Pılını pırtını topla s... Ol git diyen koca?

Kaynanaya alttan al ama çocuklara bağır çağır hırsını onlardan al, olmadı bu hanım olmadı!!! 2 gündür rezil geçiyor günlerim çocuklar konusunda her zaman kinden daha hassasım sakın ola kimse için bağırma onlara kırma yavruların kalbini def et gitsin diğer herkesi

Yaşadığım haksızlık.. çok canım yanıyor haketmedigim birşeyi yasadim
Kusura bakmayın ama haksızlık değil. Kendiniz dönmüşsünüz. Çocuklarınız istedikleri kadar babalarını istesinler ama bir gün muhakkak alışırlar. Eski eşinize dönüp ailesinin yanına taşınmak sizin tercihiniz. Olan çocuklara oluyor. Çocuklarınız için bir şey yapmak istiyorsanız onları kimsenin yanında ezmeyerek başlayın mesela. Çocuğunuzun yaşı kaç olursa olsun, karşınızdaki babaannesi dedesi bile olsa onlara çocuk hakkında söylenmek veya yanlarında kızmak çocuğun özgüvenini yer bitirir. Çocuklarınızı düşününce yanlış karar vermişsiniz, biraz da kendinizi düşünün, o evden uzaklaşın kendinize bir hayat kurun o zaman çocuklarınız daha mutlu olacaktır.

Küçük çocuk sürekli yapışınca (!) eski koca ve eski kaynanaya yaranamıyor işte. Hizmeti tam edemiyor ve kapı dışarı oluyor. Mesele bu.

Mesela benim o gün yapmam gereken işler var ise (yemek temizlik filan) çocuğum 2 kere su istese daralıyorum veya küçük emmek istediğinde ufaklıği emzirmek için oturduğum da aklımda hep yapacağım işlerim oluyor fakat o gün yapacak bir işim yok ise çocuklarıma sevdikleri pastaları kurabiyeleri yapar bir de onları gezmeye götürür nazları ile oynarım. Siz şimdi diyorsunuz ki ben çocuktan bunaldım o yüzden kızdım HAYIR siz üzerinizde ki yüklerden bunalıp acısını çocuktan çıkardınız. 2 yaşındaki çocuk zaten daha süt çocuğu, doğal olarak anneyi yanında isteyecek. Birçok çocuklu anne, çocuğundan fırsat bulup sıcak çay içemiyor, WC ye gidemiyor bu sadece sizin yaşadığınız bir durum değil.

Sizin düşündüğünüz gibi eşinizle aranız iyi olsaydı ilk fırsatta sizi kapı dışarı etmezdi. Adamın siz veya çocuklar umrunda değil tek derdi gece yatağına girecek gündüz anasına babasına hizmet edecek biri olması.

Anasini sana ne diye emanet ediyormus
Boyle diyen adam cok degil iki uc sene sonr ayaklarina kapanir affet diye o zaman gecmis olur birak artik burda bence

Sorun ailesiyle yaşamanız. Böyle problemler kaçınılmazdır. Sadece baş agritir ve huzur bozar. Ev ev üstüne olmaz. İsterse dünyanın en mükemmel insanı olsunlar yine olmaz. Tavsiyem eğerer uygun koşullar olur ve eşinizle barışirsaniz ayrı ev şartını muhakkak koşun

Ya kusura bakmayında bu insanlara hizmetçilik yapamadığıniz için mi uzuluyirsunuz.Azicik kafanızı kullanın koca koku kesilmedi dünyada.size bu şekilde davranan bir adamla maaile birarada yaşayarak hizmetçilik etmek için bu kadar hevesli olmayın.uzulmeyin bence sevinin ki istemeden de olsa o aileden kurtulmuşsunuz.

Bence bulur hemide cok kolay.. burda bile yokmu iki tane uye biri 2 coxuklu digeri 3 cocuklu adamla evlenmis gencecik kizlar.. biri 20 24 yaş arasiydi hatta yanlis hatirlamiyorsam.. o yuzden bence bulur.. nasil mi bazi kadinlar cabuk kaniyor oluyom bitiyom aşığımlara

Bir kere boşamışsın aynı hatayı tekrar tekrar yaparak farklı sonuç beklemekte mantıklı davranış değil.

Siz evdeki islerden kaynanadan sorumluluklardan bunalmis hincinizi cocuktan cikariyorsunuz.seni annenin evine gönderelim diyen birinede annecim annecim demek bilemiyorum ... biraz uzaklasipk kendinize gelmeniz iyi olur sanki .

Kusura bakma da guluyorum.
Biten bir evliligi tekrar canlandiramazsiniz.
Ask filmlerindeki gibi mi olacaktiniz sandin?
Adam besbelli Cocuklarini yaninda istemis, ona anasina babasina kole olacak bir hizmetciyi kaybetmek istememis.
Nasil ki ölen dirilmez ise, biten bir ask evlilik de duzelmez.
Affetmek hatadir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…