Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

Arkadaslar simdi ben philips lumea 250000 atim aldim. Cokta memnunum. 100000 atimda yeterli olacaktir. Bnm aldigim bi kisi icin 15 yil kadar goturur diyor. Zaten makinenin omru okadar gitmez. 100000 atimda 6 yil isinizi gorecek demektir. Bn alali iki ayi gecti ve etkisini gordum. Sormak istedgnz soru varsa cvplayabilirim

Hiç olmadı canım yaktılarmı seni yani o_O

Zaten taktığım yok canım keşke biraz taksamda zayıflasam :KK11: zayıf olmayı tabiki isterimde icraat yok :KK12:

WOLFROG WOLFROG kullanıyor diye biliyorum ben canım o_O

Hamileligin ilk aylarinda bebek gelisim evresindeyken kullanilamiyor ama son aylarda sikinti olmuyor. Fakat ne olur ne olmaz diye doguma kadar kullanmayacagim. Emzirirken kullanmanin da hic bir zarari yok.

Evet canım haklısın,
Hem etki alanındakileri de seçici yakıyor zaten, sadece koyu renkleri :KK66:
İnş. Bende artık kıl derdinden kurtulucam canım :KK66: ben bikaç ayda bir çıkmamasınada razıyım bezmişim hep elimin altında atışıda en çok olanı aldım çıktıkça kafalarına sıkıcam :KK53: :KK53:

İstediğiniz kadar şeedebilirsiniz halka hizmet :KK70:

Sence küçüğü büyüğü arasına atış gücü farkı varmıdır? Bilgin varsa tabi :KK66:

Şu ebat olarak küçük modelleri diyorsun değil mi canım? Onlarda bir de süre farkı var. mesela büyük modellerde tek alt bacak 8 dakika ise onda birkaç dakika daha uzun (tam bilmiyorum) ama tüm bedene düşününce uygulama süreleri biraz artmış oluyor, her bir atışta etki ettiği alan daha küçük olduğundan. atış sayısı da az ama o sorun değil, 100 ya da 140 bin de senelerce gidiyor, ömürlük cihaz gözüyle bakılıyor onlara da..
Ben bi ara sapık gibi yazıştım durdum philips müşteri hizmetleriyle :KK70: geç yazıyorlar ama cevap veriyorlar mutlaka istersen sorabilirsin oraya da bu modellerin farkını, ama bana dedikleri tüm ürünlerin teknolojisi aynı, ancak atış sayıları ve atışın etki alanı ve dolayısıyla hızları farklı olabiliyor..
Bir de konuda geçti mi bilmiyorum, bir tüyo da vereyim, geçmemişse artık, ve aklınıza yatarsa... Erkekler için olan bir ürünü var yine philips lumea IPL man TT3003/11, rengi siyah.. atış sayısı daha az sanırım ama dediğim gibi yıllar yıllar yetiyor o atışlar tek kişi kullanacaksa, bir de bunun küçük hassas bölge başlığı yok (ama servisten temin edilebilir belki diye düşünüyorum). ama onun dışında her şeyi aynıymış, yani hızı ve teknolojisi :KK66: ve bir ara 700-800e de vardı nette, bir bakın derim belki hala vardır o fiyatlara. Bu ürün için yüzde kullanmayın yazıyordu mesela, sordum yine hemen müşteri hizmetlerine :KK70: O kullanmayın uyarısı erkekler içinmiş, çünkü sakallar çok güçlü olduğundan etkili olmazmış ondan öyle yazıyormuş ama kadınlar rahatlıkla kullanabilirmiş ve diğer cihazlarla aynı etkiyi verirmiş. öyle dediler en azından :KK66:
Cevap geç gelince ben artık beklemeden normal cihazı almıştım, daha önce gelseydi muhtemelen onu alırdım ...

Şu ebat olarak küçük modelleri diyorsun değil mi canım? Onlarda bir de süre farkı var. mesela büyük modellerde tek alt bacak 8 dakika ise onda birkaç dakika daha uzun (tam bilmiyorum) ama tüm bedene düşününce uygulama süreleri biraz artmış oluyor, her bir atışta etki ettiği alan daha küçük olduğundan. atış sayısı da az ama o sorun değil, 100 ya da 140 bin de senelerce gidiyor, ömürlük cihaz gözüyle bakılıyor onlara da..
Ben bi ara sapık gibi yazıştım durdum philips müşteri hizmetleriyle :KK70: geç yazıyorlar ama cevap veriyorlar mutlaka istersen sorabilirsin oraya da bu modellerin farkını, ama bana dedikleri tüm ürünlerin teknolojisi aynı, ancak atış sayıları ve atışın etki alanı ve dolayısıyla hızları farklı olabiliyor..
Bir de konuda geçti mi bilmiyorum, bir tüyo da vereyim, geçmemişse artık, ve aklınıza yatarsa... Erkekler için olan bir ürünü var yine philips lumea men, rengi siyah.. atış sayısı daha az sanırım ama dediğim gibi yıllar yıllar yetiyor o atışlar tek kişi kullanacaksa, bir de bunun küçük hassas bölge başlığı yok (ama servisten temin edilebilir belki diye düşünüyorum). ama onun dışında her şeyi aynıymış, yani hızı ve teknolojisi :KK66: ve bir ara 700-800e de vardı nette, bir bakın derim belki hala vardır o fiyatlara. Bu ürün için yüzde kullanmayın yazıyordu mesela, sordum yine hemen müşteri hizmetlerine :KK70: O kullanmayın uyarısı erkekler içinmiş, çünkü sakallar çok güçlü olduğundan etkili olmazmış ondan öyle yazıyormuş ama kadınlar rahatlıkla kullanabilirmiş ve diğer cihazlarla aynı etkiyi verirmiş. öyle dediler en azından :KK66:
Cevap geç gelince ben artık beklemeden normal cihazı almıştım, daha önce gelseydi muhtemelen onu alırdım ...

Ben siparişi verdim artık 250bin atışlık olanı alıyorum pazartesi gelicek inş. :KK49: erkek için olanları biliyorum ama hiç almak aklıma gelmedi mantıklıymış aslında daha üçlü atış yapıyordu belki o_O

Ben siparişi verdim artık 250bin atışlık olanı alıyorum pazartesi gelicek inş. :KK49: erkek için olanları biliyorum ama hiç almak aklıma gelmedi mantıklıymış aslında daha üçlü atış yapıyordu belki o_O

Yok gücü ve teknolojisi ve etki alanı tamamen aynıymış hiç merak etme o konuda çok sıkıştırdım müşteri hizmetlerini, kesin bilgi :KK66:
hayırlı olsun canım o zaman, aslında erkek için olanda hassas başlığı eksik olduğundan ve de hassas başlık bulamazsan, zor olabilirdi yüzde ve bikini bölgesinde, sonra sayardın bana nereden aklıma soktun zey_tin diye :KK70: ben de bir şekilde normalini almıştım o zaman beklemeyip, belki zorlanacaktık, diyelim içimize sinsin bu o zaman :)
inşallah en az benim kadar memnun kalırsın. Ben değil memnun kalmak neredeyse aşık oldum cihaza, göz bebeğim o benim :KK68:, ne batık ne başka bir şey kalıyor, biraz sabır işi ama eminim - umarım - sen de çok memnun kalırsın :KK66:
NOT: jiletle kullanırsan ve cildin de genel anlamda kuruysa, atış sonrası (kesinlikle önce değil sonra) nemlendirici kullanmayı, her banyo sonrası falan yağ ya da losyon sürünmeyi de sakın ihmal etme derim, yoksa çok kaşıntı yapıyor o_O
tekrar hayırlı olsun :KK66:

Yok gücü ve teknolojisi ve etki alanı tamamen aynıymış hiç merak etme o konuda çok sıkıştırdım müşteri hizmetlerini, kesin bilgi :KK66:
hayırlı olsun canım o zaman, aslında erkek için olanda hassas başlığı eksik olduğundan ve de hassas başlık bulamazsan, zor olabilirdi yüzde ve bikini bölgesinde, sonra sayardın bana nereden aklıma soktun zey_tin diye :KK70: ben de bir şekilde normalini almıştım o zaman beklemeyip, belki zorlanacaktık, diyelim içimize sinsin bu o zaman :)
inşallah en az benim kadar memnun kalırsın. Ben değil memnun kalmak neredeyse aşık oldum cihaza, göz bebeğim o benim :KK68:, ne batık ne başka bir şey kalıyor, biraz sabır işi ama eminim - umarım - sen de çok memnun kalırsın :KK66:
NOT: jiletle kullanırsan ve cildin de genel anlamda kuruysa, atış sonrası (kesinlikle önce değil sonra) nemlendirici kullanmayı, her banyo sonrası falan yağ ya da losyon sürünmeyi de sakın ihmal etme derim, yoksa çok kaşıntı yapıyor o_O
tekrar hayırlı olsun :KK66:

Teşekkür ederim canım verdiğin bilgiler için :KK15:ama ben zaten başlığı kullamayı düşünmüyorum acı eşiğimde yüksen yaksın geçsin :KK70:

çekilin benim de sorum var :KK70:
arkadaşlar sarı tüylerde etkili mi bu alet? benim koltukaltı genital lazerle bitti, bıyık ve bacak kaldı ama bacak tüylerim epey açık renkli, alex görmedi bu görür mü ki?

Benim tenim bembeyaz tüyler de baya sarı, bacakları görüyor ama bıyıkları görmedi. Gerçi benimkiler bıyık gibi değil aşırı cılız ve sapsarı.

Al al hiç oyalanma. Bak fiyatlar da düşmüş.

3 dk bile sürmez :)

Bacakları yaparken sıkılıyosun biraz ama koltukaltı en basidi. Tv krşısında yapıcan bacakları da :)

Sıkı tutunun kemerlerinizi baglayin. İnfilak edebilirsiniz..Bombastik sorumu
soruyorum
Atış denilen olayi gerceklestirdikten sonra tuyler o an mi dökülüyor? Yoksa 3-5 seans uyguladiktan sonra mi?

soruyorum
Atış denilen olayi gerceklestirdikten sonra tuyler o an mi dökülüyor? Yoksa 3-5 seans uyguladiktan sonra mi?

O an dökülmüyor 10 gün sonra falan dökülüyor, ama hepsi aynı anda dökülmüyor. zamanla seyreliyor

soruyorum

Yer yer tüylü kalıyosun komple bitene kadar yolunmuş tavuk gibi. Ben pazar günü yapıyorum mesela. Biz pazar yaptıysam diğer pazar yapmıyorum. 15 güne kadar dökülen dökülmüş kalan kalmış oluyor. İkinci uygulama için uygun zaman. Her seferinde bi yerler daha dökülüyor. Bu şekilde 5 uygulama üst üste yapınca hiçbir şey kalmıyor.

soruyorum

Şapşik seni...

Önce traş ediyorsun, sonra atış yapıyorsun. Dökülecek bişey yok traşlı oluyor. Sonra o tüycükler uzamaya başlıyor. 7-8 gün sonra teker teker dökülüyorlar. Kese yaparsan bu aşamada daha çabuk dökülüyor. 15. gün tekrar traş ediyorsun dökülmeyenleri tekrar atış yapıyorsun. 2-3 ay böyle gidiyor 15 günde bir. Sonra çıkmıyorlar zaten. Çıkmasalar da tüylerin çıkış hızına göre 45 günde ya da 2 ayda bir atış yaparsın.

Şimdi başlasan yaza kadar cillop olursun.

Benimde bu alette gozum var. Almak istiyorum.
Aklima takilan bir durum var. Belki bilgisi olan vardir.
Simdi bende oldukca ben var. Bmercimek buyuklugunde bir kac tane. Ve Kucuk kucuk noktalar halinde de bi 10-15 tane vardir. Genelde de kol bolgemde bunlar. Cok fazla belli de olmuyolar. Ama sanirim uzerlerine atis yapmamak gerekiyo. Bunu yaparken o kisimlari es gecersem epey bi yer yapmamis gibi olcam. Uzerine kucuk flaster bantlardan yapistirsam ya da uzerini beyaz bir boyayla boyasam olur mu?
Birde gemital bolgemde kararmalar var yer yer. Bu sikinti yaratir mi o bolge icin?

X