Pılını pırtını topla s... Ol git diyen koca?

Kendisi kabul etmiyor bunu, istedigi kadar kabul etmesin huzurlu bir kadinin cocuklarina tahammuluyle, başinda kaynana kp olup onlarin her istediklerini yapmaya calisip, onlarin gonlunu etmeye ugrasip ustune laflarini çeken kadinin tahammülü asla ayni olamaz. Olmuyor biyerde patlar, oyle patliyor.
Konu sahibi kendini kandırıyor doğruları söyleyince de alevleniyor.Zaten bağırarak konuştuğunu dile getirmiş demekki bir şeyler yolunda değil

Boşandık tekrar barıştık 2 tane çocuğunuz var. Tekrar deniyoduk ve 1aydir yeni evli gibiydik çok iyi anlasiyorruk ve eski eşim çok ilgiliydi bana ve çocuklara. Ufak tefek tartışmalar dışında kavgamız vs yoktu. Ailesiyle yaşıyoruz. Ufak kızım bana yapışık yaşıyor basja kimseye gitmiyor kaynana kayınbaba ev işleri çocuk aşırı bunaliyorum kv hicbirseynzaten yapmaz. Çocuklara bagirrik yeter psikolojim bozuldu artık dedim. Kv laf sokarak sen bunaldin heralde annenlere yollayalım seni dedi. Ne alakası var anne ben gidince cocuklar gelmiyor mu dedim benim derdim onlarla senle babamla degilki dedim bende senin bi evladinim dedim böyle böyle bunaliyorum dedim. Ben sesli konuşurum birşey konuşurken 5 yıldır bunu bilirler neyse kayınvalidem suratıma bakmıyor tersliyor falan bütün gün. Eşim geldi eve noldu dedi yatınca konuşuruz dedim içeri gittim. Annesi bana bağırdı demiş , yalan söylüyor. Eşim çağırdı anasının dibine kurbanlık koyun gibi oturttu beni ben annemi sana emanet edip gidiyorum emanete ihanet edilmez falan demeye başladı ne diyorsun sen dedim kime napmisim ben dedim. Lafımı kesme dinle dedi . Ne kesmicem dedim oturtmussun beni koyun gibi şöyle hoyle diyosun ne yaptığımı soule dedim bağırdım. Bağırma dedi, sonra pılını pırtını topla s.. ol git evden dedi bende karaktersiz diye bağırdım. Kimse anama babama bagiranaz dedi ben kimseye bagirmadim gozunkulagin yokmu anne baba diye geziyorum ne derlerse yapıyorum dedim . Annesi de yalandsn ben evden giderim bırak oğlum falan diyo :) neyse toplandım ertesi gün çıktım ailemin yanına dondüm. Ben kapıdan çıkar çıkmaz Instagram hesabibi herkese açmış fotolar falan paylaşmış. Yani üzgünüm herşey güzeldi bianda böyle oldu. Çok kötü hissediyorum
Annnenlere yollayalim seni ne demektir yaaa. Neden bunu es gecip aciklama yapmaya çalıştınız o nasil laftir öylee🤣

Amacım yargılamak değil lütfen yanlış anlamayın. Bir şeyler canınıza tak etmiş ki bosanmışsınız. Sonra şartlar değişmeden her şeyi bile bile tekrar geri dönmüşsünüz ( ki ben insanların kolay kolay değişeceğine inanmıyorum). Bu aşamada zaten karşı tarafın size az da olsa bi saygısı varsa onu da kaybettiniz.
Sonra yorulduğunuz için küçük çocuğunuza patlamışsınız. Diyorsunuz ki hiç beni bırakmıyor. Bırakmıyor çünkü çocuk normal bir psikoloji de büyümemiş. O ya da bu şekilde kendini tek güvenli hissettiği yer sizin yanınız. Babasız kalmasınlar diye dayandım diyorsunuzdur büyük ihtimal ama görmüyor musunuz çocuklarınız için zaten uygun bir ortam yok.
Kırmadan yargılamadan yazmaya çalıştım ama şunu demeden de geçemeyeceğim üzüldüğüm tek şey o çocuklar oldu. Umuyorum ki bundan sonra çocuklar için her şey güzel olsun.

Size tavsiyem bir işe girip kendi ayaklarınızın üzerinde durun böyle birine bağımlı yaşadıkça daha çok ezilirsiniz. Üstelik boşandığınız adamın ailesiyle yaşıyorsunuz neden bunu kabul ettiniz ki bence büyük bir hata yapmışsınız. Kim kayınvalideyle aynı evde mutlu olur ki.

Boşandık tekrar barıştık 2 tane çocuğunuz var. Tekrar deniyoduk ve 1aydir yeni evli gibiydik çok iyi anlasiyorruk ve eski eşim çok ilgiliydi bana ve çocuklara. Ufak tefek tartışmalar dışında kavgamız vs yoktu. Ailesiyle yaşıyoruz. Ufak kızım bana yapışık yaşıyor basja kimseye gitmiyor kaynana kayınbaba ev işleri çocuk aşırı bunaliyorum kv hicbirseynzaten yapmaz. Çocuklara bagirrik yeter psikolojim bozuldu artık dedim. Kv laf sokarak sen bunaldin heralde annenlere yollayalım seni dedi. Ne alakası var anne ben gidince cocuklar gelmiyor mu dedim benim derdim onlarla senle babamla degilki dedim bende senin bi evladinim dedim böyle böyle bunaliyorum dedim. Ben sesli konuşurum birşey konuşurken 5 yıldır bunu bilirler neyse kayınvalidem suratıma bakmıyor tersliyor falan bütün gün. Eşim geldi eve noldu dedi yatınca konuşuruz dedim içeri gittim. Annesi bana bağırdı demiş , yalan söylüyor. Eşim çağırdı anasının dibine kurbanlık koyun gibi oturttu beni ben annemi sana emanet edip gidiyorum emanete ihanet edilmez falan demeye başladı ne diyorsun sen dedim kime napmisim ben dedim. Lafımı kesme dinle dedi . Ne kesmicem dedim oturtmussun beni koyun gibi şöyle hoyle diyosun ne yaptığımı soule dedim bağırdım. Bağırma dedi, sonra pılını pırtını topla s.. ol git evden dedi bende karaktersiz diye bağırdım. Kimse anama babama bagiranaz dedi ben kimseye bagirmadim gozunkulagin yokmu anne baba diye geziyorum ne derlerse yapıyorum dedim . Annesi de yalandsn ben evden giderim bırak oğlum falan diyo :) neyse toplandım ertesi gün çıktım ailemin yanına dondüm. Ben kapıdan çıkar çıkmaz Instagram hesabibi herkese açmış fotolar falan paylaşmış. Yani üzgünüm herşey güzeldi bianda böyle oldu. Çok kötü hissediyorum
Herşey güzeldi derken? Ne güzeldi?
Güzel değilmiş ki iki çocuğa rağmen boşanmışsınız.
Kaynana kayınpeder yanında yaşıyorsunuz. Bedava hizmetçilik yapıyorsunuz. Suratınıza bile bakmayan sizi insan yerine koymayan insanlarla aynı evde yaşadığınızı zannediyorsunuz. Adam karısına küfür edip evden kovacak kadar haysiyetsiz. Kaynana anana gönderirim seni ha diyecek ve dediğini yapacak kadar pislik. Ama herşey güzeldi.
sizin derdinizde instagram hesabını herkese açmış, vah okadar güzel şeyin arasında bu kötü olmuş

Kaynana kayınpeder yanında yaşıyorsunuz. Bedava hizmetçilik yapıyorsunuz. Suratınıza bile bakmayan sizi insan yerine koymayan insanlarla aynı evde yaşadığınızı zannediyorsunuz. Adam karısına küfür edip evden kovacak kadar haysiyetsiz. Kaynana anana gönderirim seni ha diyecek ve dediğini yapacak kadar pislik. Ama herşey güzeldi.
sizin derdinizde instagram hesabını herkese açmış, vah okadar güzel şeyin arasında bu kötü olmuş

Instagram olayı cok kötü olmuş ya. Dışarıda tonla kayınvalide ve 2 çocuklu adamla yaşamaya meraklı kızlarımız var. Bu adamı kesin biri kapar benden söylemesi:) zor bulunabilecek bir cins olduğu için çoktan herkes sıraya girmiştir bence.

Haha,o son ''her şey güzeldi,bir anda böyle oldu '' kısmını görünce benim sinir zıpladı zaten.Konu sahibi siz şaka mısınız ? Bir de instagram ayrıntısı var,vah vah demek herkese açık yapmış.Çok büyük bir ayrıntı bu,konudaki en önemli yer hatta.

Çocuğunuza gelince ''sus otur psikolojimi bozdun'',eski kocişinizin annesi kızınca ''olur mu anneciğim ben sana hiç öyle der miyim''.Bir de kendinizi ''ben çocuklarıma kızıyorum kime kızmışım'' falan diye savunuyorsunuz,söylenenlerden o kadar uzaksınız ki şu yaşadıklarınızı neden yaşamaya devam ettiğinizi anlamak çok da zor değil.Neyse siz 2 gün sonra yine barışırsınız,ayrıl barış ayrıl barış,asıl siz çocukların düzenini bozuyorsunuz ama anlatmak ne mümkün.''Ben babasız kalmasınlar diye böyle yapıyorum'' diye de bir bahane var,çok popüler kadınlarımız arasında,onu söylersiniz soran olursa da.

Instagram olayı cok kötü olmuş ya. Dışarıda tonla kayınvalide ve 2 çocuklu adamla yaşamaya meraklı kızlarımız var. Bu adamı kesin biri kapar benden söylemesi:) zor bulunabilecek bir cins olduğu için çoktan herkes sıraya girmiştir bence.
Bugünden sonra gerçekten inanarak mı yaptın bu kinayeyi?😂 Evet, var öyle tonla kız. Malesef var.

Kendisi kabul etmiyor bunu, istedigi kadar kabul etmesin huzurlu bir kadinin cocuklarina tahammuluyle, başinda kaynana kp olup onlarin her istediklerini yapmaya calisip, onlarin gonlunu etmeye ugrasip ustune laflarini çeken kadinin tahammülü asla ayni olamaz. Olmuyor biyerde patlar, oyle patliyor.
Çok hak veriyorum. 2 tane çocukla layıkıyla ilgilenebilmek için çelik gibi sinir sistemi olması lazım. Bu kadıncağızın tepesinde bir kv, bir kp, bir de anlayışsız eski koca anca kadının tahammülünden çalıyorlar. Faydaları yoktur eminim bir de köstek oluyorlar.

Güzel kardeşim, kaynana yanında kim huzuru bulmuş sen bulacaksın? Çok yıpranırsın. Ortada hala kurtarılması gereken bir yuva olduğunu düşünüyorsan sen superman değilsin, bir zahmet eski eşin sana ve çocuklarına 2 göz oda ayarlayabilsin. Taşın altına elini koysun. Eğer o bunu yapmıyorsa vazgeç bu sevdadan. Olan sana ve iki çocuğuna olur, kalanlara hiçbir şey olmaz. Seni o evde önce delirtirler, sonra da karşına geçip delisin sen derler.

Bugünden sonra gerçekten inanarak mı yaptın bu kinayeyi?😂 Evet, var öyle tonla kız. Malesef var.

Bu günkü olay hiç aklıma gelmedi aslında, bana göre erkek nüfusu tükense bile aklıbaşında birinin dönüp bakacağı bir tıp değil ama bu günkü olayı unutmuştum ben, hatırlayınca evet dönüp bakacaklar da var :)

Her şey çok güzel filan değildi. Bir anda da böyle olmadı. Her şey planliydi. Anasıyla birlikte planladilar bunu.
Senin tabirinle durduk yere seni anasının dibine ampul gibi oturtmuş adam. Resmen hıncını çıkarıyorlar senden. Muhtemelen nafaka Vs. Konuları için planladilar bunu.
Gözünü ne zaman açarsın bilmiyorum ama sen hala yok instagramini açmış yok çocuklarım babasız büyümesine takiliyorsin. Yapma. Düşme bunların planlarına.

kusura bakmayın da eski kocanızla mutlu olabilecek olsaydınız eski olmazdı onun adı. huylu huyundan vazgeçmez sadece o bir ay sürede değişmiş gibi görünmüş. ben tüm hatayı sizde buldum kusura bakmayın cidden.

Her şey çok güzel filan değildi. Bir anda da böyle olmadı. Her şey planliydi. Anasıyla birlikte planladilar bunu.
Senin tabirinle durduk yere seni anasının dibine ampul gibi oturtmuş adam. Resmen hıncını çıkarıyorlar senden. Muhtemelen nafaka Vs. Konuları için planladilar bunu.
Gözünü ne zaman açarsın bilmiyorum ama sen hala yok instagramini açmış yok çocuklarım babasız büyümesine takiliyorsin. Yapma. Düşme bunların planlarına.

Belki de barissa adamin önceden yaptiklarini mahkemeye verememesi icindir. Barismissa affetmis oluyor bildigim kadariyla

X