün ilişki dedi bide yarın dedi.umarım çatlar ozamana kadar.çatladığını tabloma bakarak anlarım artık.

bende değişiklik yok canım soğan kürü ve metformine devam ediyorum... bakalım neler olacak
beklentim düşük aslında yani fazla düşünmüyorum artık olur olmaz diye Allah bilir...
evet süper.soğan ve metformin yapıyon beklentin düşük tam karaböcügün geçtiği ve hamile kaldığı ay gibi.hadi hayırlısı tatlımmm.

bnde cok sewerım yagmuru ve yagmur yagarken edılen tum dualar kabul olrmus aklınızda bulunsn kızlar
aaaa bilmiyordum canım

saolun kızlar hayrlısıyla görursem bide cücüğümü inş.

hayırlı haberlerle gel tatlım inşallah.

benim sadece bi tarafımda pko görünümü var ya doktor söyledi hangi taraf olduğunu ama kafama yatmadı yön olayı unuttum gitti.zaten artık ezber yapıyorum gösterdiği ekran sola giderse sağ yumurtalık, sağa giderse sol yumurtalık diye.canım doktor bir gün ara ile ilişki dedi sanada öyle bişey dedimi.

2 gün var ama birkaç gündür damla damla geliyor.Kist yapıyor sanırım sende de olmşmuydu hiç?
benim her adetim öyle olur önce 4-5 gün az az gelir sonra birden allah allah 3-4 de o sürer 10 güne yakın mübarek toplamda.

123m merhaba ,

dostinex kullanırken gebe kalmak tehlikelimi sordunmu hiç doktoruna,benim sürekliyükseliyor dostinex düşürdü. ama diğer ay yine yükseldi.prespektüsünde gebe kalınmamalı yazıyorda.

tatlım doktor zaten bana hamile kalmam için hem yumurta geliştirici ilaç verdi ve dostinex verdi 2 hafta kullandım aradan 4 gün geçti ilaç biteli.şimdide çatlatma iğnemi vurdurdum.anlayacağın doktor diyorki belkide prolaktin yüksek ondan bebek tutmuyor ikisini birden verdi.bende okudum prospektüsünü hamile kalmayın yazıyor ama doktor yazdı yani zaten ilaç bitti bebek oluşmaya başlarsada onu etkilemez sanırım gerçi çok su içiyorum etkisi vücuttan azalsın diye bu aralar.benim gerçi son 2 yıldır aşırı yükse değil tam sınırda 24 yani ama genede doktor riske atmayalım belkide bu engelliyordur dedi.bu benim 5. doktorum ama memnun kaldım bundan bence bilgili için rahat etsin.bu arada diğer 5 doktorda dostinexle klomeni aynı anda kullandıyorlarmış hamile kalınması için.

Son düzenleme:
eşim dr, ve adet 10 gün gecikmeden yapılan hiç bir testi (kan bile olsa), 100% güvenilir bulmuyor. Pozitif sonuçlar ok, ama negatif sonucun güvenilirliği için 10 gün gecikmesi gerekir, diyor.

iadara82,içimi nasıl rahatlattınız bilemezsiniz,Allah sizden de eşinizden de razı olsun.İnşallah sizin de gönlünüze göre versin Rabbim,vallahi görünce okuyunca yüzümü güldürdünüz Allah da sizin yüzünüzü güldürsün.

tatlım doktor zaten bana hamile kalmam için hem yumurta geliştirici ilaç verdi ve dostinex verdi 2 hafta kullandım aradan 4 gün geçti ilaç biteli.şimdide çatlatma iğnemi vurdurdum.anlayacağın doktor diyorki belkide prolaktin yüksek ondan bebek tutmuyor ikisini birden verdi.bende okudum prospektüsünü hamile kalmayın yazıyor ama doktor yazdı yani zaten ilaç bitti bebek oluşmaya başlarsada onu etkilemez sanırım gerçi çok su içiyorum etkisi vücuttan azalsın diye bu aralar.benim gerçi son 2 yıldır aşırı yükse değil tam sınırda 24 yani ama genede doktor riske atmayalım belkide bu engelliyordur dedi.bu benim 5. doktorum ama memnun kaldım bundan bence bilgili için rahat etsin.bu arada diğer 5 doktorda dostinexle klomeni aynı anda kullandıyorlarmış.[/QUOTE]

123m
teşekkür ederim cnm. ben de tekrar gidicem doktoruma adetimi bekliyorum benim değerlerim yüksek.evet prolaktin yumurta gelişimini engelliyormuş.bende kist yok hormon değerlerim yüksek acaba hayıtamı başlasam bilemiyorum artık.şimdi aslan pençesi küründeyim bakalım ne olucak.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…