Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

çok saolasın canım araştırırım bakalım bu kürüm bitsin bunuda deneriz deneme tahtası olduk zaten

pilatesi denediniz mi? vucudu en hızlı şekle sokup kilo verdiren spor bence..

çok zor dönemlerden geçmişssin arkadaşım allahım sabır versın sıkma caını başalarının söyledikleride takam sakın kaafana eşinin degerleri neydı canım eşdeki değerlerin düzgün olması çok önemli bizdede varıkosel vardı morfolojı %0dı doktorla aşılama dedı birçok yerde araştırma yaptım morfolojı baş anomisi yanı spremin şekli bozuk oldugu için hiçbiş tutmaz dedı arkadaşlar bende yaptırmadım bişey şimdi morfolojı %2 ileri hareketli sorunumuz var oda düzelirse belki aşılama oluum bende bakalım bekliyoruz.eşinin değerleri ne kaç kılosun sen canım kaç kılo verdı ay çok sorfum kusura bakam eşinin değerlerine göre hareket bence canım bu çok önemli

kesinlikle katılıyorum çok güzel yazmışssın valla elllerine,yüreğine sağlık :)

mrb sizde sorun neydi niye tüp yaptırıyorsunuz aşılama denedinizmi peki

2 yıllık evliyim evliliğimin ilk günününden itibren bebek istiyoruz. sürekli doktor kontrolündeyim ama bir türlü hamile kalamadım . ben de çikolata kisti çıktı. Hsg film onuçlarım şükürler olsun ki iyi çıktı tüplerimde bir proplem yok. ama artık normal yolla olsun diye beklemek istemiyorum . tüp bebekle olacak diye bbir şey yok ama ... ağustos ve ekim aylarında yumurta takibim yapıldı. doktor sonuç alamazsak tüp bebek yapmamızı önerdi. bundan sonrası nasip artık..

merhaba biçim ... uzun zamandır bu forumu takip ediyorum. ne kadar tecrübelisin hayran kaldım sana ... umarım tez zamanda bebeğine kavuşursun ..
canım teşekkür ederim inşallah sen de hemen kavuşursun bebeğine ben de 2 yıllık evliyim biz 1 yıldır istiyoruz ama Allah ne zaman nasip ederse dedik hep yani bunu kendimize sıkıntı etmedik...

bende geçen ay lahana kürünü denedimmm şiddetle tavsiye ederim
bence de yapılmalı bu kür ama dışı sarı ya da yeşil olan lahana ile oluyormuş...
ben yazın işe girmiştim 2 ayda tam 10 kılo vermıstım ondan sonrada adetlerım düzelmişti gercekten her seyın başı kilo vermek kızlarr
çalışma hayatında çok kolay kilo verilebiliyor...
aslında işin sırrı gece yemeden yatmak.... akşam 7 den sonra bişey yememek gerekli...
Kızlar e2 neyi belirler biliyor musunuz ?
benim 62 çıktı iyi mi kötü mü acaba
Teşekkürler ...
o da yumurtlamaya yardımcı diğer bir hormon ama esas Lh ...
E2 çok yükseldiğinde çatlama oluyor işte canım... yani senin adet 3-4-5 günlerinde bakıldıysa normal çıkmış bence...

bugun bıraz fazla agrım varneden ki karnımın üst kısmında ve alt kısmında agrım offptesı doktr yokmş salı gunu gıdıcemm doktora
canım geç olsun güç olmasın endişe etme fazla yeme az ye ve bol su iç tamam mı?

günaydın arkadaşlar.. geçen adet günümden itibren 21 günlük incir kürünü uyguladım. incir kürünü her ay uygulamam mı gerekiyor ? yanıtlarsanız sevinirim
3 ay düzenli içildiğinde işe yarıyormuş ama ben yapmadım bu kürü ara sıra incir tüketiyorum...

Allah kolaylıklar versin canım....

dışı yeşil ya da sarı olan lahanayı bulursan daha iyi olur canım....
pilatesi denediniz mi? vucudu en hızlı şekle sokup kilo verdiren spor bence..
ben platesi yapıyorum mayıstan beri ve çok faydalı kesinlikle :))

inşallah tüp bebekle sonuç alırsın canım... istersen 1 ay daha bekle belki yaptığın kürlerin faydasını görürsün...

bu ayki regl döneminde merkeze görüşmeye gideceğiz. tedaviye hemen başlamıyorlarmış. kendi kendime 2 ay izin verip gitmiş olacağım merkeze. tedavilerden, sürekli doktor muayenelerinden bunaldığımı hissettiğim anda ara vermeye karar verdim canım. ama tedavi sürecim boyunca sizlerden duyduğum tedavi kürleri uygulamaya devam edeceğim .

eşinin değerleride iiyse neden normal yolla olmasın ki hakkında hayırlısı olsun canım istersen aşılama dene aşılmaylada olmazsa tüpe geçersin hayırlısı

dışı yeşil ya da sarı olan lahanayı bulursan daha iyi olur canım....

teşekkürler canım sagol :) bide nasıl yapılıyor onuda yazarsan çok iyi olcak kaç gün içilcek açmı tokmu bilen yazsın lütfen plates cdsi alacam bende önerebılcegınız bişey varmı

walla bilmiorum zaten pek bişe yiyemiorum inceden ince bi mide bulantım war heralde bikaçgündür yolda falan yoruldum onun agrısımıki acaba yada üşütmüşte olabilrim sanırım :26:

inşallah tedavin başlamadan bebeğin gelsin ama tüp bebekle de olacaktır sıkıntı etme sakın...

walla bilmiorum zaten pek bişe yiyemiorum inceden ince bi mide bulantım war heralde bikaçgündür yolda falan yoruldum onun agrısımıki acaba yada üşütmüşte olabilrim sanırım :26:

çok uzun yol yapmadın sen aslında canım sorun olmamıştır ama yorgunluk olmuş olabilir tabi....
sen kendini sıcak tut ve dinlen tamam mı? misafir falan da kabul etme salonunda yat sıcak sıcak dinlen canım....

bicim insanların sorunlarına göstermiş olduğun hassasiyet çok güzel :) ben yeni üyeyim hep senin cevaplarını okuyorum ve çokda faydalı bilgiler veriyorsun maşallah :)

ben yazın işe girmiştim 2 ayda tam 10 kılo vermıstım ondan sonrada adetlerım düzelmişti gercekten her seyın başı kilo vermek kızlarr

kaç kilodan kaç kiloya düştün canım? normalken çok zayıf mı oldun, yoksa fazla kiln vardı da onu mu attın? mesela ben eskiden 55-57 iken, son 1-2 yılda devamlı kilo aldım, 65'im.. o yüzden merak ettim, sordum. (boyum 1,63 benim)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…