Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Sanki at yarışı izliyoruz bu arada kendine oy verenlerden biri benim sonuçlara bakmak için vermiştim meger değişmiyormuş
İstersen verebilirsin ki,sonuçlara bakmasan da ,sonuçta yarışma
Biz istedik değişmesin diye.Şimdi oy veren bakıyor ki oy verdiğinin puanı az ,yüksek oy alan birine veriyor ,herkesin 1.olmasa da oy almak hakkı motive olması açısından,gizli olsun diye de istedik.

Ben 2 bardak mercimeğe 1 bardak bulgur yapıyorum ,o da güzel oluyor.Mercimek köftesini taze yapılmışken seviyorum ,başka birşey yap bana ,öteki kızlar yesin onu

Ben 2 bardak mercimeğe 1 bardak bulgur yapıyorum ,o da güzel oluyor.Mercimek köftesini taze yapılmışken seviyorum ,başka birşey yap bana ,öteki kızlar yesin onu

Nevrestenin tarifiyle midye tatlısı yapmayı öğrendim. Ćok acayip güzel oluyor. Tavsiye ederim.

Görselini görmüştüm de hiç yapmadım ,kolay mı yapması ,deneyeyim

Benim ki şekil itibariyle biraz farkli oldu, tadini cok begendi ev halki. Bu resim ikinci yapışımdan. Hayatında ilk defa baklava hamuru acan bana bile kolay geldiyse. Senin gibi yetenekli hatunlara hiç gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…