Philips lumea aldım kullanıp memnun kalan var mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

samyeli10

sadece ben :)
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
583
261
Lazer cıhazı aldım ıkı gun üst üste kullandım farkettım kı kıl olmayan yere bile atış yapıyor çabuk bitmesınden korktum atısların hafta da bir yapmaya karar verdım ilk baş eğer azalma olursa süreyı uzatırım dıye düşündüm. Kullanıp memnun kalan var mı... Atış sayısı bıtınce napacağız çöp mü olacak

Lazer cıhazı aldım ıkı gun üst üste kullandım farkettım kı kıl olmayan yere bile atış yapıyor çabuk bitmesınden korktum atısların hafta da bir yapmaya karar verdım ilk baş eğer azalma olursa süreyı uzatırım dıye düşündüm. Kullanıp memnun kalan var mı... Atış sayısı bıtınce napacağız çöp mü olacak
arkadasim kullanıyor ve 2 kişi kullanmalarına rağmen 10-15 yıl gibi bi süre yetiyormus atışlar. yani bence endişe etmeyin. ve evet atışlar bitince çöp oluyor

2 günde 1 de haftada 1 de değil kullanımı, 2 haftada 1. Uygulamasını indirmediniz mi?
Evet oyleymıs fakat yuzumdekı tüyler çok inatçı neredeyse ömrüm lazer epilasyon merkezlerin de gectı sabırsızlık yaptım. kıl kökü görmeden atıs yapmaz saniyordum ama boş alana da atıs yapıyormuş..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X