Pijama Partisi

Evet, instada.
Tam bu stil olması gerekmiyor ama beğenine göre bir böyle takımla kombin çok mantıklı bence.
Evinde 400 den fazla tabağı olan bi kadın söylüyor bunu, insanin canı sıkılıyor beyaz beyaz vs valla bak:)
400 mü tabak :confused:
sayfayı bulamadım bulabilirsem bakiciim. Seni tabak bilirkişisi ilan ettim ne dersen yaparım şu dakka :KK70:

Aaaa koleksiyon markaya bakmalı, takımları 18 kişilik mi ne oluyor kahvaltı takımlı, suplalı falan.
Ben arada kalmıştım, keşke aldaymışım.
Sufi seri hayranıyımdır.

Boyası atar hem tırt :)) yok yaşlanmadın benlik te değil. Sofra cıvıl cıvıl olsun olmasın değil, boyası çorbaya salataya renk vermesin
Sırlıdır bunlar boyası karışmaz heralde ama belli de olmaz.
Hiç anlamam mutfak eşyasından, önemsemem de. Estavene diyom benim 2 tencerem var 7 senedir karnımız da doyuyo misafir de ağırlıyorum, doldurma evini diye. Ama dinliyo mu, tabi ki dinlemiyor. 63839726 tane saklama kabı aldı.

Ya alsın borcam düz cam işte :))) sittin sene modası geçmez
Yoo, borcam deyip geçmeyelim çok önemli.
Benim gümüşlü yemek ısıtıcılarımın içindeki borcamlar içinde yemekle patladı fırında!
Bayağı paşabahçe borcam olmalı, başka marka olmaz valla şaka maka pahalılar ya😂

Hiç anlamam mutfak eşyasından, önemsemem de. Estavene diyom benim 2 tencerem var 7 senedir karnımız da doyuyo misafir de ağırlıyorum, doldurma evini diye. Ama dinliyo mu, tabi ki dinlemiyor. 63839726 tane saklama kabı aldı.
Saklama kabı mı. Ata ata bitiremedim, fazlası yayıntı başka bişey değil. Öncelik mobilyanın olmalı sonra beyaz eşyaların en son tabak çanak tencere. Neden dersen, bime gelir zarta gelir alırsın değişirsin hep. Bitmez ki, bal kabak şeklinde tencere edindim en son

Benim gümüşlü yemek ısıtıcılarımın içindeki borcamlar içinde yemekle patladı fırında!
Yemek ısıtıcısı ne? Ne diyon sen bacım 😯😯😯😯

2 tencere mi😨
Ben 4 takımla evlendim, 2 sini eskitip atıp 1 takım daha aldım.
5 senelik evliyim😂
13 tavam var ayol benim, sen böyle konuştukça gizli bir restoran işlettiğimi düşünüyor, kozalak eşime acaba haklı mı bana kızmakta diye olumlu bakıyor duruma geldim, anlatma lütfen.

Dimi bak borcam herşeye sür gitsin. Fırın sütlaç yap, porsiyorluk güveç pişir geç. Misss gibi

Aaaa koleksiyon markaya bakmalı, takımları 18 kişilik mi ne oluyor kahvaltı takımlı, suplalı falan.
Ben arada kalmıştım, keşke aldaymışım.
Sufi seri hayranıyımdır.
Dur ona da bakem neymiş. İyi bilgi deposu oldu.
Tapırsız mı evleneydim? :KK43:

Saklama kabı mı. Ata ata bitiremedim, fazlası yayıntı başka bişey değil. Öncelik mobilyanın olmalı sonra beyaz eşyaların en son tabak çanak tencere. Neden dersen, bime gelir zarta gelir alırsın değişirsin hep. Bitmez ki, bal kabak şeklinde tencere edindim en son

Dinlemez ki. He der tamam der bildiğini okur bu sıpa. Tecrübeden yararlanma diye bir program yüklenmemiş kadına.

Ben insan çizittirilmiş şeyleri seemiyom. Fazla boyalı bana.
minyatür boyu olsa küçük kız çocuğu oyuncakları gibi değil mi bı setler :KK70:
Zor işin zoorr, milyon çeşit zımbırtı var. Tek tavsiyem dayanıklı ve göz yormayan, bulaşık makinasında canı çıkmayacak bişeyler olsun madem

2 tencere mi😨
Ben 4 takımla evlendim, 2 sini eskitip atıp 1 takım daha aldım.
5 senelik evliyim😂
13 tavam var ayol benim, sen böyle konuştukça gizli bir restoran işlettiğimi düşünüyor, kozalak eşime acaba haklı mı bana kızmakta diye olumlu bakıyor duruma geldim, anlatma lütfen.

Beyine katıldım valla. 4 takım tencere 13 tava ne işe yarar ne zaman kullanılır ne için kullanılır? İki tencere iki yayvan tava 3 boy derin tava var bende. 6 kişilik günlük 12 kişilik misafirlik yemek takımıyla işi götürüyom.
Eşya sevmiyorum ben. Az öz, ne eksik olsun ne fazla. Fazla eşya bunaltıyo beni.

X