Pijama Partisi

Naber sayın koronazedeler?
Tam topice gircem, bildirimlerden giremiyorum ki😂
Kendimi adadım coronaya😂😂

Ya işin şakası, açıklanmasa da ilk vakanın ablamın işyerinde ya da yakındaki bir yerde olma olasılığı vardı, o beni aşırı korkuttu.
Hala bilmiyoruz elbette o mu değil mi diye de, kendimi coronaya adama sebebim bu aslında.

Benim sene boyu geçmez, alerjik astım var😂
Küçük oğlan da öyle, ilk vaka olduğu gün dışarıdaydık.
Asansörde oğlan öksürdü, gözleriyle dövdüler beni ciddiyim😂😂
Birkaç gün önce pizzacıya gittim, kasada beklerken öksürdüm. Kasiyer çocuk kafasını yıldırım hızıyla kaldırıp pis pis baktı bana :KK70:

İçim şişti :KK70:

Yazık çocukları da yaka paça atmışlar yurtlardan gecenin bir yarısı.

Karnatinaya alınan kafiledekiler şanslarına sövüyorlardır, evde yayılmak varken piyango bize vurdu diye :KK70:
Oh olsun, durdun durdun senelerce şimdiyi mi buldun😂
Öğrencilerin bazıları konuşmuş, ulaşımları sağlanmış, bilet ücretleri falan temin edilmiş.

Ama umarım hepsinin gidecek bir evi, yeri yurdu ailesi vardır, yazık ya.
Hayır yani bir de habire niye Ankara😂
Biz de hava güzel olunca gölbaşına gidelim diyorduk, karantina bölgesi ettiler.
Şehir mayın tarlası gibi oldu, nereden geçsek karantina😂

Oh olsun, durdun durdun senelerce şimdiyi mi buldun😂
Öğrencilerin bazıları konuşmuş, ulaşımları sağlanmış, bilet ücretleri falan temin edilmiş.

Ama umarım hepsinin gidecek bir evi, yeri yurdu ailesi vardır, yazık ya.
Hayır yani bir de habire niye Ankara😂
Biz de hava güzel olunca gölbaşına gidelim diyorduk, karantina bölgesi ettiler.
Şehir mayın tarlası gibi oldu, nereden geçsek karantina😂
Biletlerini almışlardır da sonuçta gece vakti gelip hadi gidin diye kışkışladılar. Bunu vakitlice organize etmek o kadar zor muydu da son dakikaya kaldı?

Bir de yine şehirlerarası insan değişimi oldu sonuçta.

Biletlerini almışlardır da sonuçta gece vakti gelip hadi gidin diye kışkışladılar. Bunu vakitlice organize etmek o kadar zor muydu da son dakikaya kaldı?

Bir de yine şehirlerarası insan değişimi oldu sonuçta.
Orası öyle.
Hastaneleri sanırım olası vakalar için boş tutuyorlar çünkü aşırı fazla hastane var aslında Ankara’da.
Öğrenci yurdu kimin zihnisinir projesi merak da etmedim değil.
Gece dehlemeyi de geçtim, gerçekten gidecek yeri ailesi olmayan da olabilir içlerinde.
Keza 3 hafta tatil olmuş, ucu açık ne olacağı belli değil bu öğrenciler kaldıysa elbet vardır hayatlarında bir sıkıntı zaten.
O kısım daha düşündürüyor beni.

Bu ülkede ha çöp ha öğrenci hiçbir şey farketmiyor.

Orası öyle.
Hastaneleri sanırım olası vakalar için boş tutuyorlar çünkü aşırı fazla hastane var aslında Ankara’da.
Öğrenci yurdu kimin zihnisinir projesi merak da etmedim değil.
Gece dehlemeyi de geçtim, gerçekten gidecek yeri ailesi olmayan da olabilir içlerinde.
Keza 3 hafta tatil olmuş, ucu açık ne olacağı belli değil bu öğrenciler kaldıysa elbet vardır hayatlarında bir sıkıntı zaten.
O kısım daha düşündürüyor beni.

Bu ülkede ha çöp ha öğrenci hiçbir şey farketmiyor.
Şunu planlı programlı yap, illa öğrenci yurdu ayarlanacaksa (öğretmenevi, misafirhaneler vs kapasiteleri yetmiyor olabilir), boşaltacağın yurttaki öğrencileri diğer yurtlara vs dağıt, iki hafta başka yere yerleştir. Ne çocuklar mağdur olsun, ne yine binlerce kişiyi iller arasında gezdirmiş ol.

Şunu planlı programlı yap, illa öğrenci yurdu ayarlanacaksa (öğretmenevi, misafirhaneler vs kapasiteleri yetmiyor olabilir), boşaltacağın yurttaki öğrencileri diğer yurtlara vs dağıt, iki hafta başka yere yerleştir. Ne çocuklar mağdur olsun, ne yine binlerce kişiyi iller arasında gezdirmiş ol.
Kyk yurdu olunca, parasını ben veriyorum uleyn açılın demiş olabilirler.
Dün gece onaylanan umre vakası acil planlama yaptırdı zannımca, yoksa o dakikaya kadar ne karantina ne bir şey söz konusu değildi.
Alacaksın abicim uçak inince insanları hop, konduracaksın izole bir yere.
İlla vakaya gerek yok yani yapmak için
Bitti gitti.

Kudra da deniz havası alsın ohhh, ben de anca mapus hayatı😂

Kyk yurdu olunca, parasını ben veriyorum uleyn açılın demiş olabilirler.
Dün gece onaylanan umre vakası acil planlama yaptırdı zannımca, yoksa o dakikaya kadar ne karantina ne bir şey söz konusu değildi.
Alacaksın abicim uçak inince insanları hop, konduracaksın izole bir yere.
İlla vakaya gerek yok yani yapmak için
Bitti gitti.

Kudra da deniz havası alsın ohhh, ben de anca mapus hayatı😂
Ben de gidem bari deniz kenarına, benim neyim eksik.

DA4B06C0-1BCF-400A-B9E1-4F7C5DF92EF4.jpeg

Koronanın izmirle imtihanı resmen.

X