Pis istahliyim

benim kocamda aksine hiç fizigimi begenmemezlik etmez ama çok kötü bişey kilo bide yedikce yiyosun gerçekten ben gecenin 3 unde acikip borek yapıp yiyen insandm o derece yani ama artık yemiycem karnim doyuyo o kadar yiom gerisini yemiorm çok acikirsam az meyve veya kuruyemiş 2 haftada 3 kilom gitti bile bu bile bana ne kadar iyi geldi

1 kilo vermisim 1 hafta da
Az ama olsun bu başlangıç
Dün gece acliktan kivrandim resmen eşim de kızıyor bu ne ya ye canımı sıkma dedi
Karnimin tok olmasimi yanında fit bi hatun mu dedim
Çık mutfaktan tamam git yat uyu geçer açığın dedi

chiLL tebrik ediyorum 1 kilo bile insani hafifletiyo inan ve yilmak yok yola devam zaten psikolojik olarak aç hissediosundr kendini bende dün bi dünya abur cubur yedim bu hafta hiç yemicem.artık yaz da yaklasio temmuz ağustos gibi tatil planimiz var e gidersek inşallah ben bu göbegmle asla bikini giyemem artık bol kiyafetlerdende bıktım doyunca birakiorm yemeği hem nefsime hakim olmayi yeniden ögreniyorum hem kilolar gidiyo oh mis:)

Ben değil bikini Kolsuz tshirt giyemem suan :) bingil bingil oldu kollarim
Bugün sabah kahvaltısı
Öğle bir kase çorba ictim
Ama sonra dayanamadım bir tane etisut burger yedim
Aksam da salata ızgara tavuk yaptım yine ama benim kız yedirmedi yarım kaldı o an. Doymamistim agliyor diye kalktım masadan şimdi uyudu ama yinede kalanı yemeyecrgim
Çay demiyorum 2 bardak çay icsem bugünü de anlatmış oluyorum

:)))ben daha kahvaltıyla duruyorm azcik çekirdek yedim ve su çay bugün hiç yiyesim yok midem alıştı galiba

chill yemekleri değil güzel güzel kiyafetleri düşün hadi kıs neyse yazin oh mis gibi giyinebildigini düsün yeme yeme yeme:))
Bugün eski bir kotumu cikarttim dizimin üstünde kaldı başladım ağlamaya o an o yüzden şimdi yemiyorum ama açım :)

Seni okadar iyi anlıyorumki ben hep zayıf bi insandım 48 kilolardaydım evlenince 55 oldum ama genede kötü durmuyodu ama sonr inan yaşın ilerledikce metebolizman yavaşlıyo ben bunu anladım git gide kilo olmaya başladım tıka basa iki tabak ekmekle yemek yerdim 10 dk sonra ekmek arası nutella yerdim o derece bide 2 çocuk 65 e dayandım. Bide okadar dengesiz kilo aldımki bacak kalça incecik gövde tombiş. Bildiğin elmaya iki kürdan sapla ben :). Eşimde hep diyodu iyi kilo aldın felan diye ama takmıyodum açıkca bigün ciddi ciddi zayıfla artık b u halin ne dedi tabi ben bozuldum ertesi gün bi tişörtüm vardı çok severim misafir gelecekti onu giydim oda ne kollarım soba borusu gibi löp diye oturdu. O an dedim yeter eski günlerimi geri döneceğim artık göbeğimi içine çekmek istemiyorum ve 42 beden mont almak istemiyorum... Cuma başladım diyete aslı da siyet değil ekmek ve şekeri bıraktım ve porsiyonları küçülttüm 2 kilo vermişim 5 günde. Sende kendine inan ve bol bol motive et.

Nekadar uzun yazmışım yaaa kusura bakma nasıl dolduysam artık :)

profesyonel yardım almadan yapamadım... herkes bir diyet macerasıdrı gidiyır ama olmadı..
ben online yardım alıyorum , diyetisyenim süper ilgili , dürtülmeye ihtiyacım varmış meğer..
şu an herşey yolunda.. bence çaresiz düşünceler yerine hemen tahlillerinizi yaptırıp işe koyulun derim.
2 ay oldu 10 kilo geride kaldı.. bu kadar kısa sürede bile öyle çok şey değişiyor ki hayatta

Ah ah eslerde diyor zayifla diye ama hak vermek lazım yani ben kendi adıma konuşayım evlendiğim zaman ki halimle alakam yok
Eşimin köyden akrabası geldi bir tek düğünde görmüştü beni saç rengimi de değiştirdim ben görünce tanıyamadı beni annem sandı gelinin anası mi o dedi benin için ve.bunun sebebi kilo kilo beni o kadar değiştirdi ki o gün kendimden nefret ettim
Ben 10 gündür dikkat ediyorum yediklerime hala 1 kilo verdim o kadar

Ben sen ilk dediğin de baktım meğer adam gibi kullanamamisim ki
Sabah başladı kendi öyle yaptım süper :) çok teşekkür ederim her sabah yapıcam
Ben bu kaç gündür yapamiorum ama geveleri yapiodm ben çünkü o kadar yoruluomki ama faydalı bence devam birazdsn bende tekrar yapim ufaklil uyursa eğer :)

Ben bu kaç gündür yapamiorum ama geveleri yapiodm ben çünkü o kadar yoruluomki ama faydalı bence devam birazdsn bende tekrar yapim ufaklil uyursa eğer :)
Ben uyanır uyanmaz yaptım
Sonra kızı emzirirken attım yatağa kendimi o arada dinlendim
Kizimda bakıyor çığlık atıyor annem napiyor diye

Ben uyanır uyanmaz yaptım
Sonra kızı emzirirken attım yatağa kendimi o arada dinlendim
Kizimda bakıyor çığlık atıyor annem napiyor diye
Benim oglum da beni taklit etmeye basladi sonra yoruldu biraktı banada yapmaaaa dio yavrum benim yaa:)))

Diyet nasıl devammı benim haftasonu misafrlerm vardı mecburen biraz yedim ama sabah tekrar basldm

Benim oglum da beni taklit etmeye basladi sonra yoruldu biraktı banada yapmaaaa dio yavrum benim yaa:)))

Diyet nasıl devammı benim haftasonu misafrlerm vardı mecburen biraz yedim ama sabah tekrar basldm
Sadece aksamlari salata yiyorum gündüz normal buldugumu yiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…