Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Az hevesimi alayım bari :KK45:
Birinci de olabilirsin hayatim,sanirim birincilik kesin gibi gorunuyor sana :KK70: ama benim 1 oyum var.1 oy mudur benim tarifim yaaa :KK43: halbuki ne hayallerle koymustum fotoyu.iddialiydim nedense.hayrettin bisey yani :KK70:

Birinci de olabilirsin hayatim,sanirim birincilik kesin gibi gorunuyor sana :KK70: ama benim 1 oyum var.1 oy mudur benim tarifim yaaa :KK43: halbuki ne hayallerle koymustum fotoyu.iddialiydim nedense.hayrettin bisey yani :KK70:
Makarnalarda 2 gün birinciydim.Bildirim gittikten sonra 6. veya 7.olarak bitirdim yarışmayı:olamaz:
O yüzden şimdi havaya girmiyorum ,uslandım :KK45:
Belki de senin tarifin arap atı gibi fark atar bildirimden sonra kimbilir:KK53:

Makarnalarda 2 gün birinciydim.Bildirim gittikten sonra 6. veya 7.olarak bitirdim yarışmayı:olamaz:
O yüzden şimdi havaya girmiyorum ,uslandım :KK45:
Belki de senin tarifin arap atı gibi fark atar bildirimden sonra kimbilir:KK53:
Hiç zannetmiyorum artık:KK43: yaa şu bildirimlerde bir an önce gitse de kurtulsak bu meraktan.çıldırıciiiiiiimmmmm:KK70:

Arkadaslar buzlukta et vardi unutmusum cikarmayi.esimde et istemisti.ama saat 3 te aklima geldi cikardim.ve simdide buzu çözmüyor.suya koysam bozulur mu ki o_O
Ben acil durumlarda koyuyorum suya.
Bir de nette görmüştüm,çelik tencereyi ters çevirip eti üstüne koyup,tekrar üstüne çelik tencere koyunca çabuk çözülüyor yazıyordu denemiştim .

Ben acil durumlarda koyuyorum suya.
Bir de nette görmüştüm,çelik tencereyi ters çeviripeti üstüne koyup,tekrar üstüne çelik tencere koyunca çabuk çözülüyor yazıyordu denemiştim .
Celik tencerem 1 tane var.tüh yaa suya da koyasim yok napcam bilmiyorum:KK43: en son care suya koyarim artik napim

X