Pijama Partisi

Ayrı şehirlerdeyiz şu an ne yazık ki. Normalde yarın onda olacaktım, ama biletimi iptal ettim haliyle. Aynı şehirde olsak affetmezdim, "cnm karantina diyolla gelem mi" derdim. Sabah işe gitme derdi de yok :KK70:

Ama karar verdim yani süründürmeyeceğim artık şu olayı.

Tüh çok kötü olmuş. Ben de diyorum lyanna kaçırmazdı niye böyle oldu :KK70:

Laynn o hiç aklıma gelmedi, en iyisi her günü değerlendirmek.
Ölümlü dünya bidaha hamile kalsam ne olacak sonumuz mu var deyip😂
:KK70: :KK70:

Tüh çok kötü olmuş. Ben de diyorum lyanna kaçırmazdı niye böyle oldu :KK70:
:KK70: Kısmet artık. Napayım diye tereddütlüydüm ama şu an amaaan diyorum, her an her şey olabilir, yürü gitsin :KK70:

Açıkta biletim var, şu corona zımbırtısı geçsin hemen alıp pırrr İstanbul'a. Off yarın gece onda olacaktım ne güzel ya, amaan.
Hayırlısıyla ülkece atlatalım da şunu.

Evet umarım bütün dünya atlatır hemen. Sabah uyansak ve aşısı bulunmuş olsa biliyorum gerçekçi bir istek değil ama. Cidden bitsin istiyorum :KK43:

Yaa iki gündür çok güzeldi, burası da bozdu.
Öff tam zamanıydı yani.
Tam tamına 5 gündür evden çıkmadım, çocuklar 3 ve gerçekten izole ekipleri değil ruh ve sinir hastalıklarından gelip götürecekler bizi😂
Gerçi dizimin yeni sezonu gelmiş, nisanda 2 tanesi daha gelecek, onlardan ümitliyim beni idare eder diye.

Öff tam zamanıydı yani.
Tam tamına 5 gündür evden çıkmadım, çocuklar 3 ve gerçekten izole ekipleri değil ruh ve sinir hastalıklarından gelip götürecekler bizi😂
Gerçi dizimin yeni sezonu gelmiş, nisanda 2 tanesi daha gelecek, onlardan ümitliyim beni idare eder diye.
Dizi çekimleri de duracak. Netflixe gömülüp dizi bulmak lazım.

O değil de valla en şanslılarımız Survivor yarışmacıları şu an :KK70:

Dizi çekimleri de duracak. Netflixe gömülüp dizi bulmak lazım.

O değil de valla en şanslılarımız Survivor yarışmacıları şu an :KK70:
Aaa orada da çıkmış ne diyorsun.
Çalışan ekipte 5 vaka varmış sanırım gerçi Acun açıklama yaptı dediler ama girip de okumadım.
Dominikte de bayağı vaka mevcut.
Sen yarışmaya katıl bilmem nereye günlerce uç, insanın kendine edeceği en büyük işkenceyi yap üzerine salgın hastalık gelsin😂
Bedevi şansı bu senekiler.

Aaa orada da çıkmış ne diyorsun.
Çalışan ekipte 5 vaka varmış sanırım gerçi Acun açıklama yaptı dediler ama girip de okumadım.
Dominikte de bayağı vaka mevcut.
Sen yarışmaya katıl bilmem nereye günlerce uç, insanın kendine edeceği en büyük işkenceyi yap üzerine salgın hastalık gelsin😂
Bedevi şansı bu senekiler.
Aaa duymadım hiç, bakayım hemen.

Ronaldo ada almış kendine ve ailesine, vay anasını dedim. Karısına ada almayan erkek de, ne bileyim.

Aaa duymadım hiç, bakayım hemen.

Ronaldo ada almış kendine ve ailesine, vay anasını dedim. Karısına ada almayan erkek de, ne bileyim.
Ahahahah o haberi okuyup eşime ‘millet karısına ada alır, ben sana eve ekmek sigara al diyorum eriniyorsun hakikaten deveye diken lazım’ dedi :KK70:

İmkanım olsa 5 dk düşünmem ki tlc de vardı böyle bir program, kendine ada alan insanlar.
Ne imrenirdim yahu.
Hayali bile güzel

X