Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Oyum duvak pilavına gitti manolya1458 manolya1458 ellerine saglik tekrar canim:)bide tadina bakaydik iyiydi:KK70:
Kullandım gitti kendime vermek istemedim o piti piti yaptım valla ama gerçekten tariflerin hepsi birbirinden iddalı en basit benim tarif :KK70:
Duvak pilavı ve senin tarif arasında kaldım ben ama cok merak ettim ondan duvak pilavina gitti oyum 2 hakkim olsa kesin birini sana verirdim:KK45:sunumun tarifin super:KK19:
Ozaman iyilerin iyisi kazansin :hamarat:
Dimiiiii:rolleyes:iste benim kafadan biri :KK73:hemende belli ettin kendini ya:KK70:

Oyum duvak pilavına gitti manolya1458 manolya1458 ellerine saglik tekrar canim:)bide tadina bakaydik iyiydi:KK70:
Duvak pilavı ve senin tarif arasında kaldım ben ama cok merak ettim ondan duvak pilavina gitti oyum 2 hakkim olsa kesin birini sana verirdim:KK45:sunumun tarifin super:KK19:

Dimiiiii:rolleyes:iste benim kafadan biri :KK73:hemende belli ettin kendini ya:KK70:
Beni buldun gine :ıslık::-)

Puanlamayı göremeyince insan meraklanıyor ama :KK45:
Ben de şimdi senin profiline yazmaya gelecektim ,nihayet Sarp ve Mert öğrendi kardeş olduklarını:halay:
Evet yaa ilk fragmanda gördüm bugün sarildiklarini gozlerim doldu yine :KK43: cok sevindim vallahi.keşke nasil ogrendiklerinide gosterselerdi:) yine ters koseyle bitti dizi :KK70:

Evet yaa ilk fragmanda gördüm bugün sarildiklarini gozlerim doldu yine :KK43: cok sevindim vallahi.keşke nasil ogrendiklerinide gosterselerdi:) yine ters koseyle bitti dizi :KK70:
Haftaya bir de rüya oluyormuş o sahne :skandal:
Bir taraftan oylamanın açılması,bir taraftan dizi epey heyecan geçirdim :KK70:

Haftaya bir de rüya oluyormuş o sahne :skandal:
Bir taraftan oylamanın açılması,bir taraftan dizi epey heyecan geçirdim :KK70:
Valla rüya olursa bölüm vallahi bidaha izlemem.yetti gari ters köşe ters köşe.35 bolumdur ha ogrendi ha öğrenecekler diye oturup kalkiyoruz.ama dedigin gibi ruya cikarsa da sasirmam kuzum :KK70:

X