Pijama Partisi

Unuttum yapmayı ya dışarı çıktım 😅

Vay hayinler
Hem de ne hayinler. Ben orada üzüntüden sızlanıyorum, adam yapmadığını bırakmıyor. Bu kudra oh olsun diyor bana :KK70:

ama bak şimdi iyi yaptınız diyo. Çok gereksiz bir işin peşine düşmüştü, mutlu olmayacaktı müdahale ettik 😂
Gereksiz değildi aslında olsak olurduk. Tabii ağzıma ederdi o ayrı :KK70:

Şu an Estraven Estraven ile birbirimize gelinlik modeli gönderip ortak saklama kabı alımına giriyor olabilirdik :KK70:
Evet bence de ama şöyle bir farkla. Adam özgüvenini yerlere serdiği için hiç bir gelinliği kendine yakıştıramaz, sana doğru uçan saklama kaplarından kaçmak için ninja kıvamına gelmiş olurdun.

Evet bence de ama şöyle bir farkla. Adam özgüvenini yerlere serdiği için hiç bir gelinliği kendine yakıştıramaz, sana doğru uçan saklama kaplarından kaçmak için ninja kıvamına gelmiş olurdun.
Evet orası öyle.

Yok ya takılıyorum ben size, şaka bir yana gerçekten iyi ki ayrılmamı sağladınız. Sonraki dengesizlikleri olmasa ben daha kolay geçirirdim bitirdikten sonraki süreci. Neyse böyle olacağı varmış, ama güzel dersimi aldım adamdan.

İyi ki varsınız kız. Sen ve Estraven Estraven .

s
Evet orası öyle.

Yok ya takılıyorum ben size, şaka bir yana gerçekten iyi ki ayrılmamı sağladınız. Sonraki dengesizlikleri olmasa ben daha kolay geçirirdim bitirdikten sonraki süreci. Neyse böyle olacağı varmış, ama güzel dersimi aldım adamdan.

İyi ki varsınız kız. Sen ve Estraven Estraven .
:KK200::KK200::KK200::KK200:

Ben de evde picama partisi verdim. Misafirlerim yeni gitti napıyonuuz
Ha, bayaca eksik var siz in kimler olduğunu anladım.
Ahaha memelerinin de ayrı kişiliği varsa üçünüzü de sordum say:KK66:
Sen ve amecey insanı
😂😂
Olabilecek potansiyele sahip, genelde öyle dalgaya alırlar direkt aklıma o gelmiş.

Birkaç gündür keyfim pek yerinde değil, gelip sizinkini de sıkmayayım diye uzaktan el sallayıp, aşkların en güzelini yaşayayım dedim.

X