Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Neden davet edildim bu yarsimaya??
Ben pilav yemiyorum ki

Hayatimda bu kadar kotu sunulmus yemekler gormedim, sanki orangutan besleme yarisina girmissiniz.
Incelik sifir, inovasyon sifir, besin degeri sifir, goruntu sifir!
Kendi dunyasinda yasayanlarin yarismasi.

COK COK FENA

Ben pilav yemiyorum ki

Hayatimda bu kadar kotu sunulmus yemekler gormedim, sanki orangutan besleme yarisina girmissiniz.

COK COK FENA
Psikolojin bozuk mudur nedir git stresini baska yerde at

Ben pilav yemiyorum ki

COK COK FENA
Size göre güzel olmayabilir ama insanları küçük düşürmeye hakkınız yok. Pilav sunumu ancak böyle olabilir. Ben arkadaşlarımızın dergilere kapak olacak sunumlar yaptığını düşünüyorum. En azından verilmiş bir emek var ve emeğe saygı duymakta bi inceliktir

Size göre güzel olmayabilir ama insanları küçük düşürmeye hakkınız yok. Pilav sunumu ancak böyle olabilir. Ben arkadaşlarımızın dergilere kapak olacak sunumlar yaptığını düşünüyorum. En azından verilmiş bir emek var ve emeğe saygı duymakta bi inceliktir
Dengesiz iste bilerek yapiyor kaostan besleniyor kadin.onun doğasında var bu akıl sağlığını kaybetmis heryerde boyle:KK70:

Psikolojin bozuk mudur nedir git stresini baska yerde at

Degil, ama belki sizin icin oyledir.
Ben fikirlerimi belirttim.
Hosunuza gitmiyorsa okumayin, es gecin.

Kocaman porsiyonlar, abartilmis buyuklukte dolu dolu tabaklar...
Hic mi acip dunyada pilav nasil sunulur diye bakmazlar?
Piskin olmaya da gerek yok yani!

Cidden pilav karbohidrat yuklu bir yemek cesidi, eger icine fibre koyulmazsa son derece kilo verici ve bagirsak tikayici ozellikleri var.

Degil, ama belki sizin icin oyledir.
Ben fikirlerimi belirttim.
Hosunuza gitmiyorsa okumayin, es gecin.

Kocaman porsiyonlar, abartilmis buyuklukte dolu dolu tabaklar...
Hic mi acip dunyada pilav nasil sunulur diye bakmazlar?
Piskin olmaya da gerek yok yani!

Cidden pilav karbohidrat yuklu bir yemek cesidi, eger icine fibre koyulmazsa son derece kilo verici ve bagirsak tikayici ozellikleri var.
Sen yapsaydin da madem gorseydik!! Boş boş ahkam kesme burda.

Ben hakkini vererek, arastirarak yenilik getirerek yapilmis emegi takdir edrim .

De "saygi" duymak ne demek anlamadim.

Ben hakkini vererek, arastirarak yenilik getirerek yapilmis emegi takdir edrim .

Saygı duymanin ne demek olduğunu bilmeyen insandan saygi beklemek :dondurma:ooo may gaaatt:KK70:

Ben pilav yemiyorum ki

COK COK FENA
Neden mi davet edildim :KK57:
Siz bu sitenin üyesi degilsiniz galiba...

Yaptiginiz çok ayıp!

Mesajdaki 'Saygi' duymak daha insani bi sekilde elestirmek oluyor:) begenmediyseniz daha kibar bi sekilde belirtseydiniz.insanlar 1 ay boyunca oylamanın baslamasini bekliyor. Emek harciyor. Cok yanlis bi eleştiri yapmissiniz malesef

Kimse ile polemige girmek istemiyorum.
Bana hakaret edeni de rapor ettim. Bir elestiriyi degerlendirmeyi ogrenirseniz yaptiginiz her seyde gelisir, daha ileri gidersiniz. Bu mesaji alanlarin da gayrete gelip daha guzel calismalar yapacagindan eminim.

KIimse ile polemige girmek istemiyorum.
Bana hakaret edeni de rapor ettim. Bir elestiriyi degerlendirmeyi ogrenirseniz yaptiginiz her seyde gelisir, daha ileri gidersiniz. Bu mesaji alanlarin da gayrete gelip daha guzel calismalar yapamcigndan eminim.
Eleştiri dediginiz "orangutan yarışması "olsa gerek..

KIimse ile polemige girmek istemiyorum.
Bana hakaret edeni de rapor ettim. Bir elestiriyi degerlendirmeyi ogrenirseniz yaptiginiz her seyde gelisir, daha ileri gidersiniz. Bu mesaji alanlarin da gayrete gelip daha guzel calismalar yapamcigndan eminim.
Bu yaptığının insanları motive edecegini mi sanıyorsun?? Aksine dibe cekiyorsun.düşüncelerini kendine sakla kimsenin ihtiyacı yok.sinir bozmaktan baska bi ise yaradiginda yok.zaten biri bana terslense de kiblesem diye tetiktesin.istediğin kadar kible.ban yedirmek senin amacın.ne bicim insansin ya

Ben pilav yemiyorum ki

COK COK FENA
Dedi bir orangutan..

Ben pilav yemiyorum ki

COK COK FENA
:KK70: şaka galiba pilav sevmeyebilirsinz o zmn bu sayfaya niye gelirsinz geldinz niye cevap yazarsnz anlam veremedim doğrusuo_O

X