Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Esim 5 te çıkıyor işten.6 gibi falan evde olur heralde veya ceyrek kala.normal eti baharatlayip kizarticam yanina da pilav yapcaktm ama cozmedi et bir turlu
Biraz yumuşamıştır zaten ,az parçalala ayırsan daha kolay açılır ,daha 1 saat varmış ,o zamana kadar çözülür.Zaten sıcak servis daha güzel oluyor ette.

Birinci de olabilirsin hayatim,sanirim birincilik kesin gibi gorunuyor sana ama benim 1 oyum var.1 oy mudur benim tarifim yaaa halbuki ne hayallerle koymustum fotoyu.iddialiydim nedense.hayrettin bisey yani
O bir oyda benim verdiğim galiba canım Allahtan 0 kalmamış 1 de kalmışız nasip kısmet önümüzdeki yarışmalara bakiciz artık
Esim 5 te çıkıyor işten.6 gibi falan evde olur heralde veya ceyrek kala.normal eti baharatlayip kizarticam yanina da pilav yapcaktm ama cozmedi et bir turlu
su kaynayan tencereye kapağı ters kapatıp eti koy üzerine buharıyla o sıcaklıkla eriyor ben böyle yapıyorum kıymayı filan acele olunca veya unuttuğumda

Cok sagol canim benim.oy icinde teşekkür ederim

Ama bu sefer tavuklu pilavın gücüne inanıyorum
İstersen inanma ,senin tavsiyen ,gazın üzerine yaptım tavuklu pilavı.Hani Kemal Sunal'ın filminde vardı ya,bul al parayı deyip adama onda değil bunda diyordu,adam da onu dinleyip yeniliyordukızıyordu,ben de seni dinledim kazanamazsam senin de yenilgin,kazanırsam seninde zaferin

Dimi , kuzuyu bende hatırlıyorum
Ben guvenmesem bu kadar demezdim biliyorsun bı tek kendime hayrım yok

Benimki de tavuklu pilav sadece fazladan patlıcan var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…