Pisman olacagımı bile bile yaptım

Yazıp yazıp sildim üzmemek için.
Ama kocaman insansınız anneme babama ihanet ettim diyorsunuz, insan mı öldürdünüz hırsızlık mı yaptınız ne alaka anne baba ihaneti? Ayrica cinsellik sadece zardan ibaret değil ki onun haricinde herşeyi yaşamışsınız zaten.
Buarada kan geldiyse muhtemelen artık bakire değilsiniz.
Lütfen kendinize gelin 34 yaşında olduğunuzun farkına varın.

Sevgilinizle evlenme planınız yok sanırım. Yani evlenecek olsanız zaten evleneceğim diye beklerdiniz birseyleri kaçırıyorum kafasına girmezdiniz heralde diye düşündüm. Sizi asıl uzen bu olabilir mi. Beklediniz ama sizin için çok da özel olmayan biriyle yaşadınız bunu.

Neden kızın üzerine gidiyorsunuz? O bizim hemcinsimiz… psikolojik olarak rahatsızım diyor anlamıyorsunuz. Empati biraz empati.
Öncelikle bir jinekoloğa gidin belki zarınız esnek olabilir. Hatta bundan sonra ilişkiye girmezseniz bile tekrar girince kan gelebilir. Bu kadar çok düşünmeyin.
Kızlık zarını bozan kızlarımızın ortalaması çok genç yaşlara düşmüşken, senin yaşın ilişki için geç bile.

Cogu insan icin ve ozellikle ailem icin halen oyle
Yani afedersiniz her boku yesinler ama kan gelmeyene kadar namuslular kan gelince namussuz öyle mi? Sebep nedir yiyişip öpüşmenin sürtünmenin kanıtı yok diğerinin kanıtı vae bu mu? Bilinmeyen şeyin günahı da mı yoktur yani?
Her boku yapıp evlendiğin adamı bak ben dokunulmamışım diye kandırmak namussuzluk bana göre de.

Siz de sürtününce öpüşünce her şeyi yaşayınca annenizin yüzüne bakıyorsunuz bir damla kan geldi diye utanasınız mı tuttu mesela.

34 yaşında kadınsınız neden hala anne babanıza göre yaşıyorsunuz. Beden sizin hayat sizin anne babanız da karışmaya hakları yok. Ayrıca şu namusu yada masumiyeti iki bacak arasında zannedenlere acayip uyuz oluyorum.

iki bucuk senedir hayatımda ..ama evlilik de net degil simdilik

Bu yorum aşırı mantıklı geldi şu an. Adama bir şov yapmış konu sahibi sanırım, bu konunun onun için ne kadar hassas olduğuna yönelik. Adamın vicdan yapıp onunla evlenmesini bekliyor olabilir.

Adam 2,5 senedir hayatında ama evlenmiyor. Yaş 35, Bereket kartını da sunmuş hala net değil.

Bozuluyor haliyle konu sahibi.

Yanlịş hatırlamıyorsam daha önce anal ilişki de yaşamıstınız onun isteği üzerine... Kullanıcı adında 89 olan başka bir üye de olabilir bu. Yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın. Fakat zaten sürtünme yoluyla seks yaptığınız için bakire sayılmazdınız.

Keşke kendi ilkelerine uygun bir şekilde yaşasa herkes. Kendini kötü hissettirecek bir şey yapmamak önemli.

Adam 2,5 senedir hayatında ama evlenmiyor. Yaş 35, Bereket kartını da sunmuş hala net değil.

Bozuluyor haliyle konu sahibi.
O kısmı kaçırmışım… 35 yaşında bi kadınla 2.5 sene niye evlenmeden kaçak göçek takılırsın ki. Adamın evlenmeye niyeti yok. Konu sahibi de anlamış bunu, adamı kendince evlenmeye mecbur etmeye çalışıyor. Sonra da bize burda çelişkili şeyler söylüyor. Ya hiç evlenmezsem diye yaptım-artık evlenemem vb.
Zaten konu sahibi de çizdiği portredeki gibi masum bir karakter değil, kk kadınları kül yutmaz

Aynen :) Konu sahibi zaten anal da yaşıyormuş.

E anal yaşarken annen babanın yüzüne nasıl bakıyordun demezler mi adama :))

Önden bakire arkadan Şakir’e

Bu arada kalmışlık çok kötü değil mi ya ? Yani 34 yaşında insanın bakışı bellidir hayata . Ben 24 yaşında çok aşık oldum ikimizin ailesi de muhafazakar bende doğal olarak bu baskılarla büyüdüm. Cinsellik yaşasam bu yetişme tarzından dolayı pisman olacaktım. Çünkü böyle bir şekilde yetisiyorsun . (Şimdi mesela komik geliyor.) Bizde çok uzatmadan evlendik en fazla bosaniriz yani . (Boşanmak sanki daha mantıklı cahillik işte )

Velhasıl kelam yani ömrünüzün yarısına gelmissiniz . Madem bu kadar pişman olacağınızı biliyorsunuz karşınızdaki adamdan eminseniz evlenseydiniz. Değilseniz de emin olacaginiz birileriyle tanışabilirsiniz. Ayrıca pişman olmayın madem birlikte oldunuz. Demek ki siz aileniz gibi muhafazakar değilsiniz . Sizde ayrı bir bireysiniz. Hayata sizin pencerenizden bakan biriyle ilişki kurup evlenin .

Evlenmeye mecbur etmeye calismıyorum suan evlenmek istemeyen taraf benim..o düzgün bir isim olsun istiyor gecinemeyiz diye ama ben is konusunda bir yol tutturamadım..ve evlilik masraflarinı karsilayacak bir birikimim yok hatta hic yok ..

Ahahaha ya cidden mi ne değişik insanlar var ya

Cogu insan icin ve ozellikle ailem icin halen oyle

Sizin kendi hayat görüşünüz yok mu yahu?
34 yaşında hangi akla hizmet sürtüşerek bakire olduğunuza inanıyorsunuz. Sevişin gitsin kime ne? 34 yaşında kim neyin hesabını sorabilir?
Başkasıyla da evlenebilirsiniz. Kimseye ne yaşadığınızın hesabını vermek zorunda değilsiniz.

Zaten ters ilişkide yaşıyormuş sadece önden yapmamış şimdi onu da yapmış

Birde majör depresyon rahatsızlığım var karsımdaki insan bunu bilmiyor bunu soylemeye de korktum evliligin sorumluluğunu kaldiramayıp hastalığımin tekrarlamasından da korktum..yani sizin direk benim hayatımı bilmeden adamı evlenmeye mecbur ediyor gibi bir söylemde bulunmanız hoş degil

Aynen :) Konu sahibi zaten anal da yaşıyormuş.

E anal yaşarken annen babanın yüzüne nasıl bakıyordun demezler mi adama :))

Önden bakire arkadan Şakir’e

Konu sahibi suçluluk duymayacağım derken anal bölge sorunlarından hastanelik olursun, benden demesi.
Oldukça açık fikirli biriyim ama beden bütünlüğünü korumaya kadar açık fikirliliğim.
Senin gibi panik, cinselliğe bakış açısında sorunlar olan, bilgisi de az olan birinin yapacağı anal seks hastanelik eder, ameliyata kadar götürür. O kadar diyorum bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…