Pijama Partisi

Denizden çıkan hiçbir şeyi yemiyorum ben, hayale gel adada yaşacakmışım.
Muzla coconatla beslenip av olurum anca yaban hayatına.
Ay o yengeçler beyaz ve bit kadardı, kumdan ayırt edilmiyor.
Bir parmağın tırnağı kadar, adada olmasalar dünyayı istila ederler ıykkk
Haha o zaman topluca kızartıp çıtır çıtır yemelikmiş.
Ben de tam tersi denizden ne çıkarsa yerim. Pişirmeye bile gerek yok,limonu bas gönder mideye 😂

Ben de ha şimdi gitti ha şimdi gidiyor diye bekledim neyse ki sakin durdu 😂

Ben de şu an susuyorum manyağın tekine karşı, ban yiyesim yok hiç
Sadece tezgahtarnabahat haklıymış diyorum 🥴
Turuyorum artık kendimi, ban süresi çok uzadı sıkılıyorum 😂
Tam hakim değilim 3 ayrı corona konusu var ve gerçekten kim yazmış diye bakmadan okurum, ama artık sizin rumuzları biliyorum çok şükür :KK70:

Kudraya fazla yüklenildi kabul ediyorum, herkes aynı tepkiyi vermek zorunda değil ama aynı hassasiyeti göstermek zorunda toplum bilinci açısından.
Kadın da zaten yapacağımı yapıyorum ama bunla yaşamıyorum diyor, daha ne desin anlamadım.

Ben bunla yaşıyorum, bitse de sokağa çıksak derdindeyim çünkü😂😂

Ada aldığımda takım ada alırım herhalde, arkadaşlarıma da birer adacıklar falan😂
Ama ben sıkılmam gibi geliyor, egzotik adaları o hayatı seviyorum.
Ye iç yat, güneşe gir, mayo bikiniyle yaşa, az ye sürekli sıvı beslen falan.
Hele kuma basmak sürekli, paha biçilmez.
Deniz, kum çok severim. Ama ben insan insanıyım, yanımda kafa dengi birileri yoksa tillahı olsa birkaç aydan fazla dayanamam :KK70:

Tam hakim değilim 3 ayrı corona konusu var ve gerçekten kim yazmış diye bakmadan okurum, ama artık sizin rumuzları biliyorum çok şükür :KK70:

Kudraya fazla yüklenildi kabul ediyorum, herkes aynı tepkiyi vermek zorunda değil ama aynı hassasiyeti göstermek zorunda toplum bilinci açısından.
Kadın da zaten yapacağımı yapıyorum ama bunla yaşamıyorum diyor, daha ne desin anlamadım.

son açtığım bdv konusunu hatırlar mısın, gördün mü bilmem. Hastalık konusunda anksiyetem var sanırım hala psikiyatriye gidemedim, şu an hiç gidemem. Zaten ruh halim böyle şeyleri kaldıramıyor, korkunç endişeliyim, her yerden takipteyiz konuyu ama buraya kafa dağıtmaya girdiğimde de korona görünce iyice zıvanadan çıkıyorum. Ruh sağlığımı korumam lazım.

Zaten normal olan buna kafayı takıp beynini yememek. Ama işte herkes başka, kimi yazarak rahatlıyor kimi hiç okumuyor kafasını sakin tutuyor belli olmaz. Ben psikopat gibi herşeyi okurum okudukça rahatlarım :KK70:

Depremle ilgili de bana okuma artık paniklemiyor musun iyice diyor eşim ama aksine okuyup bilgilendikçe rahatlıyorum:)

Koskoca insanlar var forumda, panik olacağını düşünen girip okumasın bence de. Ya da yalan doğru bilgiyi ayırt edemeyen girmesin diye düşünüyorum.

son açtığım bdv konusunu hatırlar mısın, gördün mü bilmem. Hastalık konusunda anksiyetem var sanırım hala psikiyatriye gidemedim, şu an hiç gidemem. Zaten ruh halim böyle şeyleri kaldıramıyor, korkunç endişeliyim, her yerden takipteyiz konuyu ama buraya kafa dağıtmaya girdiğimde de korona görünce iyice zıvanadan çıkıyorum. Ruh sağlığımı korumam lazım.

Cidden zor anksiyetesi olanlar için. Ben de deprem konusunda öyleyim ama okumak bilmek beni rahatlatıyor. Umarım geçer hepsi en kısa zamanda

Cidden zor anksiyetesi olanlar için. Ben de deprem konusunda öyleyim ama okumak bilmek beni rahatlatıyor. Umarım geçer hepsi en kısa zamanda
Geçecek eninde sonunda, hangi salgın geçmedi ki? Bencil insanlar olarak bize uğramasın diye dua ediyoruz sadece.
Çin kontrol altına almış mevzuyu bikaç haftaya tüm dünyanın toparlamasını umuyorum ben.

Aaa bilgim yoktu.
Belki okudum yorum bile yaptım ama kim açtı diye bakmamışımdır huyum batsın :KK70:

Herkesin gerçekten stresle başa çıkma yöntemi, aynı durumlara verdikleri tepkiler farklıdır.
İsteğinde haklısın, isteyen girer yazar okur zaten.
Ama birçok konu olmasını doğru bulmuyorum, ben de Alicja Alicja gibi ne zıkkım varsa görmem lazım.
Vücudumda görmediğim yerime iğne falan yaptıramam, yani kontrol manyaklığı bir nevi.
Aklım yettiğince hakim olacağım falan filan.
Ben bile 3 ayrı konuyu takip, okuma, bilgi edinme ve paylaşmada sıkıntı çekiyorum.
Zaten maruz kalmak istemeyen için işkence gibi.

Bir de bana öğğ gelen hediye ve tanışma söz konuları.
Az oku la, on bin konu var aynı içerikte yenisini ne açıp son sayfayı meşgul ediyorsun😂

Ben işin geyiğindeyim. Yani tabii ki ciddiye alıyorum, tehlikenin farkındayım, tedbirimi alıyorum falan ama evde karaları bağlayıp oturmak benlik değil. Ben geyik yapıyorum, işi dalgaya vuruyorum.

Hah ben kullanmıyorum, bayağı sosyal ağ niteliğinde kullanıyorum ne olmuş ne yapmışlar, il il içerik dedikodu ne diye😂😂

Ben gülüyorum saçma salak bilgilere inanan bir de burada yayınlayanlara. Hele bir yazı dönüp duruyor ilk günden beri yazmışlar altına unicef paylaşıp duruyorlar matah birşey gibi. Diyorum ablacım unicef ne alaka? Cevap yok :KK70: :KK70:

X