Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Oyum duvak pilavına gitti manolya1458 ellerine saglik tekrar canim:)bide tadina bakaydik iyiydi
Kullandım gitti kendime vermek istemedim o piti piti yaptım valla ama gerçekten tariflerin hepsi birbirinden iddalı en basit benim tarif
Duvak pilavı ve senin tarif arasında kaldım ben ama cok merak ettim ondan duvak pilavina gitti oyum 2 hakkim olsa kesin birini sana verirdimsunumun tarifin super
Ozaman iyilerin iyisi kazansin
Dimiiiiiiste benim kafadan biri hemende belli ettin kendini ya

Beni buldun gine

Puanlamayı göremeyince insan meraklanıyor ama
Ben de şimdi senin profiline yazmaya gelecektim ,nihayet Sarp ve Mert öğrendi kardeş olduklarını
Evet yaa ilk fragmanda gördüm bugün sarildiklarini gozlerim doldu yine cok sevindim vallahi.keşke nasil ogrendiklerinide gosterselerdi:) yine ters koseyle bitti dizi

Evet yaa ilk fragmanda gördüm bugün sarildiklarini gozlerim doldu yine cok sevindim vallahi.keşke nasil ogrendiklerinide gosterselerdi:) yine ters koseyle bitti dizi
Haftaya bir de rüya oluyormuş o sahne
Bir taraftan oylamanın açılması,bir taraftan dizi epey heyecan geçirdim

Haftaya bir de rüya oluyormuş o sahne
Bir taraftan oylamanın açılması,bir taraftan dizi epey heyecan geçirdim
Valla rüya olursa bölüm vallahi bidaha izlemem.yetti gari ters köşe ters köşe.35 bolumdur ha ogrendi ha öğrenecekler diye oturup kalkiyoruz.ama dedigin gibi ruya cikarsa da sasirmam kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…