Pijama Partisi

Ahahahah o kesin işte,
Ya yemek yapmaya aşırı düşkünüm, severim, sofra vs zevk alanım.
Hatta hep hayalim yemeklerini yaptığım bir mekan açmak.
O sebeple mutfak eşyam çok yani, yoksa böyle pembik gelin değilim vallaha billaha nefret ederim öyle şeylerden.
Sadece fine dining görüntü severim.

akşam yemeği hazırlarken mutfaktan salona fırlatıyom ben tabağı çanağı. O kadar özenliyim o konuda 😂
Ama yemek yapmayı severim. Bütün gün mutfakta takılabilirim.

Biz fırından çıkarıp direkt gömüyoruz.
şıklığına bişey demedim ayol, benim için işe yarar bişey olmadığı için dedim. Alır bir yere tıkarım ben onu sonra aaa burda böyle bişey varmış deyip çıkarıp başka yere tıkarım 😂
Fırından flaminyonlar çıkarmıyorum bende ama özellikle et yemeklerinde misafire heran sıcak ikram etmek için süper oluyor.
Fırında dursa kurur, çıkarsan soğur sertleşir falan.
Börek çörek bilmem ne mantığı işte.

Fazla düşkünüm sanırım ya hurra kaç kişi o nesneyi sorduğunuza göre bayağı abes, halbuki 4 tane aldım ben😂

Kadının ağzının açık kalmasına şaşırmamak gerekiyormuş insan kendi dünyasının dışında şeyler görünce ağzı açık geziyor:KK70: ben temel ihtiyaçlarımı gidermem gerekmese yemek yapmak gibi bir çabaya girişmem galibası

akşam yemeği hazırlarken mutfaktan salona fırlatıyom ben tabağı çanağı. O kadar özenliyim o konuda 😂
Ama yemek yapmayı severim. Bütün gün mutfakta takılabilirim.
Ben şuan bebelerden bırak çatal bıçağı, ne kaparsam elimle yeme modundayım o da yiyebilme şerefine nail olursam., zaten sofrada bana tabak yok hatta bebelerin plastik tabaklarında yiyoruz, bizimkileri atıp kırıyorlar diye.

Var ya benim böyle saçma şeylerim evet düşününce saçma geldi😂
Kraliçe elizabethin akrabası gibi böyle saçma şeylere, mücevhere falan düşkünümdür.
Anam da beni sütlü çayla büyüttü zaten😂

Ben şuan bebelerden bırak çatal bıçağı, ne kaparsam elimle yeme modundayım o da yiyebilme şerefine nail olursam., zaten sofrada bana tabak yok hatta bebelerin plastik tabaklarında yiyoruz, bizimkileri atıp kırıyorlar diye.

Var ya benim böyle saçma şeylerim evet düşününce saçma geldi😂
Kraliçe elizabethin akrabası gibi böyle saçma şeylere, mücevhere falan düşkünümdür.
Anam da beni sütlü çayla büyüttü zaten😂

yok yav niye saçma olsun. Ben seviyorum böyle bişeylere özenen, ilgi alanı olan ve onun üstüne giden insanları. Herkesin evinde çok fazla olan bişeyler vardır mutlaka. Sende tabak çanak, bizde maket model ve müzik aletleri, estarvende de bolca oyuncak 😂😂😂

Screenshot_20200217-010009_Instagram.jpg

Kudradan da benzer şeyler bekleriz

Oyuncakları severim :halay: :KK53:
Gidicem ben o oyuncakçıya, onlar da bebelerinki gibi pahalı mı ya?

Bu arada şaşkın emoji yoksunluğuna düşmüştük iyi oldu, dur biraz daha atın.
2 tost makinası ile evlendim, onları eskitip atıp geçen aylarda bir tane daha aldım ben😂

Bdv’de bi kadın var. Feminist gibi yapmaya çalışıyor ama aşırının aşırısı cinsiyetçi yorumları var. Sonra bana sivri diyonuz 😣

X