Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Çok tatlısın coco
Çoğumuz Coco ile aynı düşünüyoruz.Büyük fark olsa arada neyse de az farkla kaybetmek kötü.
Ben hiç perde pilavı yemedim .Madem bu kadar sevilen bir tarif ben de deneyeyim
Bu arada ben kesin Nevoş 1.olur diyordum ,ben ne tahminde bulunsam tersi çıkıyor

Hafta sonları yoğun oluyorum ,bir de oğlan laptopa el koydu sınava çalışıyor ,telden yazmaktan zor geldiği için fazla yazamıyorum
Ben hep teldeyim. Çoğu yemek konusunu burda açıyorum aksine herkes telde zor diyo ama bence bilgisayar da daha zor. Akıllı klavye benim can dostum

Bende yememiştim:) ilk kez yaptım çok beğendim. Ev halkıda beğenince benimde tercihim olacak sanıırm artık.

Bende yememiştim:) ilk kez yaptım çok beğendim. Ev halkıda beğenince benimde tercihim olacak sanıırm artık.
Ben de kendimi anormal görmüştüm hiç yemedim diye ,yuppii demek ki normalmişim
Geçen gün facede gördüm ,aynı porsiyonluk milföy hamurla da yapmışlar
Sen şimdi glutensiz yapıyorum diyeceksin tabi başka.
Özellikle iftar davetine şık bir yemek ,yapmam lazım bu tarifi,benim gibi bilmeyenler olursa havam olur

Evet onuda görmüştüm tarif ararken. Bizim evde glutensiz diyet yapıldığı için milföy kullanılmaz. Ama glutensiz milföy görürsen haber et bana çok güzel tarifler var milföyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…