Yarışma Pizza (italyan mutfağı)-Pınar Gurme Sucuk Sponsorluğunda

ellerine sağlık cnm benim bende bu taif sayesinde tam not alanlardanım olmasan karizmamı kurtaramıycaktım pizza konusunda he he:)

Ooo bayıldım nefis görünüyor. :) yarışmada başarılar :)

yine harikasın arkadaşım maşallah sana senin bu tarif sayesinde eşimden ve babamdan tam not almıştım canım arkadaşım benim başaarılaaarr

ellerine sağlık cnm benim bende bu taif sayesinde tam not alanlardanım olmasan karizmamı kurtaramıycaktım pizza konusunda he he:)
Tesekkur ederim arkadaslar sizinde ellerinize saglik ne mutlu bana

Kızlar unuttugum atladıgım yoktur ınsallah telım bıraz sıkıntılı bu gunlerde hızlıca cvplamaya calıstım

Bunun hamuru en fazla nekadar dolapta kalabilir. Akşam on gibi yoğurup dolaba koysam yarın altıda yapsam olur mu. Dolapta okadar uzun kalsa sıkıntı olur mu acaba

Bunun hamuru en fazla nekadar dolapta kalabilir. Akşam on gibi yoğurup dolaba koysam yarın altıda yapsam olur mu. Dolapta okadar uzun kalsa sıkıntı olur mu acaba
Canim yazdim zaten ilk sayfada bir haftaya kadar bekleyebilen bir hamur benim en fazla ucuncu gununde yapmisligim var lezzeti ayniydi bir hafta sonra yapan arkadaslarim var ve sonuctan memnunlardi:)
Uzun sure bekleteceksen mayanın ceyregını kullanabılırsın
Insallah begenırsın kolay gelsın

Orayı farketmemişim. Çok sagol şimdi hamurunu yoğurucam. Senin tarifin farklı daha önceki denemelerinde de memnundum ama bu değişik geldi. Kesin güzel olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…