Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Ben hic yapmadim bi kere yemistim cok begenmistim :) bulguru anneannem super yapar
Aneannelerin ,babaannelerin yaptığı tatlı olur zaten,sevgilerini katarlar.
Laf aramızda benim de görümcem güzel yapar.
Çok önceden eşimin dayısıgil ile pikniğe gitmiştik.Bulgur almışlar,mangalın yanına yemek için sebzeli pilav için.Önce tuhaf gelmişti,mangal varken kim bulgur pilavı yiyecek diye.Sonrasında mangalı bile yemek istemedik o derece güzel olmuştu

Evet gercekten diyorumya yasli biri yapinca tadi farkli oluyo:)
Aa ne guzelmis mangalin yaninda acik havada tadi dahada güzel olur

Canım pilav kategorisinde çok farklı tarif olmazYani pilav yapılır sen tavuk ile yaparsın ben et ile yaparım.Sen patlıcan koyarsın ben patates vs..Adı değişik olur veya salatası,sunumu vs
Adları bile benzeyebiliyor.Mesela benimki tavuklu pirinç pilavı,diğeri tavuklu nohutlu .İnşallah oylamada karışmaz Yapacak birşey yok ,dediğin gibi ana malzeme belli

Canım pilav kategorisinde çok farklı tarif olmazYani pilav yapılır sen tavuk ile yaparsın ben et ile yaparım.Sen patlıcan koyarsın ben patates vs..Adı değişik olur veya salatası,sunumu vs
Tamam pilav benzer ama ben ilk tarifimde sponsor a kdr aynıydı.. çok moralim bozulmuştu

Tamam pilav benzer ama ben ilk tarifimde sponsor a kdr aynıydı.. çok moralim bozulmuştu
Bu kategori farklı canım
Malzeme aynı ya pirinç ya bulgur olacak
Maklubenin bile çeşitleri varYani farklı şekillerde yapılabilir
Perde pilavı,tavuklu pilav,etli pilav hepsi farklı malzemeler katılarak yapılabilir.Sadece sunumlarımız farklı olur
Ana malzeme aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…