Yöresel Tarif Pınar Labne Tarifler Yarışması(4.Hafta)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarif '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    1.454
  • Anket Kapalı .
1.5 yasinda aksam 10da uyur uyku saatidir bu alsam cocuga bisey oldu oyun oynayip duruyo yatiramadim senindemi var :)
Ya evet 13 aylık akşam uykuya geçmesi değilde gece 10dkda yarım saatte bir uyanması beni benden alıyor. Senin ki de öyle mi?

Bu virusten yakinlarimi kaybetme korkusu sardı içimi , doğu da çok büyük risk altında batı da.
Sınır kapıları kapalı olsa da kaçak geçiş yapan cooook
Bende aynı kuzu ama dusunmeyelim kötüyü cagirmayalim Rabbim korusun

Ya evet 13 aylık akşam uykuya geçmesi değilde gece 10dkda yarım saatte bir uyanması beni benden alıyor. Senin ki de öyle mi?
Oyleydi gece uykulari hep sorunluydu iki senedir dogru duzgun uyumuyorum ben emzirmeyi biraktim bir hafta oluyor daha fazla dayanamadim 18 aylik olsun yeter diyodum. Simdi duzelmeler basladi ama gunduz uykularixa cok onemli gece icin ve uyku saatleri :)

Bu virusten yakinlarimi kaybetme korkusu sardı içimi , doğu da çok büyük risk altında batı da.
Sınır kapıları kapalı olsa da kaçak geçiş yapan cooook
Biz sınırdayız işte. Kalabalık ortamlara girmesek iyi olacak ama insan nereye kadar evde durabilir ki. Ülkeye muhakkak girecek bu virüs. Belkide girdi. Kuluçka dönemi 21 24 gün diyolar.

Kaç ülkeye bulaştı. Allah yardımcımız olsun. Sizde evinize dezenfejtan alın. Dışardan gelince muhakkak kullanın. Metropol şehirde yaşıyorsanız metro tramvay otobüs az kullanın yada maske takın.

Bende bu topige İlk yazdığım zamanlar oğlum o civardaydi Sabah 7de yatardik öğleden sonra 3gibi kalkardik bütün gece ayakta ama geçiyor bir dönem
Be zaman geçecek bana bunları söyleyerek gel ne zaman akşam yattı sabah kalktı olacak? ( Emzirmeyi kesince mı yoksa dişler tamamlanınca mı yoksa 2 yasinda mı?)

Gündüz çok düzenli ve güzel uyuyor çok nadir bozulduğu oluyor. En azından o iyi.

Şimdi böyle dedim ya yarın uyumaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…