Yöresel Tarif Pınar Labne Tarifler Yarışması(4.Hafta)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarif '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    1.454
  • Anket Kapalı .
Oy belim koptu mink böreği hazırladım, keki yaptım, milföylü sosisli hazırladım dolma içini hazırladım daha da elmalı turta yapcam makarna salatası ile poğacayı sabah yaparım
Misafirin olayım yiiaaaaa

Senin çocuk kaç yaşında? Benim ki daha 13 aylık ışığı kapatmak ona göre komik hemen kikirdamaya başlar

Bende uyuyor demek istemiyorum kimseye ne zaman uyudu desem uyumuyor emmeyi birakti duzeliyor ama baya iyi oldu saskin ve mutluyum :) gunduz tek uyku yapiyor benimkide ayina gore normal yani
İyiymiş. Bende ilk 1 yasindan sonra emmesine gerek yok yeter diyordum şimdi 1 yaş gelince kıyamadım ikinci hedefim 1 buçuk yaş bakalım o gelince de uzatacak miyim yoksa yakın zamanda cinnet geçirip kesecek miyim bende merakla bekliyorum...

Hangi bebe ağlamadan uslu uslu oturur ki :)

Hepsinin kendine göre bir zorlugu var. Bunlar olacak şeyler. Allah canlarını sağ etsin.
Tabi sağlıklı olsun o en önemlisi ama zor bebek yasamayana çocuk bakmak kolay gelir.
Bekara karı boşamak kolay derler bizim orda.. onun gibi her şeyin bir zorluğu var ama zorun zoru olan bir derecede var.

Tabi sağlıklı olsun o en önemlisi ama zor bebek yasamayana çocuk bakmak kolay gelir.
Bekara karı boşamak kolay derler bizim orda.. onun gibi her şeyin bir zorluğu var ama zorun zoru olan bir derecede var.
Bende iki tane var canım.
İlk oglum o kadar zor bir bebekti ki, resmen psikolojimi bozmuştu.
40 günlükken reflü oldu. Hep Yedigini emdigini kusuyodu. Çamaşır ipten eksik olmuyordu. Üstüm başım, mama sandalyesi her yer batıyordu.. Bunu alışkanlık haline getirmişti. İstemdigi bişey olunca kusuyor, böğürüyordu. Şuan 5 e girecek ve hala sevmediği yemeği kusuyor. Yemek istemiyor

Zor yani. Yapacak bişey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…