Pijama Partisi

Acımıyor yaa. Her seferinde aha bu acıyacak dediler yine acımadı.

En sonuncuda dövmecime "ya bu acısın artık da dövme acısı neymiş göreyim" dedim yine acımadı :KK70:
Acı eşiğim yüksekse demek o_O
Burada hamile iken kan alınacağı sırada kocası telefona baktığı için trip atıp üzülen hanım abla vardı, sonuçta iğne gircekmiş.

Sana tsk ordusu yollasak az demek.

Burada hamile iken kan alınacağı sırada kocası telefona baktığı için trip atıp üzülen hanım abla vardı, sonuçta iğne gircekmiş.

Sana tsk ordusu yollasak az demek.
Ayağımın altına cam girdi çıkaramadım derine girdi. Sinirlendim, evde lokal anestezik krem vardı. Onu sürüp yüzeyel uyuşturdum, kendim çıkarttım camı :KK70:
Tıbbi hiçbir şeyden korkmam çekinmem, hatta bana yapılırken bile izlemeyi severim :KK70: O çeşit bir manyağım :KK70:
Çok kolay doğum yaparsın halbukim
Ay Allah korusun, o nereden çıktı :KK70:

Geçenlerde yakartop oynarken benim bey öyle uçup yüzüstü yapıştı yere çeneyi gömdü.

(evet koca insanlar olarak yakartop neyim oynuyoz arada:KK66:)
Hiç oynayamadım ya ona yanarım, top memeler mi ben mi karışır ortalık.
Bir şey olacak da koşmak zorunda kalacağım diye aklım çıkıyor, sütyende zor zaptediyorum zaten😂😂
Geçmiş olsun, umarım ciddi bir şey yoktur eşinde.

Ayağımın altına cam girdi çıkaramadım derine girdi. Sinirlendim, evde lokal anestezik krem vardı. Onu sürüp yüzeyel uyuşturdum, kendim çıkarttım camı :KK70:
Tıbbi hiçbir şeyden korkmam çekinmem, hatta bana yapılırken bile izlemeyi severim :KK70: O çeşit bir manyağım :KK70:

Ay Allah korusun, o nereden çıktı :KK70:
Benim de acı eşiğim yüksek, öyle iğneyi yakıp alkole batırılan operasyonları severim ama senin kadar değil.
Hayatta dövme dolgu vs yaptıramam, o iğneyi görecem arkadaş, doğru mu sokuyor yanlış mı😂

Bir şey olacak da koşmak zorunda kalacağım diye aklım çıkıyor, sütyende zor zaptediyorum zaten😂😂
Hahha ay o koşma olayı komedi. Ben bir kolumla memeleri tutuyorum koşarken. Toplum içinde komik oluyor memeleri tutarak koşmak ama aksi takdirde ağzıma giriyorlar.

Ahahah ben bir de halay manyağıyım, halay çekerkenki halimi düşün.

ahaha memeler dert ya, abimin eşinden biliyom. Küçülttürdü çok rahatladım diyo.

yok bişeyi çene morardı azcuk

Benim de acı eşiğim yüksek, öyle iğneyi yakıp alkole batırılan operasyonları severim ama senin kadar değil.
Hayatta dövme dolgu vs yaptıramam, o iğneyi görecem arkadaş, doğru mu sokuyor yanlış mı😂
Dövme yapılırken izliyorsun zaten :KK70: Ama tabii doğru mu yanlış mı kısmını bitene kadar çok görmen mümkün değil :KK70:

Dövme yapılırken izliyorsun zaten :KK70: Ama tabii doğru mu yanlış mı kısmını bitene kadar çok görmen mümkün değil :KK70:
Yaş 17, alsancakta bir dövmeciye gittik o zamanki sevgilimle(8 sene kadar izmirliydim, ne güzel günlerdi beahh).
O bana desteğe geldi ama gaza gelip ilk yaptırdı göğsüne, onu görünce ben tavanvay kaçtım😂
Dağ gib herif inledi, korktum bayağı.
Son oldu zaten, bir daha uğramadım.

X