Pijama Partisi

Bizimki de 2 şişe kolonya alınca altın bulmuş gibi seviniyor vay vay vay şuraya bak 🥴
Benimki onu bile bulamadı, dün alışverişte ne idüü belirsiz markalardan toplamış gelmiş.
Diyorum bunu sen ye ben yemem, bulup da bunama diyor bana😂
Hayatımda tek marka düşkünlüğüm yiyecektedir, gerçekten farklı markaların ürün tadları aynı olmuyor.
Ama gidip de muallim salam yemem yani o derece de değil😂

Benimki onu bile bulamadı, dün alışverişte ne idüü belirsiz markalardan toplamış gelmiş.
Diyorum bunu sen ye ben yemem, bulup da bunama diyor bana😂
Hayatımda tek marka düşkünlüğüm yiyecektedir, gerçekten farklı markaların ürün tadları aynı olmuyor.
Ama gidip de muallim salam yemem yani o derece de değil😂

Hahahah benimkine ilk gün dedim ki makarnalar bitecek bak, sıkıntı olacak yok daha neler filan dedi burada öyle birşey olacağına ihtimal vermedi. Hiç makarna kalmamıştı evde, benim kızın da severek yediği tek şey makarna, kıymalı sebzeli her türlü yapıp veriyorum mecburen.
Ertesi gün gidip almış değişik bir makarna, bizim aldığımızdan kalmamış diye, korkunç tadı hiç beğenmedi aklı başına geldi 😂

Hahahah benimkine ilk gün dedim ki makarnalar bitecek bak, sıkıntı olacak yok daha neler filan dedi burada öyle birşey olacağına ihtimal vermedi. Hiç makarna kalmamıştı evde, benim kızın da severek yediği tek şey makarna, kıymalı sebzeli her türlü yapıp veriyorum mecburen.
Ertesi gün gidip almış değişik bir makarna, bizim aldığımızdan kalmamış diye, korkunç tadı hiç beğenmedi aklı başına geldi 😂
Aynı valla, adını sanını duymadığım çakma ürünlerle dolu ev.
Ama diyor bak ‘x firma yapıyormuş, e dedim direkt niye x olanı almadın da yandan yemiş sanayisini aldın?’
İnsan bu durumda da ucuzunu düşünür mü ya😂

1 tl tshirt giyerim, ailemle kıyafet değişirim, 50liraya ayakkabı alırım, ihtiyaç harici hiçbir şey almam ama kalitesiz yiyemem arkadaş.
Ben de böyle bir tipim ve kocam tam zıttı, marka giyip sefa yaşayıp 7 liraya emindönerden yer.
3 hafta nasıl geçecek evde bilmiyorum...

Ahahahah o haberi okuyup eşime ‘millet karısına ada alır, ben sana eve ekmek sigara al diyorum eriniyorsun hakikaten deveye diken lazım’ dedi :KK70:

İmkanım olsa 5 dk düşünmem ki tlc de vardı böyle bir program, kendine ada alan insanlar.
Ne imrenirdim yahu.
Hayali bile güzel
Ay yok ben sıkılırım. Yani yazlık olarak giderim arada kalırım ama devamlı yaşayamam.
Ya da tüm arkadaşlarımı alırım yanıma, hep beraber yaşarız, anca öyle :KK70:

Bizimki de 2 şişe kolonya alınca altın bulmuş gibi seviniyor vay vay vay şuraya bak 🥴
Kiminin adası kiminin kolonyası kardeş, yapacak bir şey yok.
Bende adam bile yok mesela :KK70:

Ama diyor bak ‘x firma yapıyormuş, e dedim direkt niye x olanı almadın da yandan yemiş sanayisini aldın?’

1 tl tshirt giyerim, ailemle kıyafet değişirim, 50liraya ayakkabı alırım, ihtiyaç harici hiçbir şey almam ama kalitesiz yiyemem arkadaş.
Ben de böyle bir tipim ve kocam tam zıttı, marka giyip sefa yaşayıp 7 liraya emindönerden yer.
Ülkede ya nüfus artacak ya boşanma davaları :KK70:

Gösteriş demek ki seninkilerin derdi. Dışarıya iyi görünelim ama ucuz yiyelim :KK70:
Giyime, kıyafete asla para vermem aşırı. Gerekmedikçe alışveriş bile yapmam senelerdir. Çok gereksiz geliyor :) senelerdir arada bir giydiğim dolu kıyafetim var, zaten modaya uygun giyinmem hiç kendime yakışan basic şeyler giyerim, öyle antin kuntin kıyafetler pek almam. Hatta bu hafta güzelce dolapları boşaltıp giyinmediğim herşeyi evden çıkaracağım :)

Ay yok ben sıkılırım. Yani yazlık olarak giderim arada kalırım ama devamlı yaşayamam.

Yemin ederim adam olmaması çok daha iyi :KK70:

Gösteriş demek ki seninkilerin derdi. Dışarıya iyi görünelim ama ucuz yiyelim :KK70:
Giyime, kıyafete asla para vermem aşırı. Gerekmedikçe alışveriş bile yapmam senelerdir. Çok gereksiz geliyor :) senelerdir arada bir giydiğim dolu kıyafetim var, zaten modaya uygun giyinmem hiç kendime yakışan basic şeyler giyerim, öyle antin kuntin kıyafetler pek almam. Hatta bu hafta güzelce dolapları boşaltıp giyinmediğim herşeyi evden çıkaracağım :)
Aynen öyle.
Ben de senin gibiyim, yalıda da otursam 1 göz odada da yattığım yatak aynı, araba ne olursa olsun aynı yere götürür, giydiğim gömlek 20 lira olsa da bin tl olsa da aynı işlevdir ama yemek, o başka işte.
O bir zevk, hazdır.
😂
Benimki gösteriş manyağı işte, corona bahanesiyle şutlayacağım😂

Aynen öyle.
Ben de senin gibiyim, yalıda da otursam 1 göz odada da yattığım yatak aynı, araba ne olursa olsun aynı yere götürür, giydiğim gömlek 20 lira olsa da bin tl olsa da aynı işlevdir ama yemek, o başka işte.
O bir zevk, hazdır.
😂
Benimki gösteriş manyağı işte, corona bahanesiyle şutlayacağım😂

Benim eş deli yaa, lüks adamı ama parası yok :KK70:
Parası olunca harcar bir kuruş bırakmayana kadar, herşeyin en iyisini en kalitelisini en pahalısını alır, sonra parasız kalıp oturur poposunun üstüne 🥴

Ada aldığımda takım ada alırım herhalde, arkadaşlarıma da birer adacıklar falan😂
Ama ben sıkılmam gibi geliyor, egzotik adaları o hayatı seviyorum.
Ye iç yat, güneşe gir, mayo bikiniyle yaşa, az ye sürekli sıvı beslen falan.
Hele kuma basmak sürekli, paha biçilmez.

Ada aldığımda takım ada alırım herhalde, arkadaşlarıma da birer adacıklar falan😂
Ama ben sıkılmam gibi geliyor, egzotik adaları o hayatı seviyorum.
Ye iç yat, güneşe gir, mayo bikiniyle yaşa, az ye sürekli sıvı beslen falan.
Hele kuma basmak sürekli, paha biçilmez.
Hayalim bir adada komün kurmak😂
Zülfü Livanelinin bir kitabı var son ada diye. Aha ordaki hayat işte 😂

Hayalim bir adada komün kurmak😂
Zülfü Livanelinin bir kitabı var son ada diye. Aha ordaki hayat işte 😂
Gerçi benim böyle bir deneyimim var, denize daha doğrusu okyanusa giremedim totomu yiyecek köpek balıkları diye😂😂😂
Kumda sürekli yengeçler bayağı horon tepe tepe gezdim.

Bol keseden atma benimkisi zanımmca.

Yengeçleri mangala atıp yerdim ben olsam 😂
Denizden çıkan hiçbir şeyi yemiyorum ben, hayale gel adada yaşacakmışım.
Muzla coconatla beslenip av olurum anca yaban hayatına.
Ay o yengeçler beyaz ve bit kadardı, kumdan ayırt edilmiyor.
Bir parmağın tırnağı kadar, adada olmasalar dünyayı istila ederler ıykkk

X