Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Önümüzdeki tarif ne bellimi ? :))
Aslinda belli degil,ramazan sofrasi olabilirmis,ama olmayadabilirmis.yine de her ihtimale karsilik bi hazirlik yapayim diyorum.ama baska kategori gelirse de,ona gore de bomba bi tarif yapicam

Eline sağlık canım.Gerçekten çok güzel bir çorba.Kabak rendelemek değişik bir fikirmiş.Ben pulbiberi çok sevdiğim için genelde her yemeğe eklerim:) Bak mesajını da hemen gördüm. Teşekkür ederim yapıp paylaştığın için.

İyiyim canım çok şükür sen nasılsın
Ben fırında peynirli çökelekli bayat ekmekler yaptımFazla yenmiyorSen ne yaptın
Allaha sukur bende iyiyim sagol bitanem.ben diyette oldugum icin gozleme borek falan yiyemiyorum onun yerine peynir zeytin domates salatalik bide haslanmis yumurtayla gecistirdim.birazda kiraz yedim.esimde niyetli degil zaten.oyle atistirdim iste

Allaha sukur bende iyiyim sagol bitanem.ben diyette oldugum icin gozleme borek falan yiyemiyorum onun yerine peynir zeytin domates salatalik bide haslanmis yumurtayla gecistirdim.birazda kiraz yedim.esimde niyetli degil zaten.oyle atistirdim iste
Benim kızlar oruç tutuyor canımOnlar için yapıyorumEn iyisi senin yaptığın canımBen de genelde öyle yiyeceğimYoksa Ramazan sonrası kilo alırız

Kilo problemin yoksa sorun yokAfiyet olsun
Sağol canım :)
Kilo problemim alamamaktan yanaydı, malum tiroit ( her yere de yazar oldum)
Şimdi almaya devam şükür, ama ilaçtan ötürü alma potansiyelim daha yüksek tikatttt etmeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…