Pilates/yoga eğitmen olma hayali

crn_21

Aslan anası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
3.217
3.831
36
Kızlar merhaba. Açıkçası çok bilgim olmayan bir konu bu yüzden bir bilen vardır diyerek konu açmak istedim. Öncelikle belirteyim çok bi spor geçmişim yok. Ara ara gaza gelip evde kendi çapımda pilates falan yapıyordum ta ki annelik serüvenine kadar. Şu an dibine kadar hamım.
Gelin görün ki pilates yada yoga gibi bir sporda ustalaşmak ve uçuk bir hayal mi bilmem ama eğitmen olma hayalim var. Bunun için yolum şu aşamada çok uzun farkındayım. Bu konuda tecrubeliler varsa nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursa sevinirim💪

benim su an gittiğim pilates hocam aaslında fizyoterapist.. hem fizyoterapi hem de pilates yaptırıyor.

eski gittiğim kız normal pilatese başlamış bir salonda ve zamanla konuda uzmanlaşıp kendine salon açmış biriydi. şu an birlikte olduğum hocam daha iyi genel olarak ama öncekinden de memnundum yani 🙄 bence cok da zor değil. kendinizi 2-3 sene gercekten adarsanız neden olmasın?

benim su an gittiğim pilates hocam aaslında fizyoterapist.. hem fizyoterapi hem de pilates yaptırıyor.

eski gittiğim kız normal pilatese başlamış bir salonda ve zamanla konuda uzmanlaşıp kendine salon açmış biriydi. şu an birlikte olduğum hocam daha iyi genel olarak ama öncekinden de memnundum yani 🙄 bence cok da zor değil. kendinizi 2-3 sene gercekten adarsanız neden olmasın?
Evet bende öyle düşünüyorum çok sıfırdan baslicam ama neden olmasın diyorum. Sonuçta kimse anasının karnından pilates yaparak doğmuyor 😂 ama acaba şartlar neler eğitimci seviyesine ulaşmak için 🤔 bir pilates hocası çıksa da yazsa şuraya ne güzel olur

Evet bende öyle düşünüyorum çok sıfırdan baslicam ama neden olmasın diyorum. Sonuçta kimse anasının karnından pilates yaparak doğmuyor 😂 ama acaba şartlar neler eğitimci seviyesine ulaşmak için 🤔 bir pilates hocası çıksa da yazsa şuraya ne güzel olur
inşallah çıkar 🥲

X