Pijama Partisi

Çatalın görünmemesi için boğazlı falan giymek gerekiyor zaten, normal yakalı bir şeyde bile o çatal görünüyor illa ki.

Namım yürür diyorum artık napayım. Denizde çok komik oluyor ama, benden bağımsız yüzüyorlar :KK70:

dubalara kadar yüzelim derken yanlışlıkla senin memelere kadar yüzebilir insanlar 😂

Aman üzme kendini kütük için. Ama yont tabi çıbık kıvamına getir.
Terapi ve tedaviyi kendi istedi, son çıkar yolu çünkü bu yoksa pzt davamı açıyordum.
İşte iki gündür avukatlar ordusu çevrem ile beyin fırtınasındayım😂😂😂

estra evlenme kız, o kadar kap kacağa yazık, getir bana güçleri birleştirelim züccaciye açalım iyi para kırarız, avukatlıkta para yok, bak benden nanik alırlar :KK70:

Çatalın görünmemesi için boğazlı falan giymek gerekiyor zaten, normal yakalı bir şeyde bile o çatal görünüyor illa ki.

Namım yürür diyorum artık napayım. Denizde çok komik oluyor ama, benden bağımsız yüzüyorlar :KK70:
Ahshshshshshgsgs
Bir de yüz üstü yatamama rahatsızlığı, vallahi ağza giriyorlar ya.
Yürüsün namın da memitolar da ohh, sefan olsun, gözü olan ikisi arasında havasız kalsın :KK70:

Terapi ve tedaviyi kendi istedi, son çıkar yolu çünkü bu yoksa pzt davamı açıyordum.
İşte iki gündür avukatlar ordusu çevrem ile beyin fırtınasındayım😂😂😂

estra evlenme kız, o kadar kap kacağa yazık, getir bana güçleri birleştirelim züccaciye açalım iyi para kırarız, avukatlıkta para yok, bak benden nanik alırlar :KK70:

E hadi işallak toparlarsınız. Yoksa donuna kadar alırsın sen avukat ordunla zaten 😂

X